Skocz do zawartości

Rocket League


bartiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam ze 30 blueprintow na BM.

Też z 2 strony dość często wypadają po zwykłym meczu, gdzie na otworzeniu z 300cc dostałem bm ze 3 razy ...

Ewidentnie teraz chcą nakręcić ludzi zeby klucze kupowali.

Co do trejdziarzy to nie śledzę tego juz, ale ostatnio jak patrzylem wytworzyła sie plaga trejdziarzy skupujacych printy bm po 10pkt czyli za pół darmo tak na prawdę bo byle (pipi) teraz 1000 kosztuje.

 

Ja caly czas gram, jak ktoś w miare ogarnia to mogę pomóc wbić champa czy coś.

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No otworzyłem wszystkie skrzynki jakie mi zalegały (ok 480) i też miałem tylko 3-4 Black Markety. Niby ostatnio nawet obniżyli ceny, ale dalej niektóre pierdoły są mocno wygórowane.

 

Ostatnio jak grałem to trzy razy pod rząd dostałem schemat na Dominus: Mondo :reggie: Z drugiej strony fajnie, że dodali nowe przedmioty do sklepu jak ulepszone koła Cristiano.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To i tak na bogato ja kupiłem białego Dominusa i został 1000 na passa.
Mało ostatnio gram w rl wbiłem c3 na 2v2 i 3v3 nie mam z kim grać na takim poziomie i mi się odechciało.
Najwięcej gram teraz rumbla chciałbym gc tam wbić ale też nie ma z kim pograć a współpraca wymagana żeby sobie nie przeszkadzać i nie marnować power upow.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Gierka jeszcze tego lata przejdzie na model F2P.

 

A dla tych, którzy już się na nią wykosztowali, to takie gratisy:

Cytat

Anyone who has played Rocket League online before the launch of free to play will be rewarded with Legacy status, which includes:

 

  • All Rocket League-branded DLC released before free to play
  • "Est. 20XX" title that displays the first year you played Rocket League
  • 200+ Common items upgraded to "Legacy" quality
  • Golden Cosmos Boost
  • Dieci-Oro Wheels
  • Huntress Player Banner

 

In addition, if you've played online before this announcement, you will also receive the Faded Cosmos Boost.  Legacy rewards will be granted once the free to play version launches later this summer. Check out the items in the slideshow below!

https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-going-free-to-play-this-summer/

 

edit: gra dodatkowo znika ze steama, tylko epic (przypominam, że twórcy zostali przez nich wykupieni). Oczywiście jeśli u grubego posiadacie kopię to dalej normalnie będziecie mogli tam grać.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Panie i panowie. Czy jest na forumku ktoś kto gra regularnie? Ja śmigam na XSX, @Schranz1985 na PS4 albo PS5 (nie pytałem:) i zawsze jak już uda się zorganizować to mamy trzeciego randoma. Nigdy nie ma z tego niczego dobrego. Ktoś chętny ewentualnie? 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...