Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2016-e3-preview-the-best-ever/

 

Tu ciekawy artykuł testera Tanvira który dość krytycznie wypowiadał się na temat bety Pesa 2015 a teraz pisze że na tym etapie to niebo a ziemia, myślę że będziemy bardzo zadowoleni ;] 

 

"If it progresses like it is, not only could PES 2016 be the best in the series… It could easily be the best football game ever. What a difference a year makes."

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

Przy 2015 ten tanvir to pial z zachwytu. 14tke krytykowal ze az bhatii przecieral oczy ze zdziwienia. Takze tego - niech sie typ goni :)

Ale może najpierw poczytaj jakie ma argumenty co? Z jego wrażeń rysuje się wizja dopakowanego PES 2015, ale w dobrym kierunku. Wreszcie jest system kolizji, który działa, animacje są plastyczniejsze a drybling jest szybszy, bardziej responsywny nie ma takiego drewna w dryblingu jak w poprzedniku, to samo z obroną teraz ma się wiekszą kontrole na tym co zrobi nasz chłopek i to mnie napawa optymizmem (chociaż ten drybling, pajgi bedzie mnie bił :<)

No i wreszcie prawdziwy deszcz (alleluja), który ma realny wpływ na gameplay (no i ubranka się moczą)

Odnośnik do komentarza

w grach sportowych siedze od kolyski i uwierz, ze pesy dema praktycznie zawsze roznily sie od fulla - przyklad 2015 - strzaly czy zachowanie obroncow to niebo a ziemia(lepsze w demku, obrona tez szczelniej kryje), pes2013 czy pes2014 to nawet mial zmiany w balansie w patchach po wydaniu gry

Odnośnik do komentarza

ja mam nadzieje, ze wreszcie popracuja nad AI konsoli bo od kilku czesci po prostu nie umiem czerpac radosci z gry z konsola bo to jak skryptowana jest rozgrywka na wiekszych poziomach trudnosci to kryminal (a znowu nizsze poziomy trudnosci sa zbyt latwe bo choc konsola nie oszukuje to znowu nie potrafi atakowac) - a od dawna mam ochote powrocic do trybow offline, a nie tylko grac z zywym graczem

Odnośnik do komentarza

to jak skryptowana jest rozgrywka na wiekszych poziomach trudnosci to kryminal (a znowu nizsze poziomy trudnosci sa zbyt latwe bo choc konsola nie oszukuje to znowu nie potrafi atakowac) - a od dawna mam ochote powrocic do trybow offline, a nie tylko grac z zywym graczem

 

polecam fife 14 na obecna generacje, imo nie zdazyli wsadzic tam glupich skryptow, zarowno offline i online + idealna responsywnosc, chyba najlepsza pileczka na ten moment na next geny

Odnośnik do komentarza

Demo pesa 2015, to najlepsza gra piłkarska w jaką grałem od czasów pesa 6. W fullu downgrade gameplayu był odczuwalny. W fifę 13 i 14 też mi się grało przyjemnie. Jakąś piłkarkę pewnie kupię jesienią, ale którą to zupełnie nie mam pojęcia.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

demo pes2015 tez mnie w sobie rozkochalo, chyba nawet wiecej meczow w niego rozegralem niz w fulla, mialo dwie piekne cechy: swietna gra obronna i piekne strzaly z dystansu, oddzwiek po demku byl rewelacyjny ale duzo osob narzekalo, ze mecze koncza sie za czesto bezbramkowo z mala iloscia strzalow no i co dostalismy w fullu....spelnienie tych prosb czyli gorzej zbalansowana obrone by latwiej bylo stworzyc sytuacje i oslabione mocne strzaly zza pola karnego na rzecz przegietych z r2

 

ja juz sie nabralem na zakup na premiere pes2013 i pes2015 po swietnych demach i w tym roku nie popelniam znowu tego bledu, jak juz jakas pilkarska kupie to po premierze

Odnośnik do komentarza

 

to jak skryptowana jest rozgrywka na wiekszych poziomach trudnosci to kryminal (a znowu nizsze poziomy trudnosci sa zbyt latwe bo choc konsola nie oszukuje to znowu nie potrafi atakowac) - a od dawna mam ochote powrocic do trybow offline, a nie tylko grac z zywym graczem

 

polecam fife 14 na obecna generacje, imo nie zdazyli wsadzic tam glupich skryptow, zarowno offline i online + idealna responsywnosc, chyba najlepsza pileczka na ten moment na next geny

 

 

fifa to gunwo i łyzwy, gameplay od ea kompletnie mnie nie przekonuje 

 oslabione mocne strzaly zza pola karnego na rzecz przegietych z r2

 

No to kolo pisał, że w tym buildzie na e3 są zbuffowane strzały z r2 więc jestem dobrej mysli, wyjdzie demko zobacze jaki jest feeling i pewnie wezme day 1 jak bedzie kapa to się sprzeda i tyle :> 

Odnośnik do komentarza

zachwala bo to byla pierwsza gra pilkarska tej generacji(pes2014 nie wyszedl na ps4/xone) i ten ignite engine robil roznice jesli chodzi o animacje/kolizje i fizyke pilki po przesiadce z pastgenow, do tego to nie byl wesoly arcade jakie z fulla f15 uczynilo EA

 

do mnie dalej nie ma powrotu krola, pes2015 po dluzszym graniu jest zbyt schematyczny i dziurawy (schematy, bledy kolizji,nawet opcji taktycznych mniej niz kiedys), to jeszcze dalej lata swietlne do najlepszych odslon z ery ps2, trzymam kciuki za konami ale juz tyle razy sie przejechalem na tej serii, ze daleko mi do jakiejkolwiek podjarki

Odnośnik do komentarza

dokladnie tak, dlatego jezeli wroca do symulacyjnej gry, a napastnicy nie beda mieli takiej przewagi nad obrona jak w 15tce, dopracuja balans nad ktorym podobno tak mocno pracuja, to FIFA znowu bedzie znacznie trudniejsza i wymagajaca wiecej skilla gra pilkarska niz PES. Dema zawsze ciut sie roznily, ale przynajmniej daja przedsmak tego, co mozna sie spodziewac. W zeszlym roku demo FIFY bylo swietne, fulla zamienilem na PES'a, fajnie ze obydwie pileczki w koncu wychodza w tym samym czasie!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czym lepsza konkurencja tym my odbiorcy na tym zyskamy, Fifa przez ubiegłe lata była na topie bo  była słaba konkurencja,  Konami po erze PS2 zakopało Pesa, a Fifa na PS3 była naprawdę grywalna, najlepsza według mnie to wersja na mundial RPA FIFC 2010 , teraz sytuacja się zmienia jak w kalejdoskopie i japończycy znów poczuli krew, bedzie w tym roku też edytor strojów itp więc licencje w fifie przestaną odgrywać większej przewagi, a może fifa będzie lepsza to się poprostu znowu przesiąde bez żadnego marudzenia tak jak w 2009r ale jeśli miałbym obstawiać to PES zaczął na nexgeny rozdawać karty na kolejne lata ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...