Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jak byl poczatek gow, duzo osob nie wiedzialo co to activ i przewaga hosta xD Hiszpan zakladal i lanca na hoscie, oni wielkie zdziwienie :o co tu sie dziej

 

Lancerka na hoście <ok>

 

gra ktoś dziś?

 

Ten poyeb z lancą? xD pamiętam.

Ja, gral tylko u siebie, bo mial lacze 4mbps, wiec super i na innych nie gral, spoko ludzie wtedy grali, ktos gra z tamtych czasow? z 20 psyko graczy!

Odnośnik do komentarza

 

Pamietam jak byl poczatek gow, duzo osob nie wiedzialo co to activ i przewaga hosta xD Hiszpan zakladal i lanca na hoscie, oni wielkie zdziwienie :o co tu sie dziej

 

Lancerka na hoście <ok>

 

gra ktoś dziś?

 

Ten poyeb z lancą? xD pamiętam.

Ja, gral tylko u siebie, bo mial lacze 4mbps, wiec super i na innych nie gral, spoko ludzie wtedy grali, ktos gra z tamtych czasow? z 20 psyko graczy!

 

 

 

Grałem własnie w tych czasach:)

Hiszpana pamiętam i jego "magiczne" łącze;)

 

Z graczy któych pamiętam był taki Microman PL z którym sporo grałem ( Dead or Alive 4, Ghost recon) oraz sporo innych osób których niestety nie pamietam ( kurcze to już 8-9 lat temu było!)

 

Najlepsze czasy jeżeli chodzi o granie online na konsolach jak dla mnie te ustawki na "hambuergerów" piątkowe granie zjaranych kontra pijanych, sporo tego było ;)

Odnośnik do komentarza

Rozk#urwiator, miliony tego bylo, zmienialem gamertaga jak Kobiety, pogralem ponad rok, przerobilem konsole i to byl jeden z kilku zyciowych bledow.

Natomiast mialem nadzieje ze klimat i ekipa dalej ta sama, ale chyba sie mylilem. No zobaczymy dzis, bo powinny dojsc Gerosy, paczka juz jest w centrali w mojej wiosce.

Powinna do 17stej byc do odbioru na "poczcie".

 

ps. mam pytanie do Januszy Biznesu

 

Czy do gry jest dodawany kod?

 

Bo zastanawiam sie aby gre odpalic na swojej konsoli, odpalic na 2 pozostalych kontach ( od kolegow ), tak aby tez mieli dostep do cyfrowej edycji na swoich kontach ( czesci na xbox360 ), wiecie daja mi loginy, ja dodaje je do swojej konsoli, odpalam na ich kontach gry, oni na e-mail dostaja kodziki.

 

I czy musza miec Live Gold aby dostac kody, czy nie jest to wymagane?

 

Mam zaleglosci i pogral bym sobie w coopie z kolegami, natomiast nie usmiecha sie im kupowac... :-)

Edytowane przez Jozin123
Odnośnik do komentarza

"Finally, improvements have been made to the map rotation. The most popular maps will begin to appear more often. This does mean that Bullet Marsh, Escalation and Rooftops will return to all playlists (apart from Execution) as they will be seen less often than the popular maps."

 

 

...

 

http://www.nooooooooooooooo.com/

Odnośnik do komentarza

dostał ktoś nowe kody na 1 i 3ke? u mnie ciągle wyskakuje błąd jak chcę pobrać.

Jeżeli komuś nie działa Gow 1 lub 3; typowy komunikat brzmi " coś poszło nie tak" to fizycznie osoba znajduje się w kraju gdzie takowe części zostały zabronione.Pomaga VPN i wpisanie kodów przez PC. Pewnie jesteś w Niemczech gdzie takowe części są zablokowane. Zaloguj się przez PC na konto Live i zmień programem VPN na IP Polskie i wpisz kody. Ja tak zrobiłem i działa wszystko włącznie z MP. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...