Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najtaniej można zrobić preordera ? Zawsze najlepsza ofertę miał empik i tam kupowałem od nich gierki za 220zł na premiere, ale teraz patrzę i za Horizona 3 chcą 249, a to troszkę sporo. Wiem, że sklep MS ma promocję z tym rabatem 45zł z tym, że ja nie wiem czy do końca roku kupię coś jeszcze u nich :P

Odnośnik do komentarza

Ktos sie orientuje czy gra bedzie miala z Pecetami pelny crossplay ?

Gdzie najtaniej można zrobić preordera ? Zawsze najlepsza ofertę miał empik i tam kupowałem od nich gierki za 220zł na premiere, ale teraz patrzę i za Horizona 3 chcą 249, a to troszkę sporo. Wiem, że sklep MS ma promocję z tym rabatem 45zł z tym, że ja nie wiem czy do końca roku kupię coś jeszcze u nich :P

Mi został 1 kod na -45 zł, pierwszeństwo ma Bluber - jak chlop nie zdecyduje sie brac na premiere to moge oddac, jak kupisz oddasz mi swoj... Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trochę informacji o tuningu

 

 

It was important to us and Playground that, not only would we come up with a diverse car list of over 350 cars, but that we add more visual customization options for as many of them as we could. We added new visual upgrade parts for close to 100 cars, broadly grouped into these themes:

- Wide Body Kits, mainly those by Rocket Bunny/Pandem and Liberty Walk, but also some vintage flared bolt-on fenders. Total number of cars is somewhere between 20-25
- Rally and Offroad: things like light clusters, mudflaps, roof vents, bull-bars, 'roo bars, winches, etc. - these were added to a pretty large number of cars and trucks, somewhere between 45-50.
- Visible blowers: a lot of classic muscle cars now have a new hood option which includes a visible supercharger - somewhere around 20 cars.
- Roof Racks: not as many cars as the above got special roof racks, but there are some pretty unique roof racks that have been added, and a few unexpected surprises in store.

You can install these parts individually as usual, or use the new "upgrade presets" option to apply a complete upgrade package that also comes with additional performance and handling tuning by Playground's car handling gurus. The CARS tab in the menu now has an "upgrade heroes" tile that lets you browse cars which have the new upgrade presets available. You can also tinker with your car as usual after you install a preset upgrade package, changing performance parts, bumpers, wings, etc. if that car has multiple options.

"Upgrade Heroes" covers about half of the cars that have new parts added - there are still a lot cars with new visual upgrade options that didn't get equipped with a preset package. My favorite of these is the '75 Ford Bronco (SPOILER ALERT!........................................................................................you can now remove the roof!)

 

Odnośnik do komentarza

Póki co najtaniej jest chyba na karen.pl - 214,83 zł + darmowy odbiór w salonach Komputronik.

Zamawial juz ktoś, coś z tego sklepu + odbiór w salonie komputronik? Odbiór w dniu premiery czy raczej odpuścić? Akurat w dniu premiery mam wolny dzień i z chęcią bym go wykorzystał na granie w nowa forze :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

jako że premiera tuż tuż to bardzo bym prosił żeby nie zaśmiecać tematu postami gdzie taniej, gdzie lepiej itd. od zakupów jest chociażby ten temat:

 

http://www.psxextreme.info/topic/104420-premiera-xbox-one-preordery-i-og%C3%B3lna-szajba/page-48?do=findComment&comment=3265877

 

tutaj gadamy tylko o samej grze :łapka:

No temat nie ruszany od listopada 2014   :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...