Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja, w windows store na pc zamiast aktualizacji dali deweloperską wersje gry. Po jej pobraniu można się dostać do plików gry i widać tam auta które pojawią się w przyszłości. Jest m.in Aston DB11 czy Porsche. Komuś udało się nawet uaktywnić je w grze.

Tutaj lista wszystkich aut: http://imgur.com/a/ncwPY
 

32049002966_93552dde00_b.jpg

 

bxdJGOo.jpg

 

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Robiliście forzathon? Z wyzwaniem gdzie można wygrać subaru jest problem. Achiv wpada ale w grze wyzwanie cały czas aktywne. Kumpel miał to samo więc raczej nic randomowego.

Nie robiłem jeszcze tego, ale widzę że chyba każdy ma ten problem. Podobno w grze nawet nie ma tego Subaru co można wygrać (to nie ten sam model co w blizzard mountain).

Odnośnik do komentarza

właśnie też mi to przyszło do głowy bo to subaru miało być osobnym autem a nie było go w promocji horizon do sfotografowania. 

kiepski tydzień mają. najpierw update z wersją developerską na pc ze wszystkimi autami a teraz update na konsolę bez auta :D osiągnięcie wpadło, jest w profilu. podejrzewam że auta będą później rozsyłać z jakimś małym gratisem jeśli nie uda im się szybko tego rozwiązać. może po prostu auto jest nieaktywne ale jeśli potwierdzi się że nawet fizycznie go nie ma w plikach to trzeba będzie poczekać na kolejną aktualizację. 

Odnośnik do komentarza

No i lipa z tym Subaru

 

Earlier today we were made aware of an issue with the “Shake, Rally and Roll” #Forzathon event; specifically where players were completing the challenge but were not receiving the Subaru rewards car. The team is aware of this and, while this event will unfortunately not be fixed this weekend, we will provide players with additional chances to earn that Subaru reward car in an upcoming #Forzathon event. We’d like to apologize to everyone who has run into this issue and we look forward to offering additional chances for players to earn this car in the future.

 

 

Edit:

 

https://www.youtube.com/watch?v=so9zlCrQruY

 

:D

Edytowane przez marcin33
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pytanko odnośnie Forzathonu - zadanie dotyczące wyzwania listy życzeń w którym dokładnie miejscu się znajduje? Zrobiłem to o nazwie pola Yarry ale żadnego innego związanego z Doliną Yarry nie widzę. Próbowałem 2x ale mimo to nic nie wskoczyło...

 

EDIT: Dla wszystkich, którzy mają problem z tym wyzwaniem - u mnie podziałało ustawienie listy życzeń zaraz obok festiwalu w Dolinie Yarry (po prawej stronie od wyjazdu z festiwalu) - wpadło za pierwszym razem :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...