Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

juz prawie zapomniałem po tylu latach jakie to multi jest miodne. co najlepsze można sobie fajnie pograć nawet z burgerami co w oryginale ze względu na matchmaking było raczej słabe.

i ten tryb 2vs2 na same gnashery :banderas: 

z niecierpliwościa czekam na wrzucenie do oferty wstecznej kompatybilnosci całej trylogii, nigdy nie miałem okazji sprobowac trybu sieciowego w 3ce a slyszałem, ze rowniez jest zacny

Odnośnik do komentarza

juz prawie zapomniałem po tylu latach jakie to multi jest miodne. co najlepsze można sobie fajnie pograć nawet z burgerami co w oryginale ze względu na matchmaking było raczej słabe.

Mnie denerwuje lag na kolesiach z EU, a co dopiero jakbym miał grać z kimś z US :yao:

 

A właśnie, tak z ciekawości: jaki ping macie na serwerach EU?

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

 

King of the Hill will be returning this Friday. 

 

https://gearsofwar.com/en-us/forums/98be6d5e03f642a5b8b561883802d401/threads/playlist-update-announcement-11-16-2015/cd2f8942-b1c0-4178-bb54-9a084afc5ccb/posts

 

W końcu się ogarnęli :) Oczywiście nie może być za dobrzei KotH będzie w socialu, a Blitz w competetive (powinno być odwrotnie) no ale i tak dobrze.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

King of the Hill will be returning this Friday.

 

https://gearsofwar.com/en-us/forums/98be6d5e03f642a5b8b561883802d401/threads/playlist-update-announcement-11-16-2015/cd2f8942-b1c0-4178-bb54-9a084afc5ccb/posts

 

W końcu się ogarnęli :) Oczywiście nie może być za dobrzei KotH będzie w socialu, a Blitz w competetive (powinno być odwrotnie) no ale i tak dobrze.

 

:fsg:

 

 

68/72 najczęściej cos koło tego

No to w sumie i tak mam nieźle, bo kręci się w okolicach 50ms. Jak jest dobry dzień to i 30ms.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...