Skocz do zawartości

Crash Team Racing - turniej offline


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Przemasso, MGS musisz nadrobić bo ta gra jest genialna. Taki jest tam klimat że do dzisiaj sobie wspominam niektóre momenty. Co do przechodzenia na czas to ja odpadam bo nie potrafię tak grać, ja muszę zwiedzić każdy zakątek aby sprawdzić czy czegoś nie przeoczyłem.

 

Wracając do CTR. Wrzucam swoje czasy. W Coco Park zaraz na początku wykręciłem taki czas że później nie mogłem go pobić. Udało mi się jedynie pobić Best Lapa ale narazie nie wrzucam bo liczę że jeszcze pobiję czas ogólny.

 

Coco Park

AcU6cIT.jpg?1

 

Mystery Caves

xQu6c2o.jpg?1

 

No no no, jest zacięta walka o pierwsze miejsce :P

Odnośnik do komentarza

Przemasso, MGS musisz nadrobić bo ta gra jest genialna. Taki jest tam klimat że do dzisiaj sobie wspominam niektóre momenty. Co do przechodzenia na czas to ja odpadam bo nie potrafię tak grać, ja muszę zwiedzić każdy zakątek aby sprawdzić czy czegoś nie przeoczyłem.

 

Wracając do CTR. Wrzucam swoje czasy. W Coco Park zaraz na początku wykręciłem taki czas że później nie mogłem go pobić. Udało mi się jedynie pobić Best Lapa ale narazie nie wrzucam bo liczę że jeszcze pobiję czas ogólny.

 

Coco Park

AcU6cIT.jpg?1

 

Mystery Caves

xQu6c2o.jpg?1

 

No no no, jest zacięta walka o pierwsze miejsce :P

Zaczynałem już 3 razy chyba go przechodzić ale za każdym razem coś innego odwracało moją uwagę - ostatnio chyba był to Ace Combat3, który wessał mnie mega do momentu jak zobaczyłem jakie różnice były między wersją EU a JAP... ale my tutaj nie o tym :)

 

mój przejazd Coco Park. Dla kabiego, plamka i zorro pewnie codzienność ale tutaj pierwszy raz udało mi się wyprzedzić Oxide'a

fJ47894.jpg

 

i Mystery Caves - byłoby lepiej tylko za każdym razem jak szło elegancko, jak ostatnia lama wpadałem w płonące kule :)

eAqZRN5.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...