Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

jak bylo w poprzednich odslonach w turniejach w my club? dobiera po sile druzyny czy random i moj trzygwiazdkowy ruch chorzow moze trafic na koksy?

 

podobaja mi sie bardzo drobne zmiany w myclub w tegorocznej edycji:

- nie liczenie slabiakow do sily druzyny dzieki czemu nie ma cwaniakowania na overallu ekipy typu koksy w jedenastce, drwale na lawce.

- cotygodniowa aktualizacja formy tyczy tez trybu myclub dzieki czemu budujac sklad trzeba pamietac tez o rezerwie bo moze sie okazac, ze jakis pewniak z jedenastki ma przez tydzien pernamentnie slaba forme i trzeba go wymienic

- mniejsze szanse na losowanie czarnych pilek

Odnośnik do komentarza

W Competition Online trzeba wystawić najsilniejszy skład, można trafić na każdego.

 

Właśnie skończyłem mecz, w którym zdobyłem najwięcej bramek - 6:1. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że przeciwnik miał w ofensywnie Suáreza, Neymara, Messiego i Ronaldo. Patrząc na liczbę jego meczów (około 20) , to miał w cholerę szczęścia przy losowaniach piłek z preorderu.

 

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Do tej pory tryb myclub omijałem szerokim łukiem skupiając się na ML i kanapowej lidze ze szwagrem. Ta odsłona podoba mi się na tyle, że chciałbym to nadrobić i mam takie dwa trochę lamerowe pytania. Czy każda zmiana trenera pociąga za sobą tak drastyczny spadek Team Spirit i czy można temu jakoś zaradzić? i drugie - czy opłaca się, czy warto zatrudniać dwóch trenerów i jednego z nich ustawiać na asystenta? 

Odnośnik do komentarza

W Competition Online trzeba wystawić najsilniejszy skład, można trafić na każdego.

 

Właśnie skończyłem mecz, w którym zdobyłem najwięcej bramek - 6:1. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że przeciwnik miał w ofensywnie Suáreza, Neymara, Messiego i Ronaldo. Patrząc na liczbę jego meczów (około 20) , to miał w cholerę szczęścia przy losowaniach piłek z preorderu.

 

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Ale pewnie za to na obronie lopeza ovr 50 XD

Typy mają (pipi) wie skąd składy a pewnie przyszli z fify i nie kumaja zbytnio team spirit, ostatnio grałem z kolesiem skład marzeń ale ts 8.

6-0 do 30 min rozlaczyl się.

Jest jakiś inny sposób aby dodać pkt manegaerowi aby mogły grać lepsze gwiazdy w drużynie?

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak w tej chwili wygląda multi, da się grać? No i czy nie trzeba czekać po 5 minut na spotkanie;) W zeszłym roku przez słabe multi i fatalną prace bramkarzy się zrazilem lekko i pesik poszedl do żyda. Jednak po zagraniu w demo fify w tym roku, znowu zastanawiam się nad PESikiem;) Jednak gameplay najlepszy, mimo słabej sprawy z licencjami i masakrycznym interfejsem;)

Edytowane przez raf1ki
Odnośnik do komentarza

Ja po 10 porażkach z rzędu,grałem też z ogromnymi lagami gdzie w poprzednich częściach to nr miało miejsca,wszedłem w system settings, port settings /auto settings ON, wcześniej miałem off nir wiem czemu i online nawet na lvl 3 chodzi super.

Odnośnik do komentarza

Ludzie grają na Xbonie w pesa? :D swego czasu grałeem w demo 15 i 16 i ten silnik chodzi jak kaszana tam.

Na pleju kompletnie inna gra.

Chyba, że w 17 konami się ogarnęło

Lubię PESa, ale nie aż na tyle żeby dla niego konsolę zmieniać :) Tym bardziej, że z Onem nie miałem żadnych problemów jeżeli chodzi o głośność, chłodzenie, usterki kontrolera czy działanie online. I mam nadzieję, że tak samo będzie z One S.

 

Jak włączyłem skalowanie do 4K to ten PES już wygląda nienajgorzej na One S. Co do gameplayu to jak zagrałem w demo u kumpla na PS4 to miałem wrażenie, że tam gra chodzi jakoś lepiej. Ale mogło mi się wydawać, bo poza rozdzielczością to niby te same wersje. Teraz tylko kwestia jak chodzi online i jak ogarnąć kwestię strojów itp w związku z brakiem możliwości wrzucania plików, gdybym chciał go kupić :/

Odnośnik do komentarza

Ok, oficjalnie największe zastrzeżenia mam do interpretacji naszych zagrań przez kompa. Gram na asyście z nr 1 i pod względem tego jak reaguje komputer na siłę i kierunek podania, w porównaniu do takich samych ustawień z roku poprzedniego, to jakiś żart (a tam wcale nie było różowo). Oczywiście najbardziej przeszkadza mi to przy wyjściu z obrony (masa goli stracona w ten sposób, że podając np. do bramkarza w poprzek komp postanawia podać do krytego obrońcy- bo stoi ciut bliżej, ale jednak na prawo, a nie na lewo od nas jak bramkarz-, o podaniach do dalej ustawionego piłkarza znajdującego się w jednej linii z innym naszym zawodnikiem, to zazwyczaj nawet nie marzę- pasek na maksa, a facet tula tę piłkę na 3 metry). Zmiany zawodników na automacie czasami w ogóle nie działają (tzn. wykopana przez obrońcę rywala piłka leci na naszą połowę, 3 naszych zawodników i jeden przeciwnika, a my sterujemy nadal faciem który jest 50 metrów za akcją), więc tak czy siak trzeba się cały czas posiłkować zmianami na gałce. To są rzeczy do natychmiastowej poprawy, za stary jestem na naukę gry na automacie. 

 

To oczywiście nie zmienia tego, że gram jak paralityk w MC, czuję się jak cebula w zupie owocowej, czyli dosyć mocno zagubiony. W obronie zero, puszczam jakieś suabe na maksa akcje, odpuszczam krycie albo wręcz pcham się 3 piłkarzami na jednego typa i odsłaniam całe boisko do zrobienia sytuacji 1 na 1. W ataku mniej niż zero, kaszana na całej długości boiska, nie umiem ustawić taktyki pod siebie, moi piłkarze proszę mnie "wybij to w pisdu", ale po co, najlepiej próbować rozegrać klepkę na własnym polu karnym i jak się cudem uda, to dopiero później posłać bezsensowną lagę do przodu na Alcacera. Tak, on przecież wygra pojedynek główkowy i zgra ją do szybkiego jak błyskawica Kane'a. Kiedy trzeba szybko odegrać piłkę, to czekam aż mi rywal zupełnie odetnie możliwość podania, bo przecież mogło się tak stać, że wpadnie jednak na inny pomysł i np. pozwoli mi sobie z nią pobiegnąć wzdłuż linii bocznej. Czasami trafiam na Mariusza z Lublina, rocznik 1958, który pisze mi PMkę "syn mnie ucz, nie ciśnij!", wygrywam po jedynej składnej akcji w 87 minucie i czuję się jak gufno jak pisze kolejną "dzięki za lekcję :)". Mariusz, wypierd....!

Odnośnik do komentarza

ja zauważyłem tylko że nie przegrywam meczów wyraźnie bo ktoś był bardziej skillowy ale że miał dużo skuteczniejszą taktykę ; dajmy na to mocny press po stracie i kontra moja słabszą stroną...kilku takich Mourinho już mi się trafiło i mieszali w taktykach przez cały mecz...i kilka razy zrobiło to różnicę, nawet takie detale jak 1 defensywny pomocnik czy 2...czasem wystarczy się przyjrzeć ustawieniu i atakować  tam gdzie są luki bo gierka jest wrażliwa na takie rzeczy

 

ci z super składami są zazwyczaj strasznie słabi :P mi teraz wylosowało z piłki Mandzukica...teraz dopiero zacznie się granie na ścianę...a wrzutkom nie będzie końca :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...