Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

a do mnie znowu to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych czesci pesa bo gracze kombinuja w sieci a nie graja tylko trojkatow na szybkosciowcow co dopiero bylo :

a- przewidywalne

b- irytujace bo przez bledy gry, nie dalo sie po ludzku znalezc na to recepty

 

to ze wreszcie trudno o hokejowy wynik, a czesto w meczu pada 2-3 bramki, a nawet czesto remisuje bezbramkowo nie czyni w moich oczach tej odslony czytelnej i przewidywalnej

Odnośnik do komentarza

a do mnie znowu to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych czesci pesa bo gracze kombinuja w sieci a nie graja tylko trojkatow na szybkosciowcow co dopiero bylo :

a- przewidywalne

b- irytujace bo przez bledy gry, nie dalo sie po ludzku znalezc na to recepty

 

to ze wreszcie trudno o hokejowy wynik, a czesto w meczu pada 2-3 bramki, a nawet czesto remisuje bezbramkowo nie czyni w moich oczach tej odslony czytelnej i przewidywalnej

 

nie wiem, ja spotykam typow, ktorzy graja to samo - wrzutka na pale. 

Jakby gra nie pokazywala nickow, to bym myslal, ze ciagle na tego samego goscia trafiam.

Teraz widze, ze wrzutki dzialaja pieknie praktycznie z kazdego miejsca na polowie. Pilkarze urywaja sie obroncom jak wsciekle psy, gdy tylko swirujesz z koleczkiem.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No pogralem dzisiaj dluzej w obydwie pileczki i jutro chyba skocze po PESa. Swiat sie konczy - FIFA lekko mnie znudzila i choc zmiany ida w dobrym kierunku, nadal dla mnie to bardziej skillowa gra i zdecydowanie trudniejsza do nauczenia, odczuwam lekki przesyt. Szkoda, ze pilki standardowo wychodza w innych terminach, dobrze ze jest EA Access, to te 10 dni przed premiera sprawdzi sie online w gierce EA (choc i to podobno potrafi sie roznic od fulla). Podpytalem tez dzisiaj Ficusa o tryby (jak zwykle bieda!), ale przeciez juz w 15tce rok przegralem w MyClubie i pokojach online z jakimis randomami.

Chyba pierwszy raz w historii dostajemy 2 dobre, a zarazem tak rozniace sie od siebie odslony pilek! 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja licze, ze konami w nastepnym roku popracuje nad oprawa i otoczka bo ta dalej ma korzenie w erze ps2, online wiecej trybow zabawy tez by sie przydalo, bo jakosc polaczenia na filtrze na 5 jest bardzo bardzo dobra w tej odslonie, filtry na sile druzyn tez by sie przydaly choc oni chyba ich nie daja bo maja taka koncepcje bo:

quick match online - jest filtr na sile druzyn

myclub - jest filtr na sile druzyn

friendly match lobby - nie ma filtra, ale w sumie odpalamy lobby raczej glownie by pograc z znajomymi to sami miedzy soba ustalimy na sluchawce jak silne druzyny brac

division online - nie ma filtra ale chyba celowo bo konami wymyslilo, ze jak gramy lepszymi druzynami to dostajemy mniej punktow, a wiekszosc ma w pupie punkty i tak wybiera real lub barce

Odnośnik do komentarza

Kiedyś gdy byłem małym chłopcem po oglądnięciu starwars chciałem być wojownikiem Jedi, totalnie zauroczyłem się filmem, myślałem że już takie czasy nie wrócą i to za małolata mogłem się ponieść fantazji ;), później długo długo nic i.... władca pierścieni znowu odjechalem, a teraz do sedna tryb Master lig jest świetny jak za dawnych lat i granie offline znowu przynosi satysfakcję jak nigdy, polecam!

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie czy przyczyna moich problemow moze byc NAT 2 ?

bo pobieranie mam na ten moment : 111Mb/s, a wysylanie: 9.3Mb/s.

z dwa miesiace temu zmienilem modem w upc i mam tego gownianego horizona, na wczesniejszym nat normalny byl.

jezeli ktos sie orientuje czy to ma wplyw na lagi czy dziwne cięcia to prosze o wiadomosc. bo nie ktorzy mowią, że nat2 wplywa tylko na problemy z polaczeniem sie z kims, a ja sie na tyle na tym nie znam..w innych grach zero problemow.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Nat 2 ok, to multi od konami czyli techniczna spyerdolinia. Watpie bys cos wskoral bo temat stary, jednenu ponoc 16 dzialala ok, inni z dobrymi kablami kombinowali i nic.

 

Chyba, ze ci co mowia, ze nie ma lagów...nie czuja ich, cos jak nie wszyscy widza spadek klatek

 

Tez mam od dawna upc i jedyna gra odkad pamietam ktora mi laguje to pes, tak ze no...ok dobra, roznie z nba2k bywało, ale nie gram w to online

Edytowane przez Unitra
Odnośnik do komentarza

Kur... Jak po ustaleniu sobie znośnego składu i team spirit na 99 wgrywalem praktycznie z każdym. Tak teraz z dywizji piątej prawie jestem w siódmej.

Przegrywam z każdym, rating 280, czy 500. Wydaje mi się, że jednak bramkarze są za bardzo obsadzeni mocą. Bronią wszystko, a od przeciwnika tracę 3 bramki na 5 strzałów...

WTF?

 

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...