Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer, nowe Pokemony! zaraz zaktualizuje tego posta

 

 

Jakieś ultra beasty, cholera wie poki co co to jest.

 

Type: Null (Normal)

typenull.png

 

oraz

 

UB-01 (typ nieznany)

 

ub-01.png

 

Nowy pok:

 

Jangmo-o (Dragon)

 

jangmo-o.png

 

Alolan Raticate (Dark/Normal)

a-raticate.png

 

Jakieś info o Aether Foundation, zespole walczącym z Team Skull, nuda

 

Można robić zdjęcia pokemonom w niektórych miejscach i łapać za to lajki, dodatkowo po mapie bedziemy zbierać fragmenty Zygarde

 

Między Pkmn Moon a Sun będzie 12h różnicy, nie bardzo wiem o co z tym chodzi, bo jak sam rajus zauwazył - gierki korzystają z wewnętrznego zegara konsoli. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

jestem co raz bardziej przekonany co do tego, że porzucili pomysł robienia pokemonów Z i włączyli pomysły do SunMoon.

 

te robienie zdjęć śmieszne, ale od razu jak fpsy spadły xD. ehhhhhh gamefreak, ani was kochać, ani was nienawidzić

Odnośnik do komentarza

Type:Null dziwna nazwa, ciekawe czy jest to oficjalna czy tylko taki "projekt" ale fajnie za to wygląda, Raticate mógłby lepiej wyglądać ale spasiony szczur może być XD UB-01 bardzo mi się podoba, pewnie jak wyżej jest to coś ala Mewtwo i ciekawią mnie jego typy jakie będzie mieć, ten mały smoczek Jangmo-o jest obiecujący i coś myślę że prawdopodobnie będzie koksem i miał 3 evo jak Salamance, Hydreigon, Garchomp czy Dragonite, ciekawe czy dadzą jakieś mega evo, czy tylko formy alola, ogólnie się jaram

Odnośnik do komentarza

No to wiemy ze juz beda regiony z 6 i 4 generacji w Sun Moon. Idac tym tokiem, ne moga przeceiz nie dac 5 bo to tak glupio. A skoro dadza juz polowe starych regionow to musza dac reszte bo jak to tak :banderas:


nie rozumiem co wy tutaj piszecie ale zamowilem steelboxa sun bo pewnie za 10 lat będzie dużo warty 

 

zyebales, trzeba czekac na deluxe edition :potter: 

Odnośnik do komentarza

Jakieś eksperymenty, nieudane klony pokemonowego bóstwa, pokemony z innych wymiarów.

 

Miała być sielanka na Hawajach, a wyjdą pokemony z głębokim L O R E. Ja już nie nadążam za tymi wszystkimi newsami. Podoba mi się to szaleństwo.

Odnośnik do komentarza

kurde jakie newsy

najbardziej mi sie podoba ta "meduza" taka jakaś powazniejsza, mniej bajkowa, zagładam że bedzie ghost/psychic

 

raticate jako chomik z wielkimi polikami obleśny

 

smoczek ok, pewnie bedzie miał jakieś konkretne evo

 

type:null.... hmmm jakaś totalna hybryda, przednie nogi jak u robala, tylnie jak u jakiegoś psowatego, ogon troche rybny, morda to jakaś kolumna budowli, a na głowie topór.

ciekawe czy bedzie mógł zmieniać typy, bo jak to bedzie całowity "normal" to pewnie bedzie słaby

 

 

i obczajcie ile lasek do tych teamów wrzucaja, teraz jakas młoda i ta z fioletowymi włosami to taki mifl, już widze jak forczan ją gwałci do nieprzytomności :D

Odnośnik do komentarza

Potwierdzono, że Sun korzysta z zegara ustawionego w konsoli, a Moon niby też, ale przesuniętego o 12 godzin. Czyli jak sobie włączycie grę o 13:00, to w Sun będzie 13:00, a w Moon 01:00.

 

To którą bierzecie? W sumie myślę nad Moon bo o tak gram wieczorami i wreszcie bym zobaczył trochę słońca (przynajmniej w grze :cool: :czesc:)

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...