Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

No inaczej nie widziałbym sensu w tej opcji, ale nie wykluczam, że możemy się przeliczyć.

 

W sumie zacznijcie beze mnie, dojdę za jakąś godzinę, muszę rodzinę gdzieś zawieźć i się trochę dotlenić, bo już z bite 4 godziny przesiedziałem przed monitorem (nie robiąc nic wartościowego swoją drogą) i trochę mnie muli. Jeśli wam wygodniej, to weźcie na PS4, ja i tak będę po jajach dsami trzaskał, a rozwalanie i odcinanie części zostawię wam.

Odnośnik do komentarza

nie rushujcie gierki ludzie, ja tak zrobiłem w mh4u i strasznie żałowałem że wszystko było wymaksowane po 2 miesiącach,, gdy myślałem że spokojnie pół roku sobie pogram

 

łatwo jest w coopie zrobić wszystko potrzebne na urgenty i przejść dalej, ale to zaburza balans gry, zwłaszcza że monstery stają sie coraz łatwiejsze niestety

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie mam zamiaru grać w to pół roku, tak jak w MH4U.

 

Robię trochę questów tu i tam, jestem na równi w single i online, robię trochę misji zbierackich i dla poszczególnych wiosek, robię nowe zbroje i bronie, bo jest ich tyle, że aż trudno wybrać jedną. Bardziej idę w tej grze w bok niż do góry :P

Odnośnik do komentarza

a ja planowałem grać do premiery pokemonów ;p

 

kurde mh4u przeszliśmy za szybko, a tu jest troche mniej contentu bo nie ma g ranka

 

MH to długa gra, co to za przyjemność zakończyc ją w 2 tygodnie? tyle było czekania to trzeba sie nacieszyć ;)

 

nie chce nikomu mówić jak ma grać, ale pamiętam zawód przy 4U, niby nabiłem 480 godzin, ale zrobiłem to tak szybko że nagle było "co, to już koniec?? :( "

Odnośnik do komentarza

Kurde w online ta gra jest banalna. Nie trzeba sie nawet leczyc. Przynajmniej na początku. Mam nadzieję że potem będzie trudniej.

Nie jest to złe online można traktować jako relaks.

 

Niewiem tylko czy lepiej online mieć luk do robienia czystego dmg czy może do nakladania statusów. Exhaust, paraliż, trucizna wsumie bardzo przydatne.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

no napewno większe wyzwanie niż inni, ale przyznam że ogolnie to już trzeba troszke bardziej uważać pod koniec normala względem pierwszych gwiazdek, mim ze na 4 osoby i tak można spokojnie szybko zabić ale jednak trzeba miec bardziej na uwadze uniki

 

potrzebujemy komunikacji bo wczoraj była sysutacja że zaraz na początku questa z lagombi doszedł do wioski devilbot i dhgihgihig wyszedł i nie zdołaliśmy go powtrzymać, a z tych questów nie można sobie tak poprostu wychodzić bo one są "płatne" żeby na nie wejść trzeba zbierać tickety więc takie wychodzenie nie jest "darmowe"

no chyba że sie myle i ticket wraca w przypadku ucieczki? ale chyba nie

Odnośnik do komentarza
potrzebujemy komunikacji bo wczoraj była sysutacja że zaraz na początku questa z lagombi doszedł do wioski devilbot i dhgihgihig wyszedł i nie zdołaliśmy go powtrzymać, a z tych questów nie można sobie tak poprostu wychodzić bo one są "płatne" żeby na nie wejść trzeba zbierać tickety więc takie wychodzenie nie jest "darmowe"

no chyba że sie myle i ticket wraca w przypadku ucieczki? ale chyba nie

 

Oczywiście wiedziałem o kosztach tych questów. Sęk w tym, że parę razy już się minęliśmy i nie chciałem, aby Devil się nudził przez te parę minut.

 

Nie jestem pewien co do odnawialności, abandon cofa do stanu sprzed questa, ale jeśli to sprzed to tuż przed wejściem, no to w istocie mogła by być strata.

 

Zresztą możemy na zmianę permitów używać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...