Skocz do zawartości

Crash Team Racing - turniej offline


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Na laptopie i PSP jest pewnie trudniej. Szacun za granie na PSP, czy klawiaturą w laptopie.

Ja mam rączki informatyka, więc psp leży mi w dłoni idealnie.

 

No no zorro, widze potencjal :)

No i wyzwanie dla przemasso bo zorro wskakuje na podium :D

Potencjał jest, bój się Kanabis :D. Został mi skill z dawnych czasów kiedy masterowałem wyniki w Tony Hawk's i wysyłałem do Extrima. To były czasy kiedy nagrywało się przejazd na kasete VHS i wysyłało do Shivy.

 

Tymczasem poprawiłem swój czas.

GdL35cG.jpg?1

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie. I czuję.. że zejde poniżej 1:25 o_O !

 

Btw... 

 

1. Za każdym razem jak widzę nowy Twój wpis to mam obawę, że zobacze "hehe sorry".

2. Będą jajca jak wpadnie jakiś randomowy typek i wrzuci czas nie do przebicia XD Albo jak ktoś z obecnie grających młóci jak po(pipi)any tylko, że na tę chwile sie nie chwali i wy(pipi)i z grubej rury w niedziele :|

 

Chciałem tylko przypomnieć co pisałem.. czuję, że mogą to być prorocze słowa :P

Odnośnik do komentarza

Spokojnie to nie takie hop siup, jak zejdzie choc jeden lap ponizej 28 wtedy pójde po kremik ;)

 

zorro musisz zwracac uwage na dopalacz, pamietaj ze to potrójny daje ci naprawde kopa, no i nie naciskaj l1 za wczesnie podczas slizgu.

 

Co do czasów ponizej 28 to musi sie juz kur.wa udac tak naprawde wszystko a nawet wiecej haha. 


Ale o sekunde spokojnie poprawi jeszcze ten czas. Potem zaczna sie schody ;)

Odnośnik do komentarza

Jaka cisza, wszyscy katują CTR:D Ja już z tą trasą wymiękam, nie wiem jakim cudem udało mi się osiągnąć ten czas. Tylko jeszcze raz udało mi się do niego zbliżyć.

 

Kabi, w drugim wątku gdzie prowadzisz klasyfikację możesz od przyszłego tygodnia aktualizować też najlepszy czas okrążenia?

 

Czyli gramy po dwie trasy tygodniowo według kolejności? Czyli teraz będzie Roo's Tubes i Tiger Temple?

Odnośnik do komentarza

Ale pozycji nie poprawiłeś. A zobacz ile ci brakuje do 4 miejsca ;)

 

Spójrz na drugi lap. I na pozostałe i wyciagnij wnioski. Stac cie na zejscie ponizej 1:30 stary ;)

 

 

 

Panowie troche przemyslałem sprawe i proponuje zienic punktacje minimalnie mianowicie

 

1.10pkt

2.7pkt

3.5pkt

4.3pkt

5.2pkt

6.1pkt

 

Co wy na to? Argumentuje to tym ze jesli bedziemy po prostu punktowac tylko 4 miejsca a jest nas juz 10 na tę chwile to osoby ząłózmy  z 2 czesci tabeli po prostu straca motywacje bo nie beda dostawac wcale punktów i nie beda grać. Co wy na to?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...