Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nadzieje, ze wreszcie popracuja nad AI konsoli bo od kilku czesci po prostu nie umiem czerpac radosci z gry z konsola bo to jak skryptowana jest rozgrywka na wiekszych poziomach trudnosci to kryminal (a znowu nizsze poziomy trudnosci sa zbyt latwe bo choc konsola nie oszukuje to znowu nie potrafi atakowac) - a od dawna mam ochote powrocic do trybow offline, a nie tylko grac z zywym graczem

Wiadomka. Wygrasz 2 mecze z rzędu i jakis przyd.upas z końca tabeli gra jak Barcelona razy dwa. Wkur.wiające.

 

Nie na tym to polega.

Ja się pytam kiedy Iss/Pes był symulacją? :)

yyy zawsze? jak na swoje czasy oczywiscie.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No juz bez przesady. Adriano potrafił przywalic ale nie było tak ze co mecz ładował gola z 40 metrów.

 

Co było super: w takim PES 6 grałem Arsenalem w sieci i mozna było grac na wszystkie druzyny, nie jak twraz, ze cokolwiek ty nie wezmiesz, Real cie zayebie w środku pola.

 

I nie wiem. Moze wtedy miałem czas by grać wiecej i miałem wiekszego skila. Wydaje mi sie jednak ze krycie niby uber cyborga jak Adriano było niczym w porównaniu z Ronaldo teraz.

Edytowane przez Kałach
Odnośnik do komentarza

Ja też zagrywałem się w ISSy od roku 1997 chyba pierwsza ich piłeczka na psx,  wcześniej jeszcze grywałem w adidas power soccer i Menchester United ale to Iss mnie pochłonął do reszty, najlepsza bodaj odsłona to 1999 i mój team to Anglia i M.Owen A.Shearer na szpicy i obrona nie do przejścia S.Cambell, R.Ferdynand i uderzenie z 40 metrów oczywiście P.Scholes to były czasy, z winningów to znowu WE-6 najbardziej mi podeszło i ta muzyka queen we will rock you jak ktoś dochodził do finału, kumpel  jak wygrał a była to nocka z soboty na niedziele o 6:00 rano przystawił głośniki do okien a jak  na tamte czasy miał je ogromne i na  fuul odpowiedział tym utworem bo należało się jego drużynie Argentyny, ludzie już do kościoła zaczelli się wybierać;], Pes 2016 też ma być queen we will rock you widząc  po trailerze, dlatego mam do niej już sentyment ;]

Odnośnik do komentarza

Niektórzy z Was są już przesyceni grami piłkarskimi i nie dostrzegacie zalet :)

Ja ogrywałem wszystkie ISSy/PESy do edycji 2008, która była słaba. Potem przesiadłem się na Fifkę ogrywając edycje 2010, 11, oraz 12. Przy Fifach świetnie się bawiłem, ale przy 12ce zaczęła mnie już drażnić monotonność tych Fif. Potem była długa przerwa od gier, no i w ostatnim czasie spróbowałem demko Fify 15 na PS4 - porzygałem się - zaś to samo :/.

Po obadaniu gameplayów ostatniego PESa postanowiłem go zakupić i się nie zawiodłem - wreszcie powrócił fun z dawnych lat. Wiem, że ta gra ma swoje wady, ale jeśli chodzi o radochę z gry, to wg mnie jest jest bezkonkurencyjna :)

Odnośnik do komentarza

Niektórzy z Was są już przesyceni grami piłkarskimi i nie dostrzegacie zalet :)

Ja ogrywałem wszystkie ISSy/PESy do edycji 2008, która była słaba. Potem przesiadłem się na Fifkę ogrywając edycje 2010, 11, oraz 12. Przy Fifach świetnie się bawiłem, ale przy 12ce zaczęła mnie już drażnić monotonność tych Fif. Potem była długa przerwa od gier, no i w ostatnim czasie spróbowałem demko Fify 15 na PS4 - porzygałem się - zaś to samo :/.

Po obadaniu gameplayów ostatniego PESa postanowiłem go zakupić i się nie zawiodłem - wreszcie powrócił fun z dawnych lat. Wiem, że ta gra ma swoje wady, ale jeśli chodzi o radochę z gry, to wg mnie jest jest bezkonkurencyjna :)

Zgodze się w 100% z tym komentarzem, ja grałem w fifę od 09 i mimo że była  oskryptowana grało mi się świetnie, też kupowałem do 12 która już mnie męczyła bo była taka agresywna , resztę części sprawdzałem u kolegów i powiększała mi się fustracja tym że się nie bawiłem a wku...wiałem , później to już powrót do Pesa 2013 mimo że kulał graficznie i taki sztywny dawał mi radość z gry, później 2014 wersja beta no i 2015 która nie jest jeszcze tak wyważona jakbym chciał , ma swoje wady ale też ma zalet tyle że do tej pory mam ochotę w nią pograć ;]  .Mam nadzieje że w Pes 2016 ktoś tu z forum zorganizuje jakąś Ligę psx-a , bo ta wcześniejsza jakoś się nie rozwineła, od razu z początku  jak będzie więcej graczy to proponuje porobić grupy po 8 max wtedy będzie łatwiej ogarnąć, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Wy tak co roku bedziecie opowiadac, kto od kiedy gral, w co gral i przez ile czasu gral? :D Bez kitu, rok w rok te same historie tych samych osob. Jak u emerytow na imieninach ;d

Bo to się nazywa hype na grę, takie nakręcanie jest fajne, a po to jest te forum by można było opowiadać, konwersować i oceniać, a ty xMantix ino zrzędzisz więc na imieniny zaproszenia nie dostaniesz, a propo nie obchodzę imienin ;]

Odnośnik do komentarza

ja calutki rok gram tylko w PESa 15 na ps3, tak jak poprzednio grałem w 14

 

gram cały czas master league, głównie premier league, i naprawdę świetnie się bawię. gram od premiery co najmniej godzinkę dziennie i nadal czuję satysfakcję. po prostu polecam dać na manualne strzały i jak najmniejsze wspomaganie podawania, i także dostosować szybkość gry do swoich potrzeb (ja raz na jakiś czas zmieniam szybkość, i czuję jakbym grał w inną grę :P). 

 

ja od pesa 16 na PS3 (nie zamierzam kupować na razie PS4) wymagam:

 

-polepszenia AI (ma być mniej schematyczne, chcę grać jak równy z równym)

-usprawnienia Master League (tam jest tyle rzeczy do poprawy że trzeba całkowicie odmienić ten tryb, i tak podobno mają zrobić)

-polepszenia strzałów z dystansu (bramka wydaje się za mała w stosunku do bramkarza)

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi nawet o podwyższenie kamery co o jej scrolla, który jest w 2015 mocno zrąbany. Do wysokości kamery można się przyzwyczaić i jeżeli chodzi o balans gry zespołowej i indywidualnej (drybling zawsze łatwiej ogarnąć na ciut bliższej kamerze), to moim zdaniem było ok. Jeżeli podwyższą kamerę, a trójkąty zostaną takie jakie były, to będziecie jeszcze bardziej niezadowoleni...

 

Dla mnie największym problemem jest to co jest też siłą PESa od zawsze, czyli mocno odczuwalne różnice w tym jakimi zawodnikami nam przychodzi grać. Jak w swoim czasie pogrywałem ostro w FIFA (08-2011) i czułem się odpowiednio pewny, to z moim odwiecznym rywalem do piłeczek plejem wybierałem dużo słabsze teamy (nawet 1 vs 5 gwiazdek) i dało się ogarnąć. W PESie jak kolega weźmie Real, to nie ma opcji, żeby powalczył z nim taką w sumie niezłą Polską.Przejdzie z leszczem, ale z niezłym rywalem nie ma szans. Super sprawa offline, ale w online zabija to mocno gierkę, więc albo zmienią system na tyle, że to od gracza będzie zależało czy np. zastopuje Ronaldo albo osłabią statsy koksów w tym trybie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...