Skocz do zawartości

Marvel’s Jessica Jones - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się podobało. Fakt, pozycja mocno spokojniejsza od Daredevila czy też innych superhirołsów, ale nie znaczy to, że gorsza. Dobre nawet do obejrzenia z kobietą. Tennant jako Kilgrave i Carrie Ann-Moss jako Hogarth skradli show i ich występy przyjemnie się ogląda, a to co Tennant wyciągnął z przecież nudnej w komiksie postaci to naprawdę szacun. Sama Jessica też niezła, taka obrażona na wszystko wredna sucz, upijająca się alkoholem, jedynie jej moce trochę średnio na jeża i niekonsekwentnie używane, ale generalnie też nieźle, że z takiej niby zwyczajnej pseudobohaterki byli w stanie tyle zrobić. Reszta aktorów tak sobie, a już najgorzej wypada Luke Cage, jak z muzeum figur woskowych albo z wiejskiej koksowni, 99% mięśni, 1% rozumu, nie wiem jak oni chcą nim pociągnąć całą serię... 7/10

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 5 miesięcy później...

Przebrnąłem na razie przez 5 odcinków i jest bardzo nijako w każdym aspekcie. Brak większego napięcia, Jessica taka se z charakteru, z wyglądu też ani ładna, ani brzydka. Pod tym względem już lepsza blondyna, ale u niej to z kolei zupełnie płytka osobowość. Kilgrave chyba wypada obecnie najlepiej, niby ciekawy jako antagonista ze względu na "zdolności", ale motyw ma raczej kiepski - ot, zbzikowany, lekko ekscentryczny Angol z supermocą zbiera sobie fotki do fapfolderu i realizuje wszystkie swoje fetysze  :pawel:  I właśnie - te nadludzkie moce\zdolności niezbyt mi tu grają. Klimat serialu stara się być bardzo surowy i realistyczny, a tu nagle drobniutka babka prawie rzuca samochodami, albo niezniszczalny Murzyn depiluje sobie kaloryfer szlifierką  :smutas: W takim Daredevilu supersłuch kompletnie mnie nie raził, ale to tutaj? Meeh, gryzie się to wszystko z resztą.

 

Póki co słabe 6/10 z tendencją spadkową. Planuję obejrzeć sezon do końca, wtedy też pewnie zapodam całościową opinię.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Strasznie dziwne masz te rozkminy, z Daredevilem to samo. W serialu o dziewczynie z supermocami najbardziej przeszkadzają ci supermoce? Ja rozumiem, że gdyby nagle w 3 sezonie The Sopranos któryś z bohaterów zaczął rzucać samochodami, to byłoby to dziwne i rzeczywiście "gryzło się z resztą", ale tutaj bohaterowie z supermocami są dosłownie głównym założeniem serialu. :ermm:

Odnośnik do komentarza

Niestety ani Jessica Jones, ani Daredevil nie powrócą przed 2018 rokiem. To samo tyczy się premiery Punishera. 2017 będzie należał do The Defenders Iron Fist, a jeszcze w tym roku dostaniemy Luke'a Cage'a

 

http://pl.ign.com/netflix/6224/news/jessica-jones-i-daredevil-nie-powroca-przed-2018-rokiem

Odnośnik do komentarza

A więc skończyłem i muszę przyznać, że w sumie dobre to było. I tyle, bez żadnych ochów i achów w moim przypadku. Solidny serial, nie wiem jak i czy w ogóle da się porównać go z Daredevilem, aczkolwiek mniej więcej od 6-7 odcinka historia zaczęła mnie wciągać, a Kilgrave po bliższym przedstawieniu jednak wypadł jako bardzo interesujący główny zły. Całość dość spokojna, ale klimatyczna. Mocne 7/10, albo i nawet słabe 8.  :greeting:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.