Skocz do zawartości

Crash Team Racing - turniej offline


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukując tematy o tej grze znalazłem parę głosów o tym, że brakuje jej trybu wyścigów online. Oczywiście w wersji na PS3 ;) co byście powiedzieli żeby zrobić coś w rodzaju turnieju offline w klimacie starych zawodów z PSXExtreme ? Nagrywamy swoje przejazdy, wrzucamy na YT z widocznym czasem, linki umieszczamy na forum. Wyniki oczywiście zależą od czasu. Osobiście wydaje mi się, że jestem całkiem dobry (jeśli nie nie najlepszy ;) ) i chciałym się sprawdzić z innymi. To jest tylko luźny pomysł. Jeśli ktoś ma ulepszenia do niego to jestem otwarty :) Grać można na PSX, PS2 oraz PS3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Na wstęp powiedzmy żeby zebrało się minimum 4 chętnych ;) każdy nagrywam swój przejazd i klasyfikacja jest ustalona po osiągniętym czasie. Osobiście proponuję Slide Coliseum

 

Z ciekawości, skróty wszelkiego rodzaju są dopuszczalne czy nie? ;)

 

Ze skrótami jeszcze można by się zastanowić jak się zbierze więcej chętnych i poprostu zagłosować. Na moje mogą być ale też nie będę płakał jak się postanowi, że jeździmy bez skrótów. :)

 

No raczej powinny:)

Jest wtyczka do epsxe na granie multi. Są upały i się nie chce grzebać, ale wszyscy musielibyśmy mieć ten sam pliczek z emulatorem i ustawieniami. No i grać by się dało po multi nawet.

Pomysł spoko ale też z jednej strony chodziło mi o utrzymanie kliamtu ze starych konkursów extrima gdzie trzeba było wysyłać zdjecia wyników albo całych przejazdów na VHS ( jeśli dobrze pramiętam ;) ). YT może być takim współczesnym substytutem online ( którego nie wykluczam - mozna spróbować jeśli będą chętni i nie bedzie za duzo grzebania żeby "ruszyło" ;)

Odnośnik do komentarza

Zobaczę ja to u mnie, a co do plansz proponuję rotacyjnie, co tydzień kolejna. Najlepiej na początek te od razu odblokowane. I time trial oczywiście. Postacie dowolne, ale tylko z podstawowego rostera ;)

 

No i ktoś by musiał ogarnąć ligę, najlepiej w osobnym temacie ;)

Odnośnik do komentarza

Tez bym z checia popóbowął z tym ze jak miałbym to robic skoro mam psxa, nagrywac telefonem? :D

Spokojnie - ja taki własnie wstępnie mam plan :) nie mam TV CRT więc prawdopodobnie tak bedę wrzucał :)

 

Każdy może niech poda po 3 trasy, które by mu pasowały najbardziej i sie wtedy wybierze te, które się najczęściej powtórzyły.

Dobry pomysł ! Moje propozycje:

1. Sewer Speedway.

2. Slide Coliseum

3. Crash Cove

 

Zobaczę ja to u mnie, a co do plansz proponuję rotacyjnie, co tydzień kolejna. Najlepiej na początek te od razu odblokowane. I time trial oczywiście. Postacie dowolne, ale tylko z podstawowego rostera ;)

 

No i ktoś by musiał ogarnąć ligę, najlepiej w osobnym temacie ;)

Mi też odpowiada ten format :). Plansze by były wybrane z głosowania. Reszta bez zmian.

 

Był poruszany jeszcze wątek skrótów. Poddałbym to głosowaniu. Pytanie jeszcze jedno - filmiki wrzucamy tutaj czy tworzymy kanał osobny na YT? Mogę się podjąć jak będzie trzeba :)

Edytowane przez Przemasso
Odnośnik do komentarza

Znam parę skrótów, które nie każdemu mogą pasować :) (najlepsze jest to, że poznałem je dzięki mamie mojego kolegi, która namiętnia grała z mężem w CTR, teraz pewnie by nam dupska złoiła). Zaraz wrzuce filmik z przejazdu bo się konwertuje.. 3gb mi sie nie chce uploadować.

 

https://youtu.be/Vu5zlRuZvX8

 

Musze jeszcze ogarnąć konwertowanie bo troche przycina, ale następny będzie już dobry :)

Edytowane przez Plamek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przycina, ja tam Corel Video Studio, konwertuje na avi, czy tam mpg o słabej rozdziałce, a tak te 320 x 240 pikseli (czy jaką to ma rozdziałke PSX), rozciągasz do FULL HD i przez to przycina. Albo w emu masz coś nei tak.

Ja bym proponował jeszcze w tytule filmiku wpisywać czasy i nazwę planszy.

----

EJ. O TYM SKRÓCIE NIE WIEDZIAŁEM.

A wrzucam właśnie swój czas z tej trasy, ale bez tego buga:/

https://www.youtube.com/watch?v=PBGH65EgYdg

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.