Skocz do zawartości

[SFV] Otwarte Mistrzostwa Polski w Street Fightera V! (PS4, luty-marzec 2016)


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy :).

 

 

 

Do puli nagród dołączają kontrolery od firmy Mad Catz!
 
Mad Catz Arcade Fightstick TE2+
Mad Catz Arcade Fightstick TES+
Mad Catz Arcade Fightstick Alpha
Mad Catz FightPad PRO czarny
Mad Catz FightPad PRO biały
Mad Catz FightPad PRO czerwony
Odnośnik do komentarza

Uwaga! Lista uczestników znajduje się poniżej (numery był losowane, nie według kolejności zapisów). Wszyscy zostaną rozpisani do 4 osobnych drabinek Single Elimination, których zwycięzcy awansują do półfinałów warszawskich eliminacji. Przy założeniu, że wszyscy gracze (94 osoby) potwierdzą udział na miejscu, drabinki będą 23/24-osobowe (pierwsza: osoby z listy z numerami 1-24, druga: 25-48, trzecia: 49-72, czwarta: 73-94). Jeśli ktoś zrezygnuje, będziemy odpowiednio przesuwać całą listę, zachowując jednak równomierny podział (np. przy 80 uczestnikach drabinki będą zawierały ludzi z miejsc 1-20, 21-40, 41-60, 61-80). Każda drabinka Single Elimination będzie grała na dwóch stanowiskach i będzie pilnowana przez jednego sędziego.

Jeśli nie widzicie swojego nicka na liście, a zapisywaliście się (oraz, co ważne, otrzymaliście potwierdzenie rejestracji), proszę o kontakt.

1. Qmulator
2. Joł
3. Seven
4. Tenchion
5. Sebek
6. sokol
7. GX_Hiryu
8. EnricoPalazzo
9. BBKINGPL
10. SIEG
11. DCF
12. Kami
13. ROG Moonspell
14. Krystian
15. matrixoon
16. Mike
17. Kay
18. Gaava
19. Saper
20. Maczuga11
21. Cambion
22. SAS
23. budyń
24. Marcin Momot
25. Blaster
26. Suliman
27. ShadyImpostor
28. kwantkal
29. Darion
30. [RoG] Mike_Kiddo
31. gruby gnuj
32. Corridius
33. Aatami
34. Noko
35. SFP | Geto
36. RafałK
37. Snake
38. Aremah
39. Aspazar
40. R3vy
41. NemoKOF
42. Gargooletz
43. Wałek
44. Zajcew
45. Lacha
46. Miero
47. lovesmilelove
48. BroVaR
49. Patrol
50. Aklosnok
51. Richter
52. Pro8e
53. Manobaru
54. axelg17
55. kijoos
56. Jack
57. Freezer
58. Omega
59. LI24RD_PL
60. Kalvedth
61. Hayat
62. Miki
63. JMKS
64. Tundra
65. Raju
66. bladyszy
67. ManieQ
68. kaczmar456
69. Smallroom
70. Thiv
71. Buła502
72. s+p
73. Bober
74. Gulash
75. Ciesiel
76. MonsterMoon
77. torg
78. Lukanio
79. Soban
80. D.A.W.I.D
81. Dobrze Klei Papę Ziomuś
82. qvstra
83. Houdini
84. Lyoto
85. Partypig
86. III
87. Last_Lv
88. Gryf-ON
89. Zebedee
90. Kossak
91. Marcel
92. OZJASZ GOLDBERG
93. YUP_OK
94. BakaRanger

Odnośnik do komentarza

1. Hayat (Dyktator)

2. Krill (Chun)

3. ShadyImpostor  (Nash)

 

Bardzo fajny turniej. Di fajnie komentował walki finałowe. Byłem pod wrażeniem, że da się u nas zorganizować cos takiego. Sam wygrałem z jakimis trzema gosćmi po czym zmiótł mnie Hayat 3-1 wychodząc przy tym z naszej grupy. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mogłoby się jednak obyć bez przedłużaczy jak pokaz capoeiry czy walki w sf5 z zawiązanymi oczami.

Odnośnik do komentarza

miałem być, ale wypadły inne plany. nie żeby startowac oczywiście, bo jestem za słaby. mój nowy super szybki internet to porażka i walcze z nimi żeby to naprawili. nawet kiedy działa, to nie działa ze SF5. także huya grałem. nastepnym razem postaram się być i pewnie nawet wezmę udział

 

 

raju z kimś wygrał ? czy grał kenem skacząc jak małpka maszując szorjukeny ?  

 

 

 

 

pokaz capoeiry

 

no dobry pokaz capoeiry nie jest zły

 

 

był ktoś kto dobrze grał laura ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

ornit, czy Patrol przekazał Ci fanty?

 

Pokaz capoeiry i inne fillery musiały być, bo wydarzenie miało na celu uszczęśliwienie zarówno ludzi, którzy na bijatykach zjedli zęby, jak i niedzielnych graczy. No i chyba się udało :).

 

Tu macie drabinkę: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/12823347_1254097127938610_7177722269211215361_o.jpg

 

A poniżej kopiuj-wklej mojego wpisu z FB.

 

 

Wielkie dzięki wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu. To chyba najlepszy turniej tego typu, w jakim miałem przyjemność wziąć udział. Duża liczba uczestników (w warszawskich eliminacjach ponad 70 osób, we wszystkich eliminacjach prawie 200), fajne atrakcje (pokazy capoeiry wypadły świetnie), emocjonujące pojedynki oraz żywiołowa publiczność Sobie i Wam wszystkim życzę, żeby takich wydarzeń w kraju nad Wisłą było jak najwięcej :).

 
Wyniki finałów:
1. Hayat (M. Bison)
2. krill (Chun-Li)
3. Shady Impostor (Nash)
4. GenericSplendid (Laura)
5. Kejim (M. Bison)
6. Markou (Karin)
7-8. VanDarkholme (Birdie), LockedAndClush (Nash)
9-12. IND Wacho (Karin), Nino Brown (Chun-Li), Zolwiol (Laura), Tiny (Necalli)
13-15. tejotl (Birdie), TasTer (Rashid), SFP | Tuscan (Chun-Li)
Wyniki warszawskich eliminacji:
1. Hayat (M. Bison)
2. Nino Brown (Chun-Li)
3. Shady Impostor (Nash)

4. SFP | Tuscan (Chun-Li)

 

Odnośnik do komentarza

Ja również dołączam się do gratulacji - najlepiej zorganizowany event tego typu w Polsce na jakim byłem. Fakt, że miałem długą przerwę ale do pewnego momentu wszystko co było u nas organizowane to była czysta zabawa bez zaplecza (co wcale nikomu nie przeszkadzało). Natomiast tutaj wyglądało to bardzo dobrze, profesjonalne stanowiska, miejsce jakby nie było - zacne. Di jak zwykła dał radę. Liczę że w przyszłości będzie więcej takich imprez. Zdecydowanie przewyższało to Mistrzostwa w Demo Mortala ;-) jakiś czas temu :-) No Pani Bison miała doooooobry strój ;-) Kinga też...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.