Skocz do zawartości

Błąd CE-34878-0


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w końcu kupiłem PS4.

Wszystko gra i buczy,ogrywam Uncharted 4,zerknąłem na demko FF XV i wszystko było ok,do czasu aż postanowiłem zakupić i zagrać w PES 2016.

Grałem Exibition matche podczas ściągania się gry i wszystko śmigało.Gdy gra się pobrała i odpaliłem ją,wybrałem język itd. po przejściu do menu po chwili wyskakuje mi ten błąd,i tak za każdym razem.Próbowałem usuwać dane aplikacji - nic nie dało. Konsole takie fajne "odpalasz grę i grasz" - pier.dole,mogłem zostać przy PC i steam xD

Jakieś sugestie koledzy?

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem ten sam błąd, tylko ze na każdej grze, konsola wtedy nadaje sie tylko do serwisu, wlasnie dzis dzwonili, ze naprawiona i wraca do mnie. Jest to błąd systemu czy aplikacji, są przypadki, ze wysypie sie jedna gra i pomaga raz inicjalizacja lub usunięcie wszystkich danych i ponowne zainstalowanie gry. Dzwon w piątek na infolinie playstation i gadaj z nimi

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do biura obsługi klienta Sony,kazali mi się skontaktować z Konami,bo z racji tego,że błąd pojawia się tylko podczas odpalania jednej gry (PES2016),prawdopodobnie nie jest to wina konsoli.Powiedzieli też,żeby najlepiej skontaktować się ze sprzedawcą,bo mam 14 dniowy termin na oddanie konsoli i żebym w tym czasie zaobserwował,czy błędy zaczną się pojawiać w innych grach...

Nie wiem czy mam pecha i dostałem wadliwy egzemplarz,czy ki chu.j,ale już wiem,że żałuję zakupu konsoli.

Odnośnik do komentarza

Mi kiedyś Sony kazało się skontaktować z wydawcą Rock Banda 3, bo chciałem pobrać utwory, które były tylko do pobrania w UK, a nie u nas.

No i co ja mały żuczek mogłem zrobić? Założyłem drugie konto na UK i tam kupiłem utwory, a Sony jeszcze mi pogroziło, że to nielegalny proceder mieć dwa konta.

---

Dla porównania: kupiłem u Gabena kontroler, ale nadajnik USB włożony miałem w kompie na przedzie. I zmieniając kartę, podnosząc kompa zahaczyłem tym nadajnikiem o podłogę, złamało się i nie działał pad. Kazali mi spisać numer i zrobić fotę kontrolera, no i wysłali za darmo nadajnik z USA.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dostałem Pro na święta, wszystko super, gry śmigają tylko przy nba 2k17 wyskakuje mi ten błąd, a raz czy dwa zawiesiło konsolę i musiałem wymusić przyciskiem na konsoli jej wyłączenie. No i tak się zastanawiam czy czasem konsola nie jest walnieta, chociaż wszystko poza tą 1 grą działa... Raz przy zawieszeniu pokazała mi się taka biało czarna szachownica i system złapał zawieche więc obawiam się że może być to jednak wadliwy egzemplarz. Na starej ps4 wszystko śmigalo bez zarzutu :-/

Odnośnik do komentarza

Konsola z tylu nie ma "jak oddychać"? Czy czasem jej nie przegrzales?

Bo kiedys zostawiłem ją w trybie uśpienia, pobierała gry, potem w coś grałem i już nie mogłem wznowić gry, tylko hard reset i brak obrazu.

Tak ma za sobą miejsce i może spokojnie oddychać. Grę próbowałem odpalać nawet "na chłodno" i nic. Zrobiłem inicjalizację i nadal nic. Idę dziś oddać mój egzemplarz, a szkoda bo cichutka skubana. Problem w tym że w sklepie nie mają raczej innej na wymianę no ale zobaczymy, najwyżej zwrot kasy i poczekam na dostawę.Trochę szkoda bo póki co wszystko inne śmiga ale tak jak pisałem, nie mam niestety pewności czy później dalej się coś nie będzie walić więc raczej wolę dmuchać na zimne.

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Wywala ostatnio mi ten błąd po kilku minutach w Kolekcji Uncharted, ale tylko w UDF. Próbowałem usunąć i pobrać na nowo, ale dalej to samo. Jak dadzą nowy FW to sprawdzę może wtedy, ale na chwilę obecną pierwsze U jest niegrywalne, a tak chciałem sobie przejść wszystkie części po kolei :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Hej wszystkim. 

 

Mam pytanie. 

W sobotę kupiłem w media Markt konsolę ps4 500gb Slim i do tego grę f12020. 

Wszystko było cacy aż nagle w 4 wyścigu wywaliło błąd CE-34878-0,który jednocześnie usuwa dotychczasowe osiągnięcia. 

Zrobiłem w nocy inicjalizacje.

Czy to powinno wyeliminować problem?

Ktoś się spotkał z was z tym błędem. 

Jak to się ma do ewentualnej reklamacji ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam 

Opisuje swój problem na forum dlatego że nie wiem już co robić i liczę na waszą pomoc. Mianowicie chodzi o błąd CE-34878-0 doskonale znany osobom posiadającym konsole PS4. Ale dla tych którzy nie wiedzą błąd wyskakuje podczas próby odpalenia jakiejkolwiek gry. W moim przypadku każda gra, czy to z PlayStation Store czy z płyty za każdym razem to samo. Chciałbym odrazu zaznaczyć że próbowałem już wszystkiego co znalazłem w internecie. Inicjacja czy robienie aktualizacji a nawet zmiana języka nie pomaga. Więc że wzgledu na to że borykam się z tym problemem już od kilku miesięcy to oddałem konsole do serwisu i to nie byle jakiego tylko najlepszego w moim mieście. Mimo to oni też nie wiedzieli co to mogłoby być. Więc oni przekazali ją komuś kto naprawdę "jest dobry w te klocki" i ta osoba wymieniła w niej dysk. Swoje zapłaciłem a błąd dalej wyskakuje. Kontaktowałem się nie raz nie dwa z serwisem PlayStation i dostałem tylko proste odpowiedzi, które są w internecie i żebym oddał ja do serwisu, mimo mojego uprzedzenia że już to robiłem nie raz nie 50 razy. Także kciuk w górę dla supportu. A więc teraz zwracam się do was. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

Od dłuższego czasu walczę z błędem CE 34878-0 niestety chyba już brakuje mi rozwiązań, ale stwierdziłem, że jeszcze tutaj na forum spróbuję zaciągnąć porady. Posiadam konsolę PS4 FAT jedna z pierwszych wersji i sprawa wygląda tak, że w niektóre tytuły nie da się grać są to tytuły takie jak: Assassin's Creed Unity (wersja cyfrowa), Assassin's Creed Syndicate, The Forest, również w God of War pojawił się błąd, wyskakuje on w losowych momentach i wywala grę, w przypadku kilkugodzinnej rozgrywki jest to jakaś męczarnia pojawia się on kilkukrotnie wywala mi grę, co niestety nie jest przyjemne i muszę zaczynać dany wątek od nowa. Dodam też, że np. w grach takich jak GTA V, Wiedzmin 3, Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank, Uncharted jest wszystko okej i nie napotkałem tego problemu. Próbowałem już chyba wszystkiego: aktualizacja systemu i gier, zmiana języka konsoli na angielski, ustawienie rozdzielczości konsoli na automatyczne, przywrócenie licencji, odbudowa bazy danych, format PS4, format wraz z wgraniem nowego oprogramowania z nośnika USB, wymiana dysku twardego, wymiana termopadów i pasty na końcu konsola wylądowała w serwisie w którym niby była testowana w grach takich jak Killzone, Star Wars Battlefront, FIFA i stwierdzili, że jest wszystko ok, nie odpalając np. Assassina o którym wspomniałem a jest zainstalowany w wersji cyfrowej na dysku, no cóż, ale testy musiałem opłacić. Boję się kupować jakiekolwiek nowe gry, bo to taka loteria czy trafię na grę, która będzie co chwilę wywalać czy będzie wszystko ok. Ręce mi już opadają z tą konsolką a chciałem pewne tytuły jeszcze ograć. Co o tym sądzicie? Z góry dzięki za pomoc, pozdro!

Edytowane przez Futrzak0
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...