Skocz do zawartości

NBA 2K16


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Super gierka. Skorzystałem z darmowego weekendu i przeszedłem pierwszy sezon kariery. Dopiero od drugiego widzę zaczyna się gra. Będę musiał w następnym roku kupić :)

Blant uwierz mi, że ta gra zaczyna się dopiero w licznych trybach online z ogarniętymi ludźmi) tryby offline są jak zawsze dodane dla podbicie klimatu, sentymentu (stare tamy) lub dla janków basketu ;)

 

Ja od premiery mam rozegrane na PS4 ze 100 h w My Park z ziomkami. Teraz obecnie przerwa na exy z łoniaka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

miał ktoś taki problem ? Wziąłem NBA2k16, na ps4 wrzuciłem do konsoli, pobrałem patch, włączyłem grę, wyskakuje napis, że się instaluję, odpaliłem mecz, wywaliło mi w połowie pierwszej kwarty, że płyta może być zabrudzona lub uszkodzona, instalacja 33 %. Po tym nie dało się odpalić już w ogóle gry, bo wyskakiwało, że zabrudzona/uszkodzona. Zrobiłem odbudowę bazy danych, odpaliła się doszło do 42 % i instalacja stoi. Płyta nie wygląda na uszkodzoną. 

 

i kij w menu poprzekręcałem na inne zespoły i znów wywaliło do komunikatu o uszkodzeniu płyty

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak: nie to, że hejt, ale...

Grałem w 2k14, chciałem przejść całe Mycarrer/myplayer Mode i zapisać się w hall-of-fame grubą czcionką. Trwa on podobno 8 sezonów. Oczywiście bez symulacji, grając mecz za meczem po 6 minut kwarte dotarłem do 4 lub 5 sezonu. Nie jestem no-life mam własne życie, a do tego lubię też inne gierki więc zajęło mi to trochę czasu. Okazało się, że zbyt dużo czasu gdyż serwery zostały wyłączone, cały mój progres z ovr 97 i kilkunastoma złotymi wsadzonymi w moją gwiazdę przypadły.

W 2k16 wziąłem się więc za myteam i zazwyczaj kończę grę mocno poddenerwowany a nie zrelaksowany jak to miało miejsce przy mojej wcześniejszej przygodzie z 2k. Do rzeczy:

- Tryb domination jest całkowitą pomyłka, nie wystarczy wygrywać meczy, trzeba uzyskać odpowiednią ilość myteam coins które dostajemy za nasze poczynania. Dochodzi do sytuacji, w której mecz trzeba "ustawiać" na dogrywke co nie jest takie proste i/lub faulowac w ostatniej części meczu aby zwiększyć czas który mamy na rozgrywanie naszych akcji.

-gauntlet w którym czasem różnica w ovr między tobą a przeciwnikiem wynosi 20, trójki trafiane z ręką na twarzy rzucajacego i wypadajace z kosza po rzutach z otwartej pozycji że statem out85-95.

- Tryb play-off wydaje się niezły, ale jest raczej dla osób które grają w tą grę któraś cześć z kolei.

- Sprawę w miarę ratują challenge, bo są naprawdę urozmaicone i ciekawe. Chociaż ich ilość nie powala i trzeba mieć pokaźną kolekcję kart żeby je zaliczyć.

Moje podsumowanie jest takie że balans gry był dużo lepszy w 2k14. Mówię to na podstawie kanapowego vs Player. Lepszy gracz wygrywał w 80% przypadków. Gdyby nie to że nie można było już grać aktualnymi rosterami vs Player to nigdy bym nie kupił tej gry. Skończy tak samo jak poprzedniczka

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...