Skocz do zawartości

Battalion 1944


szejdj

Rekomendowane odpowiedzi

MMO FPS w realiach IIWŚ na silniku UE4.

 

O takiej grze marzę, być może będzie to duchowy następca Call of Duty 2, w którego przegrałem setki godzin.

Gra nie jest tworzona przez żadne duże studio a przez grupkę ludzi z kickstartera, zatem może pod niektórymi względami być innowacyjna a pod innymi kompletnie kulawa.

Twórcy mówią, że gra będzie oldschoolowa, skillowa a nie dla bezmózgich yeti jak kilka ostatnich Call of Duty chociaż takim Battlefrontem w realiach IIWŚ bym nie pogardził.

 

 

Niestety premiera najwcześniej w 2017, ale będę oczekiwał na wszelkie early accessy i inne bety.

 

 

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie wzorcem dobrej strzelanki multi w 2WŚ to była pierwsza Red Orchestra, Day Of Defeat:Source, MOHAA. Masa przegranych godzin. Z Codów dobrze się w multi bawiłem w sumie tylko przy czwórce potem już żadna strzelanka tego typu do sieci nie zadawalała. Nie piszę celowo o BF'ach bo to jednak trochę inna skala.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Na konsole też?

 

Tak, jest powiedziane w filmiku. No ciekawe jak to się rozwinie, jak tylko dodadzą wertykalnie zorientowane mapy jak w Day of Defeat i NIE dodadzą tych wszystkich perków, wall hacków itd., to może być niezła gierka.

Odnośnik do komentarza

Twórcy raczej inspirują się innymi grami na kickstarterze piszą o et, cod 2, moh aa więc radze ostudzić glowy i nie oczekiwać gry inspirowanej dod czy orchestrą. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

ET oraz CoD2 bardzo dobrze wspominam, więc fajnie, że twórcy wzorują się tych tytułach. Natomiast trochę obawiam się o wykonanie, szczególnie jeśli chodzi o działanie multi na konsolach. Ambitny projekt, choć na razie trudno powiedzieć, czy skończy się na skasowaniu, wydaniu niszowego średniaka czy jednak na hicie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Figuś napisał:

(...) tylko nie wiem czy mój dziadzio z 7870 da radę

Myślę, że spokojnie da, o ile nie masz obsesji na punkcie 60fps i\lub wysokich detali. Do niedawna sam miałem R9 270, czyli wydajnościowo w zasadzie to samo i grałem spokojnie we wszystko, w tym w najnowsze AAA, na średnich ustawieniach. O ile panowie tam nie pokpią optymalizacji to będzie dobrze. :)

Trailer robi, ale ten bit mogli wybrać inny :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...