Skocz do zawartości

Rocket League


bartiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 614
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Rozi

Ściągnąłem sobie ostatnio grę, tak od niechcenia, sprawdzić co tam nowego doszło. Od kilku dni pykam online i się wciągnąłem kurde. Przed chwilą z randomami 3 na 3 wyciągnąłem serię 10 zwycięstw :banderas: 

 

Odnośnik do komentarza
Ściągnąłem sobie ostatnio grę, tak od niechcenia, sprawdzić co tam nowego doszło. Od kilku dni pykam online i się wciągnąłem kurde. Przed chwilą z randomami 3 na 3 wyciągnąłem serię 10 zwycięstw :banderas: 
 
3 lata temu zrobiłem to samo, dziś mam 12tys meczy.
I dopiero od niedawna mogę napisać że coś tam potrafię zrobić i zagrać skillowo.
Mogę pyknąć na ps4 i od niedawna też na pc.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Console Wars nadchodzi https://www.rocketleague.com/news/full-cross-platform-play-now-live-in-rocket-league/

 

Cytat

FULL CROSS-PLATFORM PLAY NOW LIVE IN ROCKET LEAGUE

With special thanks to all of our friends and colleagues at PlayStation, we are thrilled to announce that starting RIGHT NOW, Rocket League has entered the PlayStation Cross-Play Beta program! Players on PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, and Steam can now randomly matchmake with or against each other in all Online match types (i.e. Casual, Competitive, and Extra Modes).

 

To make sure that Cross-Platform play is enabled (it is by default), head to the "Main Menu," select "Options" and then make sure the "Cross-Platform Play" box is checked in the "Gameplay" tab. And that's all there is to it. You are now ready to play against gamers on other platforms across the world!

 

But what about cross-platform parties? In our first update this year (more information coming soon), we will release our cross-platform party system, which allows you to partner up with friends on any platform with the push of a few buttons.

 

Should you want to play with friends on other platforms before cross-platform parties release, however, you can! Just select "Play" from the "Main Menu," then "Private Match," followed by "Create" or "Join Private Match," and you're set from there.

 

Today's announcement is an important one for us here at Psyonix, because we know how much our community has wanted FULL cross-platform support for quite some time. It's because of YOU, our fans, and our generous partners on all systems and services that have made this possible in the first place. On behalf of the entire team, THANK YOU for your passion and persistence as we continue to do our best to make Rocket League the best experience we can.

 

We'll see you out on the field!

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Graliśmy trochę z ziomkami to wielu z nich twierdzi ze gra działa o wiele lepiej.
Ja na pro nie narzekałem ale wiele osob grajacych na facie/slim narzekało na klatki na początku meczu a teraz chodzi im ponoć idealnie.
No i pingi tez sie poprawily miałem zazwyczaj kolo 60 a dzis średnio 40 co jest fantastycznym wynikiem :)
Czy przełożyło to się na lepszą grę? no nie za bardzo xD .
Na 10 meczy 3v3 wygraliśmy tylko 4(chyba z 4 mecze pod rząd przegraliśmy pechowo jedna bramką) i zdegradowalo mnie do d3 div4.
Ale ogólnie update na mega plus sporo rzeczy wydaje się w końcu naprawionych cross party działa i te menu friends z prawej strony mega funkcjonalne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry INS że nie dołączyłem ale pykalem rumbla ze znajomymi a nawet nie miałem jak napisać.

Jutro(w sumie dzis xD ) można cos pograć.

W rumble też championik wpadł

smile.gif

 

Jako że jest double painted otworzyłem ponad 50 skrzynek głównie player choice.

 

 https://youtu.be/E8MmT8ZqN44

 

 

Pare fajnych itemow wypadło min czarne speciale asik, bialy diestro i kilka innych.

Ech liczylem na biale zomby i black markety ...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.