Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsi agneci byli jak były półfinaly LM, losowało tylko grajków z 4 półfinalistów - juve, barca, real i altetico :}

Póki co podoba mi się rozwiązanie z nowym podziałem piłek, że czarna jest od 85 itd. Można wyłapać ze srebrnej piłki całkiem niezłych grajków - póki co szczęścia za dużego nie mam. Jedyną czarną piłką poza TOTY, którą mi wylosowało to Mohamed Salah, a już dużo przepie*doliłem GP, nie umiem chomikować na lepsze czasy niestety :(

 

Miałem doła jak oglądałem jak koleś przy 2 pierwszych pullach wylosował Messiego i Suareza :| i chyba jeszcze miał Ibre...

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Easy jak ci dziala multi?

Pogralem dzisiaj troche i nawet jak dawalem filtr polaczenia na 3 gralem bez lagow, z kumplami jak offline - z PESem przezywam 2 mlodosc i ciesze sie, ze dalem sie namowic ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co to głowek ,też tracilem masę goli, jednak po wrzutce szybko naciskam L1 i bije kwadrat,90% głowek wygrywam,zauważyłem, że gra automatycznie nir przestawia ma obrońcę podczas wrzutki tylko gdzieś daje typa z pola,muszą to naprawić.

Co do lagow, to miałem też ogromne i wszedłem w opcje i tam są ustawienia internetu i coś tam z portami, nie jestem teraz przy konsoli to wam nie powiem dokładnie,ale jest jakaś opcja portów i gra się pyta off czy on,ja miałem. Ustawione na off z automatu więc przestawilem na on, dałem 5 gwiazdek wyszukiwania i gram jak offline.

A wcześniej to takie opóźnienie, że masakra.

Ale online u konami byk zawsze s(pipi)ina więc zmienianie neta nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

To elegancko:)

 

Dla mnie przegięte są strzały z pierwszej piłki i woleje, supercelne petardy nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

Wystarczy, że bramkarz źle wybije piłkę i mam pustą bramkę bardzo banalnie jest strzelić z woleja lub 1szej piłki w światło bramki w dodatku z kosmiczną siłą. Nie ważne czy 20 czy 40 metrów no kosmiczne rzeczy się dzieją - psuje to trochę zabawę. Często jak jest zamieszanie w polu karnym (wielu obrońców) to wycofuje piłkę na 20 metr i pomocnikiem oddaje mega precyzyjny, silny strzał 50% z tego wchodzi.

Odnośnik do komentarza

Przy losowaniu Top Agenta przed momentem, stało się u mnie to samo co na poniższym filmiku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SrtAqHVyBuE

 

Nie mam pojęcia czy tak jest za każdym razem, pierwszy raz trafiłem obok czarnej.

Oglądałem ostatnio stream jednego kolesia na twitchu i zrobiło mu się raz tak samo. Też nie wiedział o co biega niby.
Odnośnik do komentarza

 

Przy losowaniu Top Agenta przed momentem, stało się u mnie to samo co na poniższym filmiku.

 

 

Nie mam pojęcia czy tak jest za każdym razem, pierwszy raz trafiłem obok czarnej.

Oglądałem ostatnio stream jednego kolesia na twitchu i zrobiło mu się raz tak samo. Też nie wiedział o co biega niby.

 

Też tak miałem i to przy jednym z pierwszych losowań. Widocznie tak teraz będzie wyglądać część losowań czarnej piłki, nadzieja do samego końca...

 

Ssę teraz mocno, wydaje mi się, że wybrałem złego trenera (za duże przerwy pomiędzy formacjami), a do tego moi wylosowani piłkarze nie prezentują się zbyt dobrze technicznie (najlepszy drybler w drużynie ma drybling 80, no kaman!) co dla mnie jest istną katorgą i zmusza mnie do grania Carrollem i Kanem (ten to już prawie magik jak na mój team). Z początku bałem się brać trenejro, który ma frontline pressure, bo w 2016 to plus agresywny odbiór wiązało się z samobójstwem (grałem tak dosyć krótko, kiedy czułem się na tyle mocny, że strzelałem więcej niż traciłem). Tutaj powinno być lepiej (gra ktoś tak z was?), ale zadziałały stare przyzwyczajenia. Ech... To samo jest z prowadzeniem gry. Masa osób (ze mną łącznie) zapomina, że teraz jak posyłamy mocno piłkę, to ona magicznie nie przenika przez nogi obrońców, trzeba mocno się rozglądać i gubić krycie przed podaniem, bo inaczej mamy pewny odbiór. Patent z braniem rywala na plecy, obróceniem się i podaniem do przodu w 2016 dawał 100% efekt, tutaj jeszcze trzeba znaleźć się poza zasięgiem oddziaływania magnetycznych nóg obrońcy. Dłuuuuuga nauka przede mną. 

 

Muszą jednak popracować na balansem tych strzałów po ziemi vs główka, bo to jednak daje dużego boosta nic niegrającym typom. Jest to o tyle lepsze niż L1+trójkąt, że żeby dośrodkować trzeba się chociaż znaleźć w okolicach pola karnego  :reggie:

 

Zaliczyłem też dzisiaj pierwszy naprawdę masakrycznie zlagowany mecz, w którym oprócz szarpania opóźnienia liczyły jakieś 1,5 sekundy. Już prawie zapomniałem jak to jest rzucać kur.wami...

Odnośnik do komentarza

Balans tej gry jest bardzo dziwny.

Jako ze bramka zawsze jest zamurowana, to chociaz mogliby suwak do obrony strzalow z dystansu powiekszyc. Nie strzelilem jeszcze z ponad 20 metrow, ani mi nikt nie strzelil (nie liczac sytuacji sam na sam).

Paranoja.

 

Generalnie wiekszosc moich meczy wyglada tak, ze siedze na przeciwniku i probuje przecisnac sie przez 8 obroncow w polu karnym :pawel:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Balans tej gry jest bardzo dziwny.

Jako ze bramka zawsze jest zamurowana, to chociaz mogliby suwak do obrony strzalow z dystansu powiekszyc. Nie strzelilem jeszcze z ponad 20 metrow, ani mi nikt nie strzelil (nie liczac sytuacji sam na sam).

Paranoja.

 

Generalnie wiekszosc moich meczy wyglada tak, ze siedze na przeciwniku i probuje przecisnac sie przez 8 obroncow w polu karnym :pawel:

 

Wczoraj zacząłem na rozgrzewkę, tak na szybko, ligę angielską. Po jakiś 10 meczach mogę napisać, że bywa różnie. Są mecze ze słabeuszami, którzy murują bramkę ale są też mecze w których nie mogłem wyjść ze swojej połowy. Miałem tak z Liverpoolem tylko się broniłem, a grali tak wysokim pressingiem że to było chore. Strzelili, mówię sobie ok, odpuszczą, ale nic z tego. Miałem więcej szczęścia niż rozumu, że skończyło się remisem 1:1 ;) 

Odnośnik do komentarza

Chyba jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi. Jest jeszcze jedna rzecz, która utrudnia pakowanie wszystkiego tylko i wyłącznie w wyjściową jedenastkę, zostawiając na ławce słabeuszy. Forma meczowa. Wcześniej było wiadomo przy ustalaniu składu kto jest w formie, teraz wiemy mniej więcej (oznaczenia literowe) kto może być formie, a kto ma dużą szansę na bycie beznadziejnym. Jak ktoś ma ocenę C, to jest zupełny random i może się okazać, że po wylosowaniu rywala facet ma strzałkę w dół i nadaje się tylko na ławkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...