Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj i dziś Gunlancą i ten skill z szybkim dostaniem się do potwora połączony z późniejszym full-burstem to jest świetna sprawa. Wreszcie nie muszę chować broni, iść do potwora i wyciągać jej ponownie. W dodatku ma ładowanie XS, więc mam go właściwie zawsze.

 

Poza tym spróbowałem jeszcze młota i... niby nic się w Guild nie zmieniło, ale, może mi się wydaje, ale czy więcej potworów nie wystawia teraz łba do obicia? Jak walczyłem z Glavenusem, to sama przyjemność - powalony młotem, rozwalona czacha, potem jeszcze zafundowałem mu gwiazdki. Dla takich chwil warto w to grać :P

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Ja teraz też zabijam LSem na 6* wioska. Zrobiłem sobie ten z Glavenusa z ogniem i jeszcze zwyczajny mam obsidian i może se trzepne set z magali + evasion. Próbuje grać stylem bushido bo po 1 udanej rolce i counterze praktycznie od razu mamy naładowany level spirit gauge.

 

Zrobiłem kilka questów kotami i jednak one też coś dają np zwiększyli mi limit posiadanych kotów.

Odnośnik do komentarza

Niektóre potwory w ogóle nie mają takich ataków żeby dobrze rolke zrobić i skontratakować np na Lagicariusa czy jak mu tam to lepiej tego stylu nie brać. Ogólnie to trudny styl ten cały bushido i mi też nie zawsze udaje się trafić.

Wydaje mi się, że jak zrobię set z evde to będę mógł robić bezpieczne rolki bardziej w kierunku moba i będę wtedy zawsze w zasięgu. 

 

edit: ale i tak tym stylem ładuję częściej spirit gauge niż zwyczajnym guild.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Niektóre potwory w ogóle nie mają takich ataków żeby dobrze rolke zrobić i skontratakować np na Lagicariusa czy jak mu tam to lepiej tego stylu nie brać. Ogólnie to trudny styl ten cały bushido i mi też nie zawsze udaje się trafić.

Wydaje mi się, że jak zrobię set z evde to będę mógł robić bezpieczne rolki bardziej w kierunku moba i będę wtedy zawsze w zasięgu. 

 

edit: ale i tak tym stylem ładuję częściej spirit gauge niż zwyczajnym guild.

Ale z tego co wiem stl Bushido juz ma Evade+3 wyjsciowo. Chyba nie ma sensu robic seta z evade?

Odnośnik do komentarza

Może ktoś potwierdzić z tym evade +3? Bo jak ma to magala feelery pójdą na lance bo jeszcze nie zrobiłem seta.

ja zawsze słyszałem że ma evade+1 a nie +3 (np na filmach gajin huntera)

i po osobistym testowaniu też wydaje mi sie że nie ma tam +3, okienko nie jest aż tak ogromne

 

w ogole druga sprawa czy skill evade sie stakuje z adeptem, bo być może okienko adepta nie zależy od tego skilla wcale, tego nie wiem ale to jest najważniejsze pytanie w tym wypadku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

2RF80yd.png

 

Kozacko ten armor wygląda, aż musiałem go sobie zrobić (konkretnie ten po prawej). Jeśli dobrze rozumiem, to przy zadawaniu sporej ilości ciosów rośnie affinity, co w sumie powinno się sprawdzić w Rapid Fire i Rapid Fire Rain. No i zawsze miło nie dostawać tak wiele gwiazdek, bo to chyba najgorszy status, jaki potwór może nałożyć na gracza...

Odnośnik do komentarza

Mało gram i po zrushowaniu, tj. biciu tylko większych bestii, dotarłem do 4* i nargi. Strasznie znerfiona na low rank, wolna i nigdy nie udało jej się trafić mnie atakiem z obrotem. Trafić dosłownie, bo w czasie uników ani razu adept się nie aktywował.

Pofarmię dla zbroi, notabene wyglądającej jak g-rankowa z 4U.

Odnośnik do komentarza

no ja meczylem do 4* w wiosce z poczatkowa zbroja i dopiero wtedy zdecydowalem sie zrobic tetsu

 

gralo sie troche jak na slow mo granku lol, potwory nie byly ultra szybkie ale dostawalem 1/4, 1/3 zycia za kazdym razem

 

 

skok z 11 defense do ponad 150 robi wrazenie, praktycznie nie uzywam nic wiecej poza first aid ze skrzynki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...