Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Za jakiś czas bedzie nowy patch:

 

 

App Ver 1.04

Regulation Ver 1.05
Rough translation:
  • Fixed a bug where you might not get items properly while accessing a covenant when a player joins your game.
  • Some NPCs questline events have been made easier to trigger.
  • Made the requirement for joining the Rosaria's Fingers less strict.
  • Fixed a bug when teleporting to Untamed Graves.
  • Amended an issue where kicks were being parried.
  • Fixed a bug where Crystal Sage would not re-appear after warping in.
  • Fixed a bug where Dragonslayer Armour would die on its own before you fight.
  • Fixed a bug where Knight Slayer Tsorig would continue to gesture.
  • Fixed a bug where Siegward would fail to save Greirat even though the conditions have been met.
  • Fixed a bug where, when wearing a ring that increases Max HP, the change would not be reflected in some menus.
  • Fixed a bug where the voice chat icon would show (or not show) according to the settings.
  • Fixed a bug where the voice chat icon would continue to display when HUD display is set to AUTO.
  • (Xbox One) Fixed a bug where you can't access the functions Quit Game, access bonfire, or use online play items when failing to connect to an online session.
  • (Xbox One) Fixed a bug where the game would crash to the title screen when you fail to connect to an online session.
  • Fine tuned various other things, fine tune performance, and corrected various bugs.

 

Pogrubione imo najwazniejsze, cieszy naprawa buxa na X1 bo mi się 2 razy zdarzyło. Za to ciekawi, jak niby będzie łatwiej ogarniać questy NPCów i Co to za zmniejszenie wymagań, żeby dołączyć do Rosarii, przecież nie miała ona specjalnych wymagań chyba ?? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Panowie z(pipi)ałem i 

 

zabiłem to coś w klatce, co trzeba z nim pogadać i poźniej można się gdzieś przenieść.W osadzie Nieumarłych

 

Co straciłem?

zaraz zaraz

bo tu chyba nikt sie nie zrozumiał tak jak trzeba

 

zabiłeś

 

 

wielkiego faceta z klatką na plecach czy grupkę trupków w środku klatki która coś tam gadała/śpiewała?

te 2 postacie są bardzo blisko siebie w tej lokacji, obok tego samego budynku tylko że z dwóch jego stron

 

do covenantu wprowadzi cię ten facet z piłą który ma klatke na plecach (zamiast deski) - musisz do niego podejść i nacisnąć X żeby wejść do klatki i przenieść się do covenantu

 

obok za budynkiem jest dziwny pseudo-npc który wygląda jak ta gromada zdechlaków w środku klatki (jest wielu takich przeciwników) - ci goście w klatce coś tam gadają i śpiewają ale oni nie prowadzą do tego covenantu, ja też ich przypadkiem zabiłem, chyba do tej pory nikt nie wie po co oni wogole są i co można z nimi zrobić

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Panowie z(pipi)ałem i 

 

zabiłem to coś w klatce, co trzeba z nim pogadać i poźniej można się gdzieś przenieść.W osadzie Nieumarłych

 

Co straciłem?

zaraz zaraz

bo tu chyba nikt sie nie zrozumiał tak jak trzeba

 

zabiłeś

 

 

wielkiego faceta z klatką na plecach czy grupkę trupków w środku klatki która coś tam gadała/śpiewała?

te 2 postacie są bardzo blisko siebie w tej lokacji, obok tego samego budynku tylko że z dwóch jego stron

 

do covenantu wprowadzi cię ten facet z piłą który ma klatke na plecach (zamiast deski) - musisz do niego podejść i nacisnąć X żeby wejść do klatki i przenieść się do covenantu

 

obok za budynkiem jest dziwny pseudo-npc który wygląda jak ta gromada zdechlaków w środku klatki (jest wielu takich przeciwników) - ci goście w klatce coś tam gadają i śpiewają ale oni nie prowadzą do tego covenantu, ja też ich przypadkiem zabiłem, chyba do tej pory nikt nie wie po co oni wogole są i co można z nimi zrobić

 

 

 

 

 

grupke małych trupków w klatce, i duży z klatką na plecach już się nie pojawia...

 

Odnośnik do komentarza

 

Przemodeluja Katedre tak że nie będzie trzeba spadać z tak wysoka albo dodadzą do niej normalne schody bo innych wymagań tam nie ma xD

 

jakby dali tam drabinę z żeber albo jakieś schody/windę z dołu to śmiechnę głośno :dynia:

 

Dadzą cutscenkę - Nasza postać patrzy w dół i smyra się po brodzie nagle wybiega Patches zasadza nam od tyłu i lecimy mordą na posadzkę, potem nas przeprasza bo myślał że te skurcze bez nóg nas załatwią i daje tiatnite slaba (tak bym chciał).

Odnośnik do komentarza

 

 

Przemodeluja Katedre tak że nie będzie trzeba spadać z tak wysoka albo dodadzą do niej normalne schody bo innych wymagań tam nie ma xD

 

jakby dali tam drabinę z żeber albo jakieś schody/windę z dołu to śmiechnę głośno :dynia:

 

Dadzą cutscenkę - Nasza postać patrzy w dół i smyra się po brodzie nagle wybiega Patches zasadza nam od tyłu i lecimy mordą na posadzkę, potem nas przeprasza bo myślał że te skurcze bez nóg nas załatwią i daje tiatnite slaba (tak bym chciał).

 

 

brzmi fajnie, ale to nie ma sensu, bo musieliby

 

usunąc patchesa podszywającego się pod cebulę, ew. jakoś to inaczej rozwiązac. wątpię, że zrobiliby 2 eccountery z patchesem w jednym miejscu ;)

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Honorowo, nie ma co. :sorcerer:


Nie licząc finałowego, wszyscy bossowie oddali swe dusze. Walka z Bezimiennym Królem to cyfrowa poezja. Niby najcięższy, ale udało się go za pierwszym podejściem pokonać. Najmilej wspominam jednak batalię z młodszym księciem Lothricem. Wg mnie najlepszy szef w Mrocznych i jeden z najciekawszych bossów w serii.

Niektóre lokacje z miejsce mają angaż w Krwistych Dwa.


qvqi5gi.jpg
4Hpe930.jpg
v5lOuaS.jpg



Efekt żaru prezentuje się wybornie.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

To covenant Rosarii mial jakies wymagania? Dobrze wiedziec :yao:

Ma. Pierw trzeba pogadac z kobieta z

Cursed Clan

ktora nazywa sie Asana, siedzi w

Mrocznej wersji Firelink Shrine, ale pierw trzeba zabic Shrine Handmaid. I postawic dusze na tronach wlasnie w mrocznym Firelink. Kobieta siedzi na pietrze blisko pierwszego wyjscia

 

Wtedy idziemy do Rosarii i ona do nas przemawia jako, ze jestesmy prawdziwymi czlonkami Rosaria's Fingers. I daje nam oko do najazdow, a takze Dark-Gold Finger.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...