Skocz do zawartości

World of Tanks


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z czołgami może być różnie, zależy jak się podejdzie do rozgrywki. Ja od początku chciałem jechać po najmniejszej linii oporu by dopchać się do Tygrysa (Tier7) jak najszybciej, a później rozkręcić z rozbudową i całym zapleczem technicznym, wczuwaniem w walkje itp. Więc wyniki jak i sam miodek nie bardzo. Ale kto pograł wie, że w końcu i tak wymagania tak rosną, że trzeba skupić się na czołgu dostępnym w danym momencie, dopakować go i zaprocentuje to szybciej niż oszczędzanie kasy i expa na nasz cel ostateczny. Medium tank na Tier 5 to właśnie taki mój punkt w którym orkę zamieniłem na rzemiosło, a wyniki, udział w walce i co za tym idzie przyjemność z gry podbiły momentalnie. Grą tym bardziej więc można cieszyć się od najniższych Tierów. Nigdy nie grałem i jestem zaskoczony jak genialnie w swojej prostocie ta gra dostarcza. Spokój, taktyka i wyczucie, a WoT za darmoszkę nakarmi nas miodkiem.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj troszkę i całkiem przyjemnie mi się grało. Znacznie lepiej niż na PC. W jednym meczu zayebałem aż 3. :obama:

 

Tylko jeszcze nie ogarniam tych ulepszeń i zarządzania czołgami. Ale to pewnie kwestia czasu. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ogarnia ktoś czy profil i postep w  WoTa z X360 przechodzi na One czy musze jednak nabijać tieryodpoczątku?

 

Wszystko przechodzi automatycznie, nic nawet nie trzeba robić, a jak odpalasz WoT na Xone, to nawet Ci z miejsca wszystkie odblokowane osiągnięcia na X360 wpadają.

 

Będę musiał za jakiś czas odpalić grę na X360 żeby mi tam powpadały te odblokowane już na Xone  :Coolface:

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram dopiero drugi dzien, wiec wszystkiego nie wiem. Kupilem chyba 4 czolgi, i nie mam miejsca na kolejny. Gra prosi zeby kupic slot za 300 Gold'a. Moje pytanie czy mozna ten slot kupic za srebro lub XP? Jesli nie to wyglada na to ze trzeba zainwestowac prawdziwa walute na Golda. Jest jakis inny sposob na to? Moze da sie wyzucic jakies inne czolgi z garazu i zrobic miejsce na nowy?

Odnośnik do komentarza

Odniosę się do wersji na PC bo zakładam że tu jest podobnie.Niestety nie da się kupić miejsca w garażu inaczej niż za golda.Na blaszaka czasem są promocje i miejsce kosztuje 150 lub pojawiają się misje za które dostajemy slot, nie wiem czy na xboxa będzie tak samo.Czołgi oczywiście można sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Pograłem wczoraj z kumplem. Pierwszy raz na poważnie przysiadłem do tej gry. Cholera, jak to wciąga. Jestem na IV tierze brytyjskim niszczycielem. Znalezienie dobrego spotu i przez cały mecz tylko zmiana celów... mega klimat. Do tego kumpel w plutonie grający artylerią. :obama:

Na koniec w ostatnim meczyku taki wynik pyknął.

d80f06f2d70b1c881ccdacd6250d18d3.jpg

 

Pytanie: dobrze słyszałem, że tu jest cross-play XO z 360?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...