Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ja na pewno nic nie kupuje na premiere, poczekam na opinie, demka pewnie obu beda rozne od fulla, obadam jak dziala online, zobacze czy przez te lepsze,plynniejsze sterowanie czasem koksami nie bedzie dalo sie zbyt banalnie ogrywac obroncow, pobawilem sie suwaczkami i dalej bawienie sie poziomem linii obroncow nie przeklada sie praktycznie na to co widzimy na ekranie i mam nadzieje, ze nie skonczy sie znowu festiwalem bramek sam na sam

 

demko pes2016 na pewno lepsze niz full pes2015, tym ktorzy ubiegloroczna odecyja byli zachwyceni ta tez powinni, ja po czacie zygalem pes2015 i nie potrafilem bez wkur.wu zagrac 3 meczy z rzedu wiec ze zmian sie ciesze ale na nic szczegolnego sie nie napalam

Odnośnik do komentarza

Ja nie wytrzymam, dlatego czekam na demo FIFY, jak zwykle kupie 5 dni przed premiera ktoras z nich, a jak bedzie kasztan to wymienie. Demo FIFY z reguly jest raptem 2 tyg przed premiera, a tez full czesto odbiega.

W PESa gralo mi sie caly rok bardzo przyjemnie, no ale ja od lat grywam praktycznie tylko ze znajomymi, Tobie tez polecalem, moze wtedy bys mniej nerwow tracil. ^^

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem tylko trzy meczę, więc ciężko cokolwiek powiedzieć, może jedynie to, że gameplya jest bardziej "miekki", "elastyczny", widać sporo nowych animacji, strzały za pola karnego są soczyste. Dziś wieczorem będzie poważniejsze testowanie, wpada kilka kumpli i pierwszy osiedlowy turniej w PES 2016 stanie się faktem :)

 

Ogólnie po tych trzech meczach wrażenia pozytywne, a tu jedna bramka, którą "strzeliłem".

:teehee:

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej na premierę tego nie kupię. Grałem do 3 w nocy i coś trudno mi się przekonać, mam wrażenie, że Konami poszło bardziej w stronę Arcade zbliżając się do fify. Gra wydaje się zbyt szybka i momentami przypomina pinballa.

Trudno mi uwierzyć, że Konami tuli się do fify myśląc, że ludzie kupują fife dla arcadowego game playu , olbrzymiego tempa przez cały mecz + skryptów i Player emotion.

Idąc ta droga zabijają ta serię.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

z tym tempem akcji chyba troche przesadzacie. Porownajcie sobie tempo gry topowych druzyn z dema nawet na zywo - w FIFIE tez jest to tak odwzorowane, wystarczy wziac 3,5, 4* druzyne by gralo sie jednak zupelnie inaczej. Trudno oczekiwac od 5* zespolow, ze nie beda potrafili wymienic szybkich 4 podan z pierszej...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na czym polega to Player Emotions, że to wyłączacie?

 

Co do dema - zagrałem kilka meczów na PS3 i mi się spodobało, choć kilka rzeczy mi nie pasuje. Bramkarze nic nie bronią, cholera. Kompletnie. Szybsze dobieganie do piłki przez obrońcę, gdy ten ją wcześniej wybije napastnikowi, też nie. Mogłoby się też czuć większą szybkość, gdy biegniemy kimś naprawdę szybkim. Tzn. czuć przyspieszenie tych najszybszych (Gervinho, Robben), ale brakuje mi takiego urwania się obróncom na skrzydle, gdy ci biegną tuż za tobą. W sumie wypuszczenie piłki jest tutaj jakimś rozwiązaniem, ale nie wiem, jak to robić, hehe.

No i skuteczność strzałów mogliby zmniejszyć. Chociaż nie, nie o to mi chodzi. Taki Robben ma dużą skuteczność strzałów z okolic szesnastki, no i spoko, bo tak też jest w rzeczywistości. Natomiast dziwnie wygląda animacja tych strzałów. Bramki padają po takich lekkich kontaktach z piłką, dziwnie to wygląda, i trudno to wytłumaczyć.

 

Drybling zdecydowanie na plus. Nie trzeba robić żadnych zwodów, wystarczy wychylenie gałki, super. Strzały z dalszej odległości też świetne.

I jeszcze te twarze piłkarzy (Pogba, masakra, znakomicie jest odwzorowany), super.

Odnośnik do komentarza

Player emotion to są nastroje twoich piłkarzy. Np wygrywając 2-0 z kumplem który skillowo jest zbliżony do ciebie twoi piłkarze będą podekscytowani, wszystko będzie im wychodzić a twojemu koledze trudno będzie wykonać 3 celne podania bo jego piłkarze będą podłamani, nerwowi.

To sprawia, że twój kumpel zamiast wyrównać na 2-2 i sprawić super widowisko może przegrać 5-0 mimo umiejętności ktore pozwoliły by mu ten mecz zremisowac czy nawet wygrać.

Po rozegranych w PES 2015 masy meczy kumpel vs kumpel wiem, że Player emotion występuje randomowo I zabija ta grę.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

dobrze ze da sie to wylaczyc, na chuy to niby-emulowac skoro sam gracz przegrywajac 2-0 moze sie albo zaczac denerwowac albo zmobilizowac do lepszej gry

 

ehh to konami

No właśnie o to jest chore, bo gdy mój kumpel jest u mnie w domu i gramy offline gdzie można wyłączyć Player emotion to mecze są kosmiczne i wyrównane. Wygrane są 1 bramkowe, rzadziej zdarzy się wynik np 3-1

Online mamy różne kwiatki, np 6-0 gdzie ja lub on nie jest wstanie wyjść ze swojej połowy. Zbyt często zdarzają się mecze zbyt jednostronne.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...