Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

W 16 sie o tym przekonałem, ale fifa ma ta samą doleglosc w fucie, a nadzieją jest, że konami coś przebakiwalo o likwidacji momentum ale oni mówią jedno a robią drugie. Zamierzam grać w ML, BAL, MC i CHL. Chyba ta edycja najbieniejsza od lat. Option file sięga do zwykłych divisi? Bo pamiętam, że jak herby powgrywalem to były ale ciekawe jak będzie z piłkarzami.

Odnośnik do komentarza

Co to są za nazwiska? Konami czy oni są poważni?

Chciałbym pograć Polakami online to będę musiał grać jakimś macmilanem na bramce :D

Co z taką Chelsea, i reszta nie licencjonowanych zespołów?

W tamtym roku nie było licencji ale zawodnicy byli orginalni.

Jeśli zamiast Costy,Williama, ivanowicia będę miał jakiegoś tom i Jerry to ja to pierdziele, bo z offem to możesz sobie pograć tylko single.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Stary ja od 2 lat gram online i ja gram w to grę od czasów ISS, offline to można sobie wszystko zrobić,tylko nie wiem

jak online.

Na tym filmiku jest jakiś typ CF który ma ovr 90, z pewnością ma staty lewego i to jest pytanie czy off jest w stanie zmienić mu mordę i będę mógł grać tym typem online?

Odnośnik do komentarza

Ale masakra, mase osob nie wie ze mozna wgrywac te offy i ze to dziala online, spotkalem sie z tym sporo razy nawet u ludzi w miare siedzacych w temacie. Tak ze te licencje to problem faktycznie, ludzie czytaja pudelka, nie ma licencji to sio.

 

I tak pes nie moze wyjsc z getta, online chu.jowy bo gra malo ludzi przez to itd

Odnośnik do komentarza

Kurde ludzie, czytajcie ze zrozumieniem i myślcie logicznie.

Tym razem będę bronić Konami bo ci robią co mogą. Ogólnie Konami jest w (pipi)e z licencjami a PES sprzedaje się słabo. Konami wie jak ważne są licencje i wiedzieli, że kluczem jest to aby Sony pozwoliło im wgrywać automatycznie "pliki"

W końcu Sony dało PESowi "full acces" i to dla nas jak i Konami jest prawdziwym "sukcesem" a nie 5 legalnych licencji więcej.

Teraz wygrywamy na USB odpowiednią zawartość podłączamy do konsoli i to tyle.

Cieszymy się w pełni licencjonowaną grą. Mamy oryginalne herby, koszulki, nazwiska, drużyny , nazwiska i twarze trenerów w końcu nazwy stadionów ( Bundesliga będzie tylko offline)

To wszystko zadziała w każdym trybie gry, nawet w MyClub, gdzie nie będziecie zatrudniać managera Parkera tylko Mourinho z jego prawdziwą facjatą na obrazku.

Ważne, że Lewandowski jest w grze. Jeśli jest jako Parker to po wygraniu OF będzie w Online Dibision czy w MyClub jako Robert Lewandowski z prawdziwą twarzą.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Jest, jest, nawet pinbal jest logiczny, tzn. z zachowaniem praw fizyki, piłka raczej już nie przenika losowo przez nogi piłkarzy i trudniej przejść napastnikowi obrońcę licząc na pinbal. W poprzedniej części dosyć często atakując 2-3 zawodnikami napastnika, piłka dostawała pier.dolca i ostatecznie lądowała pod nogami napastnika, a obrońcy kopali się w czoło. Kto grał, ten wie o jaki przypadek mi chodzi, tak naprawdę zmasowany atak był mało opłacalny, lepiej było kryć na radar jednym z zawodników, a drugim naciskać przeciwnika, właśnie dlatego, że piłka często została przebijana do przodu. Nie wszystko mi się podoba i nie wiem, jak to co teraz mi się podoba będzie wyglądać kiedy do akcji wkroczy cybernetyczny Ronaldo, ale jak na razie "skilowo" to jest bardzo dobry PES.

Odnośnik do komentarza

Nie Truegrand, widzisz na przykladzie, ze nawet koles grajacy w te pilki od konami nie wiedzial o tym. I nie wie o tym przecietny konsument. Lagi online sa spowodowane min tym ze nawet jakby mieli dobry matchmaking to i tak by sie obsrali bo laczy z tych co sa online a hest ich malo. A jest ich malo min przez brak licencji. I dostajesz faceta online z dup.nym polaczeniem bo nie ma lepszego na stanie.

 

Czasy sie zmienily. Konami to duza firma i kase ma, powinni walczyc o licencje ale maja,wyje.bane

Odnośnik do komentarza

A niby na czym zarabiają ta dużą kasę ?

PES ma jakiś swój budżet, czym większy zysk PES wygeneruje tym większy budżet na następną część. Bogata to jest EA a nie Konami która switchowała na telefony komórkowe, a PES to jej jedyna gra AAA którą zresztą miesiąc po premierze rozdawali za darmo bo nikt tego nie chciał kupować (PES 2016)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest w Konami, ale to raczej nie jest tak, że jak zarobią np. 2XXXX pieniędzy na jakimś PESie, to inwestują 2XXXX w następną część. Masę kasy zżerają inne projekty firmy, a inwestowanie niemałych kwot w licencje może być ponad siły tego przecież nie jakiegoś ogromnego producenta. Wystarczy popatrzyć jacy producenci mają w rękach licencje dużych lig sportowych: EA, 2K, Konami to przy nich finansowy pryszcz,który zdaje się być totalnie uzależniony od 2 franczyz.

Odnośnik do komentarza

Ale wy piszecie głupoty .

Po pierwsze w PESa ludzie nigdy nie grali dla licencji, co udowadnia ilość sprzedanych kopi w czasach do PES 2008

Jeśli gra jest dobra to i info o OFach ma 10x większą moc dotarcia do casuala, teraz każdy PESa ma w poważaniu a wręcz często jest to gra z której ludzie robią sobie jaja.

 

Po 2 Na czym Konami ma zarabiać poważne pieniądze, skoro fatalnie sprzedający się PES jest tym co ich jeszcze trzyma przy życiu ?

Z czego mają inwestować w licencje z handlu kokainą?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wtrącić ze jesli chodzi o licencje to FIFA ma je bodajże wykupione do 2022 gdzieś o tym czytałem ale nie pamietam źrodła , i to nie działa tak ze kazdy moze sobie w dowolnym momencie wykupić w momencie gdy inna firma ma na to wyłącznosć . Wyjątki mogą stanowić większe marki piłkarskie ktore maja indywidualne umowy z FIFA czy UEFA .

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś sposób aby minąć przeciwnika 1-1? Drybling coś nie daje teraz rady albo ja w fife za dużo pograłem ale konsola ładnie omija moich obrońców a ja coś nie mogę się odnaleźć. I jak działają te (pipi)e automatyczne dryblingi? Jedyne co zauważyłem to, żeby zrobić np. ruletkę nie muszę obracać prawej gałki o 360 stopni tylko popycham ją do przodu i potem lewy analog. Coś jest na rzeczy bo na regularu teraz ai rozgrywa piłkę elegancko a jeszcze tydzień temu na professionalu potrafiłem ai rozpykać po trzy do zera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...