Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

ja na końcu mh4u miałem ponad 800defa a fenzy deviljoe potrafił mnie zabić na 2-3 ciosy, to były czasy

 

monster sie robi strasznie łatwy

 

 

pamiętam jak w czasach unite zabijałem teostre z dlc która była o wiel śilniejsza niż normalna, gdzie walka najlepszą bronią trwała ponad 30 minut, a kazdy jej atak zadawał minimum 50% życia, a często 70% (mowie o pasku na maksa 150hp)

i to była dobra walka

 

teraz to jakieś jaja są

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja na końcu mh4u miałem ponad 800defa a fenzy deviljoe potrafił mnie zabić na 2-3 ciosy, to były czasy

 

monster sie robi strasznie łatwy

 

 

pamiętam jak w czasach unite zabijałem teostre z dlc która była o wiel śilniejsza niż normalna, gdzie walka najlepszą bronią trwała ponad 30 minut, a kazdy jej atak zadawał minimum 50% życia, a często 70% (mowie o pasku na maksa 150hp)

i to była dobra walka

 

teraz to jakieś jaja są

masz chwile to przejdz sie solo na dreadqueen rathian i daj znac jak poszlo. Ciekaw jestem twojej opinii.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to daj znac jak zalozysz huba

 

chetnie pofarmie jeszcze, mam juz chyba ze 2 pelne strony charmow i moze ze 2-3 uzyteczne i kilka takich bardzo sytuacyjnych typu "ice attack+x"

 

 

ktore requesty trzeba zrobic zeby odblokowac coal hearted? iirc to cos z tigrexem i rathian ale nie widze takiego questa u siebie nigdzie, pewnie wczesniejszych w kolejnosci nie mam ;o

 

 

a z nudow, jakby ktos nie znal metody

 

quest coal hearted po 12 dostarczonych coalach mozna zakonczyc dostarczajac paw pass

trik polega na tym ze coal dostarczamy po 1 sztuce

 

czyli jak jest 4 graczy to kazdy lapie 3-4 jak najszybciej, farcast do bazy i wrzucamy w czerwona skrzynke coal, pojedynczo

dziala to tak ze gra liczy kazde dostarczenie osobno do nagrod, wiec jednorazowo wrzucajac 10 i potem 2 dostajemy duzo mniej nagrod niz wrzucajac te sama ilosc po jednej sztuce

 

na questa zabiera sie pickaxy, farcaster (zeby jak najszybciej wrocic) i smoke bomb bo w jednej z lepszych lokacji w ktorej zawsze spawni sie coal jest rajang wiec rzucamy smoke i malpa nas nie widzi na te 40 sekund

zbiera sie tylko na czerwonych kamieniach bo z niebieskich nie dostaje sie coal, a tracenie czasu na kopanie niebieskich na szanse na timeworm charm to strata czasu w ogolnym rozrachunku

bardzo uzyteczny jest tutaj startowy talizman z darmowym gathering+1

 

wczoraj z godzine farmilem tego questa tylko we dwojke i schodzilo 2-3 minuty maxymalnie na kazde 12, nawet nie ma potrzeby brac cold drinka (lokacja to wulkan z mhf2/unite)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

 

ja na końcu mh4u miałem ponad 800defa a fenzy deviljoe potrafił mnie zabić na 2-3 ciosy, to były czasy

 

monster sie robi strasznie łatwy

 

 

pamiętam jak w czasach unite zabijałem teostre z dlc która była o wiel śilniejsza niż normalna, gdzie walka najlepszą bronią trwała ponad 30 minut, a kazdy jej atak zadawał minimum 50% życia, a często 70% (mowie o pasku na maksa 150hp)

i to była dobra walka

 

teraz to jakieś jaja są

masz chwile to przejdz sie solo na dreadqueen rathian i daj znac jak poszlo. Ciekaw jestem twojej opinii.

 

 

Wiem, że to do Yano, a nie do mnie ale spróbowałem. Czas do kitu ale jak na pierwszy raz było nieźle mimo, że mam 150 defa.

 

g6tiUEL.jpg

Odnośnik do komentarza

pograłem dziś sporo sam, ulepszyłem mocno HH, osiąga 250dmg z muzyczką mimo braku skilli na atak

 

bo zrobiłem też przypadkiem zbroje z volganosa, przypadkiem bo farmiełem go z innych powodów i akurat wpadły itemy, zbroja ma sporą przeżywalność dzięki guts, i 2 razy wiecej defa niż poprzednia

dopchałem ją też maestro i maounting więc całkiem wporzo mimo wyraźnego skilla na zwiększanie ataku (to załatwi HH)

ma niby skilla co zwiększa atak jak mamy jakiś status, ale to jest okazjonalne

 

skusiłem sie na tą defensywną zbroje bo powalczyłem pare razy z hyperami i (pipi)a nawet w takiej zbroi potrafią zabrać ponad 60% jednym ciosem, gra w koncu zrobiła sie trudna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja jeszcze na pewno bede grał, ale po chwiliowej przerwie na no mans sky mam chwilowa przerwe na nowe wormsy

 

ogolnie gra mi sie wydawała zbyt łatwa w multi przez te style, rozważam czy nie zrobić hr 6 i 7 solo

 

ale ogolnie to moge jeszcze pograć oczywiście. tylko też przez spaloną ręke nie moge trzymać tej obesranej konsoli. ledwo trzymam pada do ps4. a 3ds jest taki niewygodny że z opatrunkami na bolącej ręce nie wyobrażam sobie grać w to w tej chwili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...