Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

ten nowy trailer to chyba był na zasadzie "tylko nie pokazujmy nic nowego"

 

ale jedna rzecz fajna - w miare na początku widać od tyłu bohatera biegnącego w jakimś terenie, 2 x faceta i 2x babe, pokazane są typowe stroje chłopka i i babki, orazy kompletnie poprzebierane w nowe ciuchy, i widać że customizacji powinno być sporo i to ciekawych

 

widząc już wczesniej niektóre damskie stroje zastanawialem sie czy nie grać pierwszy raz w życiu pierwszego przejścia laską ;)

ale na tym trailerze widać że chłopak może mieć różne plecaki, i to calkiem różne a nie tylko zmiana kolorów, a to mi sie podoba, bo dziewczynie pewnie bedzie sie zmieniał głównie kolor torby

Odnośnik do komentarza

Jaram się jak pochodnia. Od dawien dawna motyw mi się tak nie podobał. Ta Francja w X/Y mnie odrzucała na kilometr, tutaj muzyczka mi bardzo pasuje, tak samo jak stylistyka. Z przyjemnością będzie człowiek przemierzać te regiony i nawet nie będzie wymagane wyciszenie głośników. Dawać mi to już.

Odnośnik do komentarza

Wyciekly skany nowego CoroCoro wiec mamy wglad w nowe Pokemony:

 

evo Rockruffa:

 

Lugarugan, ma dwa rozne wyglady w zaleznosci od tego o jakiej porze ewouluje (jasna w dzien, ciemna w nocy), brak info o roznicach miedzy tymi dwiema formami

corocoro10161.jpg corocoro10162.jpg

 

Dwa UB02:

 

UB02 Beauty i UB02 Expansion

corocoro10164.jpg

 

corocoro10163.jpg

 

corocoro10166.jpg

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

nie no hej

 

o ile UB1 wygląda jak bardzo fajny pokemon

UB2 beauty wygląda jak ... troche pokemon

 

to UB2 absorbtion wygląda jak połączenie czołgu z power rengerem i z robalem... troche kompletnie nie w temacie

 

niby UB to nie są dosłownie pokemony, narazie nie wiadomo co to jest, ale ten czerwony megazord wygląda dziwnie nawet jak na pół-pseudo-pokemona

Odnośnik do komentarza

w sumie eevee i jego ilość jego form mogła by sugerować że jednak coś mu dodadzą, np alolan forme, jakoś tam zmienioną ale np też używającą tego super atak

 

 

małpa psychiczna spoko, jak by miała dobre statsy to bym rozważył (w teamie zawsze chce mieć psychica bo to moj ulubiony)

ten z piłką średnio mi podchodzi

 

 

zmiana strojów bardzo mnie jara, lubie customizacje

Odnośnik do komentarza

dobra jeszcze jeden trailer, tym razem japoński

niby pokazuje to samo ale ma troche więcej materiału, pokazuje inne ubrania itp, inne pokemony w walce z tymi nowymi

 

 

 

kurde obawiam sie że ten smutas

oranguru.png

 

będzie miał słabe statsy i jako psychiczny dmg-dealer w zwykłej grze bedzie komplanie nieprzydatny

 

jego ability i atak który nakazuje powtórzyć koledze poprzedni atak powoduje że może być OP w walkach drużynowych, których podczas rozgrywki nie ma wiele, ale są w PVP - więc ta małpa może być OP koksem w PVP gdzie będzie powodować podwójne robienie mega silnych ataków u pokemona partnera.

przez to wnioskuje że w normalnym przechodzeniu gry będzie bardzo mało przydatny.

 

no chyba że jego atak który dubluje atak partnera będzie miał 60% celności.... w takim wypadku ani w singlu ani w PVP nie będzie zbyt ciekawy

 

dodam też że oprócz jego ewentualne OP w walkach 2vs2 to jego mieszanka typów - normal/psychic  powoduje że ma tylko 2 słabości

 

 

jeśli sie mylę to może być naprawde kozak

jeśli będzie miał przynajmniej 100-110 spec.atk to już będzie całkiem niezłym typem przy swoich pozostałych zdolnościach.

z budowy ciała można założyć że bedzie miał bardzo mało speed, ale ponieważ jest grubawy powinien mieć sporo życia i defa (wiem że wygląd nie zawsze sie przekłada na statsy ale często jednak tak)

 

 

szkoda że jego wygląd dupy nie urywa gdyby miał sie okazać kozakiem. z wyglądu dla mnie taki średniak

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.