Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Kruku możesz sobie wpisywać jakieś śmieszne kody z bundle, ja jutro o godzinie 17:40 będę trzymał pudełko, które to po dzikim rozdarciu folii i wyciągnięciu zeń płyty i włożeniu jej delikatnie w lekko rozchylony otwor mojej czarnulki, postawie na stoliku koło telewizora, tuż obok portretu Matki Boskiej niepokalanego poczęcia.

 

Diluj z tym synek.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

I jeszcze kapus chce raportowac. Gajver Gajver :(.

 

Tez kojarze, ze pisales w temacie o zmianie dystrybutora, no ale co, mocarz to nie zarty, dobry narkotyk ponoć.

ja tylko jestem ciekaw jak dystrybutor moze wyegzekwować kiedy i gdzie została sprzedana jakas pudelkowa gra.

no niezbyt moze, ale za mały mimo wszystko profit by ktos rozsądny zechciał zarobic nie wiem z 10 tys, rezykując pozew na jakas ogromna kase. Zadna sieciówka tego nie zrobi.
Odnośnik do komentarza

I jeszcze kapus chce raportowac. Gajver Gajver :(.

 

Tez kojarze, ze pisales w temacie o zmianie dystrybutora, no ale co, mocarz to nie zarty, dobry narkotyk ponoć.

ja tylko jestem ciekaw jak dystrybutor moze wyegzekwować kiedy i gdzie została sprzedana jakas pudelkowa gra.

no niezbyt moze, ale za mały mimo wszystko profit by ktos rozsądny zechciał zarobic nie wiem z 10 tys, rezykując pozew na jakas ogromna kase. Zadna sieciówka tego nie zrobi.

 

 

Coś mi się wydaje, że ktoś pierwszy szepnął komu trzeba, bym dostał ostrzeżenie:

Falcon87pl strona 20, post numer 395, wers pierwszy:

'Jak usiade do kompa to znajde kto jest adminem tego działu i poprosze zeby wyczyscil watek z tego manualowego pierdoylenia i mu sie przygladal zeby chlodzic glowy.'

 

czekam na info, czy ktos w ogole przez kase przepusci  ^^

 

 

a to taki problem, by zbierać hajsy do koperty i nabić na kasę w dniu premiery? Chyba nie :/

Problem, jeśli kupić w ten sposób będzie chciała skarbówka, bo dostanie cynk. 

Odnośnik do komentarza

Kruku możesz sobie wpisywać jakieś śmieszne kody z bundle, ja jutro o godzinie 17:40 będę trzymał pudełko, które to po dzikim rozdarciu folii i wyciągnięciu zeń płyty i włożeniu jej delikatnie w lekko rozchylony otwor mojej czarnulki, postawie na stoliku koło telewizora, tuż obok portretu Matki Boskiej niepokalanego poczęcia.

Diluj z tym synek.

Pudełko z FIFĄ dla prawdziwych koneserów, no z tym nie ma co dyskutować :sir:

Tak BTW tam w USA wciąż macie jako tytuł FIFA Soccer xd?

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś, jak jest z kodami dodawanymi do preorderów (na paczki albo żetony) w dużych sieciach? Faktycznie trzeba robić preorder bo kody wysyła automat na odpowiednie maile czy jak się normalnie kupi w sklepie to też jakoś dają jak ma to miejsce często przy mniejszych sklepikach?

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

wysłałem na facebooku wiadomość do małego, lokalnego sklepu. Odpowiedź

 

 

 

Witam, poprzednią Fifę, tzn 16 mielismy już na 3 dni przed premierą, natomiast w tym roku niestety z uwagi na embargo narzucone przez producenta gry będzie można ją u nas dostać od dnia premiery, tj. 29 września. Składał już Pan może u nas rezerwację?

 

także boją się wszyscy :czesc:

Odnośnik do komentarza

wysłałem na facebooku wiadomość do małego, lokalnego sklepu. Odpowiedź

 

 

 

Witam, poprzednią Fifę, tzn 16 mielismy już na 3 dni przed premierą, natomiast w tym roku niestety z uwagi na embargo narzucone przez producenta gry będzie można ją u nas dostać od dnia premiery, tj. 29 września. Składał już Pan może u nas rezerwację?

 

także boją się wszyscy :czesc:

 

Facebook jest inwigilowany, więc boją się napisać prawdy :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...