Skocz do zawartości

One Punch Man


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego roku to nie wiem bo az tak nie chlone anime, ale Needless wciaga dupom tego one puncha. Ciekawsze potacie, fajna historia i milion razy smieszniejsze. A tutaj przez pol sezonu jeden boss per epizod z wiadomym rezultatem walki i rozterki typu "oni mnie nie widza i wola czlowieka rowera". To juz kretynskie Claymore w trzecim epizodzie zasadzalo takiego kopa w ryj, ze czlowiekowi chcialo sie to chociaz dokonczyc. OPM ogladam tylko dlatego dalej, ze sie mocno jaracie na forum i zobacze jak sie konczy ten sezon, ale podejrzewam, ze niewiele ostatnie epy roznia sie od pierwszych.

Odnośnik do komentarza

Przecież OPM to od początku parodia. Parodiują superbohaterów, którzy są modni przez ostatnie lata, parodiują chińskie bajki (co widać w fabule, przeciwnikach i nawet na zmieniającej się twarzy bohatera). Założenia mangi i anime miały być proste i takie są. To nie miało być drugie Ghost in the Shell. 

Odnośnik do komentarza

Jak opm jest mesjaszem 2015 to musial byc to serio ubogi rok dla anime [*].

 

 

Też o ciepłych pomyślałem ale wolałem mu nie dokładać,dość wycierpiał w młodosci. Jeszcze niech napisze że SW nie ogladał albo że są do pupy i będzie komplet.

 

A kim ty w ogole jestes, pajacu?

Odnośnik do komentarza

Shen dupka tak mocno piecze, ze ktos nie jara sie twoim omg goty i az oczka lzawia? Bo siadlo czytanie ze zrozumieniem - nie napisalem, ze nie ogladalem db bo jaralem sie czarodziejka, po prostu nie ogladalem a to zdanie bylo pisane z przymrozeniem oka. Moglem tam wstawic gumisie albo smerfy, jakie to ma znaczenie? Probuje zrozumiec co mi nie lezy w opm. Ze to niby parodia i nasmiewanie sie ale jedyne nawiazania jakie zauwazylem to w pierwszym odcinku do db i potem do tytanow. No boki zrywac. Moze za malo zycia stracilem na chinskie bajki i nie widze pelnego spektrum tej goty produkcji ;/ To nie jest ch.ujowe anime, calkiem przyzwoite, czasem zabawne i z ciekawym pomyslem ale tam sie nic nie dzieje oprocz prania po japach. Nie moje klimaty.

 

 

No ale zostaly mi ze 4 odcinki to moze cos sie zmieni.

 

:yao:

 

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem Mejm ale chuj z tobą. Nie podoba ci się, ok. Masz prawo do swojego zdania. Tylko czemu wyskakujesz z pytaniami co w tym anime jest zarąbistego? Nam się podoba bo ma ciekawą, nieszablonową koncepcję, fajną kreskę i oryginalne podejście do mocno już wymęczonego wątku superbohaterów przy okazji wyśmiewając kilka motywów z anime, mang i ogólnie popkultury. Próbujesz zrozumieć co ci nie pasuje w tym anime. Podajemy ci argumenty, a ty dalej krzyczysz "chujowe, chujowe". W porządku. Tylko przestań drążyć temat. 

Tobie się nie podoba. Ok. Nam się podoba. Czemu tak usilnie próbujesz to zrozumieć?

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...