Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Poddaje się - zgrałem całą Hiszpańską, w Angielskiej mi 1 drużyny brakuje, Włoska cała uzupełniona, Niemiecką mam roz*baną 14 drużyn znajduje się w PAU LEAGUE, a 4 w Other European Teams... a mówili, że będzie pięknie.

 

Te 4 z niemieckiej, które są w OET to są te oryginalne co były na starcie, ale nie wiem czemu nie można ich podłączyć, a miał być automat mówili...

ok. mam sposób na bundes lige:

competition structure -> draw size -> wybierasz to co zastąpione jest bundesligą -> ustawiasz na mniej drużyn -> cofasz się do Europe i R1 na bundes ligę -> klikasz iXem któą drużynę chcesz wymienić na borussie czy bayer czy shalke i augsburg -> R1 i dobierasz ją z other european teams

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz rozegralem 2 mecze w MyClub, wylosowalo dwoch polakow i gralo sie rewelacyjnie, zero laga, pare godzin temu znowu to co chwile rozlaczalo z serwerow

 

kurcze jak uporaja sie z online to nawet bez filtrow grac sie bedzie cudnie, a kanapowy coop to juz w ogole kosmos - nie bylo jeszcze w erze ps3 i ps4 tak dobrego i wywazonego pesa, nie ma hokeja, pinball rozsadny, mnogosc opcji taktycznych, ktore dzialaja sprawia, ze mozna zawet zamurowac sie totalnie praktycznie w swowim polu karnym i nic na ronaldo bite na pale nie przejdzie, no wyszla im ta czesc jesli chodzi o sam gameplay

 

ps do tych co zgrywali tego OFa co podawalem linka - jaki macie sklad polskiej reprezentacji? bo ja dalej ten cudaczny z zagranicznymi nazwiskami :(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

 

Poddaje się - zgrałem całą Hiszpańską, w Angielskiej mi 1 drużyny brakuje, Włoska cała uzupełniona, Niemiecką mam roz*baną 14 drużyn znajduje się w PAU LEAGUE, a 4 w Other European Teams... a mówili, że będzie pięknie.

 

Te 4 z niemieckiej, które są w OET to są te oryginalne co były na starcie, ale nie wiem czemu nie można ich podłączyć, a miał być automat mówili...

ok. mam sposób na bundes lige:

competition structure -> draw size -> wybierasz to co zastąpione jest bundesligą -> ustawiasz na mniej drużyn -> cofasz się do Europe i R1 na bundes ligę -> klikasz iXem któą drużynę chcesz wymienić na borussie czy bayer czy shalke i augsburg -> R1 i dobierasz ją z other european teams

 

aj law ju:D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz rozegralem 2 mecze w MyClub, wylosowalo dwoch polakow i gralo sie rewelacyjnie, zero laga, pare godzin temu znowu to co chwile rozlaczalo z serwerow

 

kurcze jak uporaja sie z online to nawet bez filtrow grac sie bedzie cudnie, a kanapowy coop to juz w ogole kosmos - nie bylo jeszcze w erze ps3 i ps4 tak dobrego i wywazonego pesa, nie ma hokeja, pinball rozsadny, mnogosc opcji taktycznych, ktore dzialaja sprawia, ze mozna zawet zamurowac sie totalnie praktycznie w swowim polu karnym i nic na ronaldo bite na pale nie przejdzie, no wyszla im ta czesc jesli chodzi o sam gameplay

 

ps do tych co zgrywali tego OFa co podawalem linka - jaki macie sklad polskiej reprezentacji? bo ja dalej ten cudaczny z zagranicznymi nazwiskami :(

 

Reprezentacje są zwalone...

JA właśnie zacząłem Bayernem MAster Lige, ale wyglądają KOSZMARNIE!

trzeba czekać na jakiś lepszy option file...dajcie cyne jak będzie coś nowego. 

W ogóle może otworzyć temat z patchami??? Tutaj zginą...

Odnośnik do komentarza

Gramy z Plejem i Bluberem kanapowo, na razie zero lagów.

 

Mam pytanie co do OF. Robimy najpierw live update, później kopiujemy pliki, save i gramy?

yes, pierw live update

 

 

co do OFów, dajcie im czas, dzis pierwszy dzien, za tydzien-dwa beda juz wygladac one konkretnie i pewnie juz wszystko wyedytuja

Odnośnik do komentarza

nacisnijcie R3 i sprawdzcie raz jeszcze ;)

 

tryb exhibition czy tez versus exhibition defaultowo ma wlaczone co tygodniowa aktualizacje formy zawodnikow

 

przypominam, ze liga niemiecka i kluby niemieckie takie jak bayern nie istnieja w tej grze nawet w formie fakowych odpowiednikow wiec w wlaczonym trybie aktualizacji formy aktualizuje wam forme tych slabych randomowych druzyn, ktore w OFie sa podmieniane pod niemieckie druzyny

 

jak ktos chce grac jakims klubem, ktorego odpowiednika nie ma w grze musi wylaczyc to przez R3, w reszcie klubow juz nie ma takiej potrzeby

 

edit - uprzedzam kolejne pytania - niemieckimi klubami z tego OFa (czy tez obojetnie jakimi ktore nie sa dostepne nawet fakowo w grze a kiedys spolecznosc je stworzony np polska liga) nie ma mozliwosci gry online bo nie ma w grze ich odpowiednikow i tego niestety juz nie da sie ominac 

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to był dobry pomysł z kupieniem tego PESa :]

 

przede wszystkim nie ma lagów (są raz na 10meczów jak grałem z jakimś ruskiem) i przez to ta gra ma dla mnie sens :>

 

gra się przyjemnie, bramkarze są mocno polepszeni i nie wpada już wszystko, no może oprócz główek które są mega groźne teraz :P w ogóle wrzutki jakiekolwiek robią taki zamęt że warto wrzucać często i gęsto ;) zwykłe, te z R2 albo 2xO, 3xO już bramkarz wyłapie raczej

 

grałem tylko myClub to o reszcie trybów się nie wypowiem, wpadł Pogba (hurra), Moutinho i Torres, da się grać chociaż reszta drewien mnie osłabia ;) a z piłek teraz ciężko kogokolwiek wyciągnąć także droga do mocnego składu się raczej wydłuży znacznie

 

fajnie że matchmakuje bez przerwy Polaków (i pokazuje kraj przeciwnika, to też jest super) przez to można coś pograć online,

 

czyli ogólnie jestem zadowolony :] na pewno pokatuję troszkę tego pesika

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem z jakiego źródła macie ofy, ale ja czekam na oficjalny od pes universe bo narazie tylko beta, ale już to wygląda(bez nazw trenerów, stadionów i bundesligi). Z tego co czytałem to aktualizacja day one spowodowała obsuwę prac pes universe i trzeba trochę poczekać na dobre of więc trochę cierpliwości Pany:) Na razie męczę myclub ofline i nie mogę się oderwać! jak będzie teamspirit 99 i dużo gp to zjadam mistrza i wszystkie aukcje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem z jakiego źródła macie ofy, ale ja czekam na oficjalny od pes universe bo narazie tylko beta, ale już to wygląda(bez nazw trenerów, stadionów i bundesligi). Z tego co czytałem to aktualizacja day one spowodowała obsuwę prac pes universe i trzeba trochę poczekać na dobre of więc trochę cierpliwości Pany:) Na razie męczę myclub ofline i nie mogę się oderwać! jak będzie teamspirit 99 i dużo gp to zjadam mistrza i wszystkie aukcje.

kiedy my niecierpliwi jesteśmy ;)

 

edit: zrobi ktoś temat na umieszczanie option file/ patchy?

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

głupie pytanie....czy jak się palą na kolorowo te 'kierunki' przy nazwisku piłkarza w dolnym rogu odpowiadające za te specjalne taktyki typu 'tiki taka', to wtedy są działające? czy trzeba je zgasić?

Pytam, bo palą mi się zawsze na początku meczu i nie wiem czy je gasic czy zostawiać...

jak swieca to dzialaja, aktywujesz/wylaczasz trzymajac L2 + odpowiedni kierunek na krzyzaku

tak samo jak swiecace nastawienie druzyny, z drugiej strony nazwiska - defaultowo jest na srodku (3 w 5stopniowej skali), wciskajac szybko dwa razy gora na krzyzaku cala druzyna nastawia sie na atak (na 5 nawet majac jednego napastnika ktos gra jako drugi), wciskajac szybko dwa razy dol na krzyzaku analogicznie na defensywe

 

niech wyeliminuja lagi w online i bron boze nic juz nie ruszaja w balansie gry i tempie bo jest REWELACYJNIE

 

najlepszy pes nowozytnej ery, wreszcie taktyczny, wreszcie kombinacyjny, wreszcie bez glupich ping pongow i wrzut z kazdego miejsca boiska na ronaldo, a juz rozgrywka kanapowa to sam orgazm

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...