Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można skasować polecenie? często wciskam strzał piłka odskoczy czy coś i nagle podbiega następny piłkarz i zapamiętuje co wcisnąłem i strzela a już wtedy chciałem tą komendę skasować i użyć podania. Irytuje mnie jeszcze sytucja jak wybiegam obrońcom z pola karnego klikam długie podanie aby wybić piłke(długie podanie) a ten się odwraca i wypieprza za linie końcową i rożny dla przeciwnika... No szlag trafia człowieka.

 

Masz coś takiego jak SUPER CANCEL - sprawdź w comand list - zależy jak masz ustawione sterowanie. (R1+R2?)

Odnośnik do komentarza

Ktoś już wgrał jakieś kastomowe opcje i stroje? Faktycznie trzeba się tak bawić i pojedynczo wszystko edytować? Nie da się za jednym zamachem skopiować wszystkich plików a potem wczytać jeden plik z opcjami?

Odnośnik do komentarza

Problem jest jednak, że jak chcemy mieć odpowiednie kolory kibiców na trybunach, band, czy kolory w menu, to musimy jeszcze ręcznie pozmieniać te kolory przy edycji. A tego dokonać trzeba przed importem grafiki, bo inaczej wszystko się zresetuje do domyślnych ustawień. Tak więc jest trochę zabawy :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś już wgrał jakieś kastomowe opcje i stroje? Faktycznie trzeba się tak bawić i pojedynczo wszystko edytować? Nie da się za jednym zamachem skopiować wszystkich plików a potem wczytać jeden plik z opcjami?

Tak. Na razie przez to nie zrobiłem całej EPL tylko największe kluby, bo mi się nie chciało, ale i tak idzie to szybciej niż myślałem. Stroje niejakiego Glena na pesworld są rewelacyjnej jakości.

Odnośnik do komentarza

A są gdzieś loga i emblematy w HD? Bo te z pesworld to jakaś "rozmazana pikseloza".

ktorys kolega jeszcze przed premiera podawal link do emblemow i strojow. Sa lepszej jakosci niz te z PES world, tj nie sa rozmazane. Sprawdzilem oba packi osobiscie :)

 

Sa gdzies jakies gotowe emblemy i uniformy do naszej rodzimej Ekstraklasy?

Odnośnik do komentarza

Problem jest jednak, że jak chcemy mieć odpowiednie kolory kibiców na trybunach, band, czy kolory w menu, to musimy jeszcze ręcznie pozmieniać te kolory przy edycji. A tego dokonać trzeba przed importem grafiki, bo inaczej wszystko się zresetuje do domyślnych ustawień. Tak więc jest trochę zabawy :)

Gdzie można pozmieniać kolory kibiców i ten kolor w menu? Herby już wgrane niestety;p

Odnośnik do komentarza

 

Problem jest jednak, że jak chcemy mieć odpowiednie kolory kibiców na trybunach, band, czy kolory w menu, to musimy jeszcze ręcznie pozmieniać te kolory przy edycji. A tego dokonać trzeba przed importem grafiki, bo inaczej wszystko się zresetuje do domyślnych ustawień. Tak więc jest trochę zabawy :)

Gdzie można pozmieniać kolory kibiców i ten kolor w menu? Herby już wgrane niestety;p

 

 

Herby można wgrać, kolory trzeba zmienić zanim wgrasz strój. Na edycji drużyny jak wejdziesz w zakładkę ze strojami, to można zmienić kolory koszulek, spodenek i getrów. Tam to zmieniasz a dopiero potem dajesz plik ze strojem.

 

Pamiętajcie też o takim szczególe jak zmiana rodzaju kołnierzyka od koszulki :) Mały detal, ale wpływa na odbiór wizualny. Jak korzystasz z paczki od Glena, to masz tam pełną instrukcję dla każdego klubu.

 

 

 

OK, dzięki, zaraz obadam.

 

A tymczasem Glen zrobił już całą Sky Bet Championship, wszystkie 24 drużyny, full stroje, emblematy i facjaty trenerów.

Poszukaj, dawałem link do wszystkiego. W tej chwili nie mam go pod ręką wiec musisz sobie sam poradzić.

 

 

Już mam, dzięki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...