Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale ten off z PES universe zmieni im twarze? Kupił ktoś od nich to za 4.99£?

Nie wiem czy w ogóle jest sens kupowania tego pliku bo ciężko mi sobie wyobrazić sytuacje gdzie ten OF nie ląduje na torrentach itp. U nich na stronie będą pojedyńcze elementy które trzeba mozolnie wgrywać a kupując OF klikasz raz i masz wszystko cacy, ale mam nadzieję, że jak ludzie pokupują to będzie chulać po necie bo ciężko mi sobie wyobrazić, że oni walczą z piractwem haha. Ludzie narzekają na płatne dlc a już gracze robią innych graczy w wała, zaraz będą płatne mody do gier wychodzić.. Żenada.
lol

 

To siadz, zrob cos takiego kosztem dziesiatek godz pracy i daj za,darmo

 

So za ludzie, nic tylko krasc i krasc :/

Odnośnik do komentarza

 

Gierke sprawdziłem.

Polska ma pseudo nazwiska a ich twarze nie przypominają nikogo. Są to zwykłe no name z edit wraz z koszulkami.

Lewandowski jest blondynem hehe.

fulla? I jakies zmiany? Choc i tak pewno bedzie day one patch ktory moze zmienic wiele na lepsze lub gorsze

 

Sprawdziłem tylko wersje na Xboxa 360 a jak wiadomo różnica w porównaniu z takim PS4 będzie spora. Wersje PS4 obczaję niebawem.

 

W to co grałem to gameplay jest wyraźnie wolniejszy, trudniejszy itd. Giera nie opiera się na rajdach jak w PES 16 tzn. Robben styl itp. a raczej na inteligentnym rozprowadzaniu piłki i szukaniu luk w obronie. Wersja na PS4 raczej na bank będzie szybsza i inna.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Tylko co z tego, jak gameplay jest tak gów.niany, że się w to grać nie da...

Nie jest gówniany, jest inny.

 

Ale ja nie o tym - dla mnie, jak i zapewne dla tysięcy innych graczy gameplay w pes w ogóle nie istnieje bo nie nie istnieje tam online, a fakt że w 2016 roku ten tryb nadal kuleje to jest posmiewisko.

 

Gralem w demo 2016 i zachwalalem. Odpaliłem online i nie mam do czegoś takiego nerwow. Gram w demko 2017 i gra się rewelacyjnie. Mimo to nie kupię tej gry bo wiem co mnie czeka w online.

 

Kupowanie pesa to jak wracanie sie do byłej dziewczyny - wszystko fajnie wygląda, jest ekscytacja, duże nadzieje, a tu znowu ch.uj w kluczowych sprawach.

Odnośnik do komentarza

Cos w tym jest. Dobra ktos powie kanapowe granie i multi nadal spoko. No juz dawno nie gra sie kanapowo. Nie mam 14 ani 20 lat zeby zawolac ziomka na 2h zeby popykac, bo 2h to za malo a czasu juz nikt nie ma jak za szczyla.

 

Multi w PES jakie jedynie siedzialem to PES6 reszta to kompletne dno.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja osobiście gram bardzo nieregularnie i bardzo casualowo - czyli mogę odpalić ze 2-3 meczyki jak mam chwilę i wracam do innych zajęć. Nie organizuje sobie żadnych sesji gamingu jak to się robiło za gowniarza, ale wtedy jedynym problemem to było odrobienie pracy domowej (albo i nie). Troche to jest padaka na moje oko, że Konami nie umie (albo nie chce) się przystosować do rzeczywistości i utknelo gdzieś w latach 2000-2010. A później narzekanie i lament że nie ma graczy i zainteresowania, iksde

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, bo już minęło sporo lat odkąd regularnie grałem w pesy. Czy da sie wyłączyć przy wolnych i rożnych odwrócony sposób celowania? Jest to mega niewygodne i totalnie bez sensu, daje w lewo a celuje w prawo itp.

 

 

W opcjach ustawienia asyst to zmienisz, tak samo jak te beznadziejne kropeczki...

 

Ktoś może mi powiedzieć gdzie dokładnie jest ta opcja? Bo w demie tego nie widzę 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...