Skocz do zawartości

Rocket League


bartiz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czemu winisz Sony? Oni zrobili Rocketa czy Psyonix?

 

Chodzi mi o mechanizm działania sejvów w chmurze. Jak ps plus nie masz to dupa blada, w dodatku wszystko trzeba robić ,,ręcznie''. Na one bez golda wszystko działa jak należy. Ale mniejsza o ten offtop, ważne że zerwałem z nałogiem RL, zbyt wiele nerwów straciłem przez randomów :) #liosum_ot_aisnab bracia

Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej miałem PS4 to miałem też Plusa ale nigdzie sejwa nie ma z RL ... Musiałem to jakoś ręcznie wrzucić ? Na Xbox One wszystko z automatu leci. Jak zmieniałem fata na S'ke to wszystkie, absolutnie wszystkie sejwy miałem w chmurze. Na PS4 mam natomiast z kilku gier tylko, mimo że było tego spooooro więcej. Super.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Po przejechaniu ok. 75km na jednym secie kół(łącznie ok. 90km) straciłem wszelką nadzieję na zdobycie trofika za 50(!) km. Jakie to jest zbugowane na PS4 i dalej nie zostało naprawione. Na PC jest dobrze, na XO było dobrze bo wbiłem calaka, a tutaj to jest jakaś kpina. Tylko tego mi brakuje do platyny i myślałem, że nie będzie problemów. Tak bardzo się myliłem. Dobiję jeszcze do 80km aby wbiło 50 mil, jak wtedy nie pyknie to yebać tę grę i twórców. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Swietna wiadomość. Mam tylko nadzieję, że to będzie natywne 4K.

 

Thanks to our development friends at Panic Button, Rocket League will soon officially support the PlayStation 4 Pro!

 

On February 21, we will release a new update that allows Rocket League to run at both 1080p (on a standard PS4) and 4K (on PS4 Pro) at 60 frames per second in all arenas for single and two-player split-screen modes. Three and four-player split-screen modes will offer 60 frames per second in most arenas at the same resolutions.

In addition to the new visual optimizations we’re making, our next update will also bring…

Hot Wheels premium DLC cars, Twin Mill III and Bone Shaker (sold separately).

Additional free Hot Wheels-themed post-match item drops, including both Toppers and Antennas.

A new fan-voted “Player’s Choice” Crate filled with some of the community’s favorite items.

PS4-specific technical improvements.

Multiple performance optimizations and bug fixes.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Masz specjalne skrzynie które wypadają po rozegranych meczach. W każdej jest zestaw przedmiotów (auta, dopalacze, koła, malowania). Aby otworzyć skrzynię potrzebujesz kluczy (do kupieni za kasę). Zebrane skrzynie możesz wymieniać za przedmioty, albo właśnie za klucze.

Dodatkowo są specjalne przedmioty tematyczne jak np. na Boże Narodzenie czy Halloween. Za granie meczów rankingowych tez są nagrody w każdym sezonie.

 

Tu masz np jedną z licznych stron do handlowania https://rocket-league.com/trading

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...