Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pora kupić konsole, skoro nadal Konami olewa PC sikiem prostym. Po filmikach vs demo Fify na PC wyglada to bardzo naturanie, dosrodkowanie wyglada jak dosrodkowanie w normalnym meczu, strzaly leca tak jak fizyka by je pokierowala, recenzje PES ma poki co najlepsze od dobrych 5 lat. 

Dokładnie to od 10 lat.

Odnośnik do komentarza

Dostałem dziś swoją kopie i ale serwery i taj wyłączone,grać na bota to mi się nie chce.

Czekam na offa,bo nie mogę patrzeć na te koszulki Chelsea.

Angielski komentarz nadal identyczny do porzygu, nic nie zmienili.

Oglądałem wczoraj jakiegoś Brazylijczyka, to miał jakąś specjalna wersję bo miał jakieś veteran piłki 80+ trafił neymara i Messiego XD

Z srebrnym piłek teraz wypada typ koło 80 ovr to już w ogóle,nikt nie będzie grał team lvl 1 czy dwa,zresztą pewnie sami oszuści będę grał na tych team1/2 bo chyba nie zmienili i dalej możesz robić w chuya, czyli białe piłki na rezerwie a czarne grają.

Odnośnik do komentarza

Bo jak zacząłeś piprzyć, że te oceny to wzięły się wyssane z palca i pisanie o nietykaniu tego "guwna" w tym temacie to skuteczna prowokacja i tutaj faktyczycnie dałem się złapać i wciągnąć w niepotrzebną wymianę zdań. Czasem trzeba sobie zdać sprawę, że pisanie w temacie o danej grze, że ona jest gównem a recenzje nie mogą być prawdziwe bo mi się nie podoba to trzeba zdać sobie sprawę, że rozpętuje się (pipi)burze, takie życie nie ważne czy chodzi o konsole, gry piłkarskie czy kluby derbowe zawsze będzie (pipi)burza.

 

Napisałem, że jest guwnem w kontekscie pesa 2016 i jego zwalonego online przez co nie mam zaufania do Konami a demo tylko mnie dogłębnie przekonało, że nic z tego nie będzie. Zresztą odpisywałem na pytanie Ficusia czy biorę grę nie wiem po cholere się wcinałeś z FIFĄ i płaczem noobka, który dostal zmiażdzony online w FUCie a teraz masz pretensje, że pisze się w tym temacie o fifie jprdl xD comedy gold 

 

Zresztą chyba to normalne że w obu tematach bedą podejmowane różnice miedzy grami, wyszły dwa dema i ludzie piszą co było słabe tu albo tu. No ale płacz fanbojków konami jest taki smieszny. Idz kup grę na premiere za 200zl bez działajacego porzadnie online, grając tylko Barca vs Real (bo Bayernu już nie ma, top kek) zapłać za option file żeby mieć ubrania a potem graj z zje.bany myclub to napewno będzie super!

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Z wypowiedzi Blubera i Iziego wynika że to są płatne trole z Ea sport i naganiają na swój tytuł i tyle w temacie, jak macie się kłócić która lepsza itp to jest odpowiedni rozdział pes vs fifa, a co już do porównania to każdy ma swój rozum i oczy, ja wybieram Pesa bez zastanowienia bo jest grą która trafia w moje gusta i nie czuje prowadzony się tu za rączkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dostałem dziś swoją kopie i ale serwery i taj wyłączone,grać na bota to mi się nie chce.

Czekam na offa,bo nie mogę patrzeć na te koszulki Chelsea.

Angielski komentarz nadal identyczny do porzygu, nic nie zmienili.

Oglądałem wczoraj jakiegoś Brazylijczyka, to miał jakąś specjalna wersję bo miał jakieś veteran piłki 80+ trafił neymara i Messiego XD

Z srebrnym piłek teraz wypada typ koło 80 ovr to już w ogóle,nikt nie będzie grał team lvl 1 czy dwa,zresztą pewnie sami oszuści będę grał na tych team1/2 bo chyba nie zmienili i dalej możesz robić w chuya, czyli białe piłki na rezerwie a czarne grają.

Daj znać co wylosowałeś. Mi wyszło, że na start 13 piłek będzie więc na dobry początek ok.

 

 

Bo jak zacząłeś piprzyć, że te oceny to wzięły się wyssane z palca i pisanie o nietykaniu tego "guwna" w tym temacie to skuteczna prowokacja i tutaj faktyczycnie dałem się złapać i wciągnąć w niepotrzebną wymianę zdań. Czasem trzeba sobie zdać sprawę, że pisanie w temacie o danej grze, że ona jest gównem a recenzje nie mogą być prawdziwe bo mi się nie podoba to trzeba zdać sobie sprawę, że rozpętuje się (pipi)burze, takie życie nie ważne czy chodzi o konsole, gry piłkarskie czy kluby derbowe zawsze będzie (pipi)burza.

 

Napisałem, że jest guwnem w kontekscie pesa 2016 i jego zwalonego online przez co nie mam zaufania do Konami a demo tylko mnie dogłębnie przekonało, że nic z tego nie będzie. Zresztą odpisywałem na pytanie Ficusia czy biorę grę nie wiem po cholere się wcinałeś z FIFĄ i płaczem noobka, który dostal zmiażdzony online w FUCie a teraz masz pretensje, że pisze się w tym temacie o fifie jprdl xD komedia golda 

 

Zresztą chyba to normalne że w obu tematach bedą podejmowane różnice miedzy grami, wyszły dwa dema i ludzie piszą co było słabe tu albo tu. No ale płacz fanbojków konami jest taki smieszny. Idz kup grę na premiere za 200zl bez działajacego porzadnie online, grając tylko Barca vs Real (bo Bayernu już nie ma, top kek) zapłać za option file żeby mieć ubrania a potem graj z zje.bany myclub to napewno będzie super!

 

Farmazon na farmazonie:) Nie działające online, płatne OF i (pipi)owy myclub:) Weź już idz to tematu fify i pochwal się jakie herby czy kontrakty wypadły z paczek na które wydasz pół kieszonkowego.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem lamusem żeby dostać wpierdziel w fifie także nie musze się ratować paczkami za pieniadze no ale jak takie masz doświadczenia to nie moja wina.


Z wypowiedzi Blubera i Iziego wynika że to są płatne trole z Ea sport i naganiają na swój tytuł i tyle w temacie, jak macie się kłócić która lepsza itp to jest odpowiedni rozdział pes vs fifa, a co już do porównania to każdy ma swój rozum i oczy, ja wybieram Pesa bez zastanowienia bo jest grą która trafia w moje gusta i nie czuje prowadzony się tu za rączkę.

 

No ale czy ty kiedykolwiek wybrałeś FIFE? Nawet pes 2014 na ps3 wolałeś ogrywać niż coś działającego. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No spoko, ja nie grałem w FIFE 15, grałem w 16 dużo a w PESY od 15 gram namiętnie (mam calaka na 360, na ps4 sporo godzin, online i offline) kupilem 2016 na premiere po demie i tak srogo się rozczarowałem, że już nigdy chyba nietknę crapa od konami. Fifa jaka jest taka jest, ale 17 wydaje sie być bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza

Grałem też w Fify namiętnie od 08-13, ale było już coraz gorzej i te same schematy nie czułem radości z gry futa nie gram bo nie ma m czasu, a co do pesa 2014 to byl obskryptowany niemiłosiernie ale mimo to grało mi się lepiej niż w FIFE 14, najlepsza fifą to 9 i 10 World cup, po 13 już była już monotonia, po zagraniu w demo 17 jest dobrze ale ja wolę bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza

Też kiedyś byłem fifowcem (głównie 9,10 później przerwa do 15) i fifa 15 przelała czar goryczy, po prostu bieg jednym piłkarze i to na tyle, więc wtedy mi się oczy otworzyły jak zagrałem w pes 2015. Na was też przyjdzie pora.

 

Nic dziwnego skoro online w fifie 15 był s(pipi)ony (zarówno fut jak i sezony). W fifie 14 wszystko było tip top.

Odnośnik do komentarza

Pewnie od 15 w Europie,ale od której godziny:D

Widziałem w filtrach ustawienia połączenia,może już nir będzie się dało grać z graczami z Ameryki Południowej.

Tylko jak to będzie wyglądało to nir wiadomo,w fifie też się ma 3 kreski zielone a lagi jak szparagi.

Odnośnik do komentarza

Pewnie od 15 w Europie,ale od której godziny:D

Widziałem w filtrach ustawienia połączenia,może już nir będzie się dało grać z graczami z Ameryki Południowej.

Tylko jak to będzie wyglądało to nir wiadomo,w fifie też się ma 3 kreski zielone a lagi jak szparagi.

 

Chyba masz jakiś problem z netem, bo co nie wypowiadasz się o gierkach to piszesz, że masz lagi. Dziwne ja grałem przez jakiś czas w FIFE na internecie LTE i na 3 kreskach nie miałem absolutnie żadnych lagów. 

Odnośnik do komentarza

Ja dalej czekam na opinie i online. No i oczywiście mam nadzieję że Konami dodalo filtry żebym mógł sobie pograć fajne meczyki z 3-4* teamami.

 

 

*extra pytanie do fanbojow pesa - w jaki sposób sobie racjonalnie tłumaczycie, że Konami wypuszcza grę i bierze wasze pieniądze i jeden z kluczowych trybów w ogóle nie działa? Nie ze słabo - w ogóle, bo nie mają przygotowanych serwerów na premierę gry xD

Odnośnik do komentarza

dobra kupilem, po 5 meczach:

- tempo wolniejsze niz w demie

- reszty nie zmieniali wzgledem dema czyli dalej bramkarze wreszcie bronia ok, sedziowanie jest ok i pinball w stopniu akceptowalnym, wreszcie obronca ma piorytet przy przejmowaniu pilki

- dalej strzaly z pierwszej pilki z 20-30metrow po tym jak obroncy wybijaja na ten skrawek boiska np po dosrodkowaniu sa przegiete, latwo o soczysta kuvve w bramke

- mozna robic custom lige na wielu graczy, nawet mozna wybrac co ma decydowac przy rownej ilosci punktow(np zasada bezposredniego meczu czy bilans bramek itp)

- 28 stadionow (spodziewalem sie sporo mniej) niestety konami dalej nie portafi robic fajnej kolorowej i wyraznej murawy

- w demie dali te zespoly co maja fajne twarze, widac ze w obecnym buildzie sporo pilkarzy wyglada bardzo przecietnie i z czasem pewnie bedziemy dostawac w patchach dopracowane facjaty

- duzo fajnych opcji taktycznych, ktore wreszcie widac w wydarzeniach na boisku, wrocili (bylo tez w demie) do starego ustawienia(wywalili to jakies 3 odslony temu i dopiero etraz wraca) nastawienia druzyny w meczu (bardziej attack czy defense przez naciskanie dwa razy dol lub dwa razy gora - skala ma 5 stopni) co tez fajnie widac w wydarzeniach na boisku

 

ogolnie podchodze ostroznie bo online nie dziala i zobaczymy jak bedzie wygladac wtedy gra z zywym graczem ale widze potencjal jaki nie miala dawno zadna czesc pesa

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...