Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zwieksz o (albo maks do 10) i wpadnie od razu ^^

mocny kandydat na najchuyowszy tip ever

Nom.

To już lepiej założyć głowę mimika albo używać złotych monet.

 

 

zlote monety mi huia dały, miałem 3 i za każdym razem nic mi nie wypadło :dynia:

Myślałem o mimiku, ale nie mam pojęcia skąd ją zdobyć ale do tej pory mi nie wypadł :( no nic, dziś mam trochę więcej czasu, więc mogę dłużej pofarmić, może wypadnie reszta względnie szybko :lapka:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

Po ubiciu drzewa

 

ja chyba miałem przed?

 

Co do rad, dzieki panowie.

Przed Vordtem to znaczy gdzie - przed drzwiami do bossa czy przy 1 ognisku?

 

 

przed drzwiami do bossa. Przed ubiciem drzewa nie mogłeś mieć, po bo jego ubiciu dostajesz piec transpoztycyjny ktory dajesz karzelkowi na tronie w firelink i wtedy mozesz zamieniac dusze bossow na itemy :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jakiś ring który pozwala nośić cięższe itemki i zwiększa wigor?

Pierscień Havla, dusza potrzebna do jego stworzenia jest na bagnach.

 

A mi dropnąl po 30tym razie je.bania Dark Sword ponoć mocno OP a przynajmniej przed patchem był heh

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

A że tak się zapytam, czytacie notatki zostawiane przez innych graczy? Bo ja na początku tak robiłem, głównie dla bekowych komentarzy, ale z czasem zdradzały coraz więcej motywów mających zaskoczyć/przestraszyć/o sekretach; zaczęło to psuć radochę z samodzielnego odkrywania świata i je odpuściłem.

 

Ja zawsze czytam i sam też zostawiam - to w końcu nieodłączna część tego świata. Nie wiem, co one takiego niby zdradzają, że niby zaraz będzie ognisko? Że "monster ahead"? Nigga please... To w końcu Dark Souls - normalne, że zaraz będzie ognisko, albo monster.

A takie ostrzegające przed mimikiem, albo "beware of left" uważam za bardzo przydatne - co to za radocha wyłapać w ryj od skitranego za rogiem mobka?

No i niby jak bez tych podpowiedzi miałbym wpaść na sposób walki z Yhornem? Samo From Software umieściło tam podpowiedź.

 

Przypuszczałem, że zdania będą podzielone ;) Dla mnie jednak jest radocha dostać w ryj od skitranego mobka abym miał nauczkę aby bardziej w przyszłości uważać. Uznałem, że najlepszym podejściem co do notatek to czytać je w ostateczności, jak jest jakiś problem nie do zrobienia, jak przykład podałeś. Wszystko inne czego sam nie odkryję można zostawić na NG+.

Odnośnik do komentarza

Dark Souls 3 to pierwsze Soulsy w które odważyłem się grać dłużej niż godzine... i tak sobie ide z moim mieczykiem i tarczą i próbuje tłuc... ubiłem wczoraj Vordta (po 4 próbie poszło mi lepiej niż sie spodziewałem) i dzisiaj będę sobie brnął powoli dalej :)

 

w miedzyczasie siedze i czytam o czym piszecie, otwieram spoilery, oglądam screeny... Jak wy to robicie? Dla mnie to jakaś totalna magia o czym tu piszecie :P

 

Ogólnie jako totalny noob jaram się gierką :)

Odnośnik do komentarza

w miedzyczasie siedze i czytam o czym piszecie, otwieram spoilery, oglądam screeny... Jak wy to robicie? Dla mnie to jakaś totalna magia o czym tu piszecie

Orałbyś tyle godzin co większość wymiataczy to też byś ogarniał. Ale nie łam się i graj dalej.

 

 

 

Jest jakiś ring który pozwala nośić cięższe itemki i zwiększa wigor?

Pierscień Havla, dusza potrzebna do jego stworzenia jest na bagnach.

 

A mi dropnąl po 30 razie Dark Sword ponoć mocno OP

 

z odpowiednim gemem fajnie sie skaluje z sila

 

z jakim?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

w miedzyczasie siedze i czytam o czym piszecie, otwieram spoilery, oglądam screeny... Jak wy to robicie? Dla mnie to jakaś totalna magia o czym tu piszecie

Orałbyś tyle godzin co większość wymiataczy to też byś ogarniał. Ale nie łam się i graj dalej. 

 

 

 

 

 

Nie łamię się :) na tyle grania pozwolić sobie nie moge... Jestem zadowolony ze swoich małych osiągnięć :)

Odnośnik do komentarza

 

A ja czytam notatki, sam pisze również. Oceniam często, najczęściej pozytywnie - akurat moze autor walczy z bossem to mu się estus przyda ;)

No bez kitu, że jak kogoś notatka zostanie pozytywnie oceniona to dostaje estusa :D A za negatywa też coś jest?

 

Nie estusa a trochę życia przywraca.

 

Dzięki Shen sprawdze potem na chacie czy mam tego gema.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...