Skocz do zawartości

Guitar Hero Live


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już ponad 10h na liczniku 15 lvl w grze i oto moje spostrzeżenia powiedzmy "nie hardcorowego gracza w tej serii":

-singla ukończyłem na siłę bo "multi" jest dużo ciekawsze

-kąciki tematyczne występujące na live o danych godzinach niestety mają tendencję do powtarzania się niektórych utworów (np. na 10 kawałków wiemy ,że jutro trafimy na 4-5 takich samych o tej godzinie) co dla niektórych może to być plus, i na szczęście jest 2 kanał muzyczny można się przełączyć jak by co.

- z racji braku pełnej liczby graczy twórcy do rywalizacji wprowadzili boty stwarzając pozory ,że zawsze jest full ludzi  przy czym nie wiemy czy rywalizujemy początkowo z cpu czy z człowiekiem.

-kwestie mikro płatności nie są tak naprawdę konieczne no chyba że chcemy katować wybrany kawałek

-grind jest przyjemny  :)

-bzdurą jest umieszczenie graczy o różnym poziomie trudności  do jednego worka a to dlatego, że ktoś na casualu przy wykupionych wszystkich upg gitary i grając perfekcyjnie zgarnie 1 miejsce a osoba na wyższym mając pomyłki nie jest wstanie tego nadrobić

-ilość kawałków jak na prawie tydzień grania na live jest wystarczająca za 2-3 tyg już nie, mam tylko  nadzieje, że wprowadzą jakieś nowe kawałki do obiegu

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj, odpaliłem i wkręciło mnie na bite 3 godziny - ciężko się oderwać. Gitarka jakościowo rewelacja, układ 6 przycisków bardziej przypomina grę na prawdziwym instrumencie, motyw z teledyskami live jest kapitalny, natomiast sama zabawa na poziomach trudności od regular i wyżej to istna masakra - trudne jak cholera. Zdaje się, że gra przez ten układ 3 po 3 jest trudniejsza, bo musimy tutaj zmieniać ułożenie dłoni, jak na żywej gitarze - przy dużej dynamice nie jest tak łatwo

 

To duże urozmaicenie i sporo zmienia, trzeba się tego uczyć od nowa.
Ale grę można z czystym sumieniem polecić każdemu - i laikowi i doświadczonemu prosowi, których kręcą takie klimaty.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Tudzież przypałowy rock stadionowy. Kur/wa no bym się nie obraził na foo fighters jakieś

 

Pierwotnie miałem se pod choinkę kupić, ale przypomniało mi się, że w chu/ju to mam. Ciśnienie w mosznie rośnie z każdym dniem, poczekam jeszcze chwilę i jak żadna dobra oferta nie wyskoczy, to wezmę za te 350 pieniędzy. Kur/wa to dziesięciokrotnie przekracza moje wewnętrzne przekonanie o maksymalnej kwocie, jaką warta jest gierka video  :pechowiec:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...