Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu wziąłem PESa na premierę i sprzedałem po czterech dniach, bo średnia ilość bramek na mecz to było jakieś 9-10. W tym roku niby PES krul, ale boję się, nie ufam chińczykom :/

dokladnie tak bylo, bramkarze na easy byli ustawieni, tutaj już nie ma tego a przynajmniej grając z chłopakami nie uświadczyłem (no oprócz tego, że pajgi średnio 3 do 5 bramek mi pakował)

Odnośnik do komentarza

hnmm Konami przestało być hojne z czarnymi piłkai, teraz trzeba się cieszyć jak ze special agenta wpadnie złota :) wylosowało mi nowych obrońców i gk nawet jestem zadowolony (Bellerin, Trapp, Chiriches) a Torresa podlevelowałem do -> ovr 83 i jest całkiem ok, czasem się posiłkuję kimś z wypożyczenia i jakoś to idzie

 

fajnie jakby odblokowali online competition w mc na weekend bo te offlinowe już pokończyłem wszystkie

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że wygranie meczu wpada teraz mniej kasy, za to utrzymanie piłkarzy kosztuje tyle samo. Możliwe, że to wina niskiej dywizji, nie pamiętam jak było w 2016.

 

nero poziom trudności rośnie w kolejnych rundach turnieju.

 

Jestem za to w 100% pewien, że granie turniejów z komputerem jest dużo trudniejsze niż ostatnio. Komputer na regular może już dać popalić, a wyżej to już trzeba serio się spiąć. W 2016 te turnieje z kompem to była nudna formalność i wystawiało się do nich 10 skład, a i tak łoiło się po 10 bramek. 

 

Nadal losuje mi samych lewych obrońców (wpadło mi już 2 złotych i 4 srebrnych), ktoś chce?

Odnośnik do komentarza

jest jeden motyw który im wyszedł zacnie tzn Adaptive AI...gram sobie meczyk z Man Utd gładko wygrywam...cpu robi zmianę wchodzi Fellaini i...zaczyna spamować długie piłki na niego, wrzutki z każdego msca boiska, zgrywki na to belgijskie afro...masakra jak gra się odmieniła...moja mina była  bezcenna :P Barca też potrafi tak usiąść pressem że nie mogłem wyjść z własnego pola karnego...Konami potrafi zadziwić :> czekam na kolejne niespodzianki

Odnośnik do komentarza

JP, 7 lewy obrońca na jakieś 15-16 losowań za pieniądze... Ogólnie to zbieram drużynę srebrnych piłkarzy, to już na wstępie daje mi drużynę składającą się z piłkarzy z OVR 75-79, a po ich rozwinięciu pewnie 79-83, czyli idealnie do moich potrzeb. Na razie gram składem dwugwiazdkowym, a celem są maks trzy gwiazdki z ławką dającą mi możliwość zmiany przed meczem, kiedy okaże się, że podstawowi piłkarze są bez formy (to jest naprawdę dobra odpowiedź na to, jak kazać ludziom wzmocnić ławkę kosztem pierwszego składu).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj losowanie zacne, jedna czarna piłka i Modric to banan na ryju bo wali takie podania z trójkąta aż do samej nóżki:) dodatkowo cuardado, eliseu, Pepe reina i mandzukic który mam nadzieje, że będzie skuteczniejszy od torresa i dodatkowo zakupiłem na trenerską ławkę zidana z którym mam zamiar siedzieć do końca sezonu.zbudujemy team spirit i lecimy z koksem:)

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...