Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwne, że tuż przed ostatnim bossem dostajemy gostka 30X od niego trudniejszego. Gierka ma trochę błędów projektowych (te najgłupiej rozstawione ogniska w serii), ale ogólnie to nadal najlepsza gra tego roku (w jaką grałem). 82 LVL to chyba jeden z niższych z jakim kończyłem któregokolwiek DSa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

@Kaczi

Nie. Animacje ciosów wszystkich broni są stałe. Więcej zręczności wpływa na obrażenia broni która się z dex skaluje.

 

Zręczność wpływa też na szybkość rzucania czarów ale nie warto jej levelować magiem. Wystarczy spokojnie 10 dex + sage ring +2 który zwiększa dexa do czarowania o 40 co razem daje 50.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
no i ogólnie typa relaksuje umieranie w grze. w grach nie chodzi o umieranie. jak umierasz, to znaczy, że robisz to źle. masz stać się lepszy i umierać jak najmniej.  

 

No podchodząc do gry znając ją już na pamięć to tak, ale na kompletnym blind runie trzeba być niezłym koksem żeby ani razu nie umrzeć.

Odnośnik do komentarza

Nagrałem trochę PVP kosą. 

 

Kosa niby przebija tarcze ale dajcie spokój mało kto chowa się w pvp za tarczami.

Atak oburęczny bardzo wolny i chyba można cestusem na reakcje sparować.

Jednorącz sprawia wrażenie że moveset lepszy.

Standardowe krótszy zasięg i obrażenia od zwykłych mieczyków.

Chyba zero hyper armor nawet podczas ładowanych ataków.

Specjalem nigdy nikogo nie trafiłem. 

 

Co tu dużo pisać broń ta jest do du.py. Typowy balans od from software - bezużyteczne bronie. Nawet nie wiem co musieliby spaczować żeby kosa była przyzwoita. Może damage mógłby być większy. Szkoda bo broń wygląda kozacko. Enjoy:

 

Odnośnik do komentarza

Co do nowych gier FS:



 

 

 

Weird to see my twitter source as a thread....


anyways, since twitter had limited characters I couldn't put much info

For first project, it seemed like action RPG with dark fantasy setting but approached from different angle than Dark Souls
For second project, it could be a reboot but also a new game with ideas that came from their previous franchises.
For third project, he says it's something different from what the company has been doing previously. He says it will be a bit weird
.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...