Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie na 21 lv pidgeye i rataty 200-300 cp masowo uciekaja z pokeballi i w ogole. ratata na 300 cp ma pomaranczowe koleczko xD

 

generalnie ten update wygląda, jakby ktoś chciał umyślnie zabić cały fun w grze. 

 

zabijmy tracker który umożliwiał łapanie pokemonów (najważniejszy element rozrywki) -> aha wylaczmy tez stronki z radarami zeby ludzie na pewno nie mogli znalezc tego blastoise'a ktory im sie pokazuje na nearby -> a jak juz znajdziesz to takiego chu.ja, zwiekszmy % ucieczki zebys nie dal rady go zlapac xD

 

co dalej? może niech usuną wiekszosc pokemonow i zostawia same pidgeye, rataty i zubaty? 

 

serio widac tutaj Nintendo magic touch moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli chodzi o łapanie samych poków na wysokich poziomach (more than 500cp) to raczej nie zauważyłem jakieś dramatycznej różniczy. Przy podkręcaniu pokeballa zawsze się łapią (+ kółeczko łapania najmniejsze). 

Dodali trochę większą randomowość do rozgrywki i to wszystko. Serio byliście takimi nerdami i przed wyjście z domu szybko pokevision bo moze charizard po drodze się trafi? Kto ma na to czas poza gimbazą?

 

Gierka jest dalej fajna, bo w końcu ten smartphone do czegoś się przyda po za dzwonieniem i robieniem zdjęć na sedesie na instagrama.

Odnośnik do komentarza

bo tak jest. podobno zmienili gniazda tak żeby pojawiały się w nich częstsze pokemony.

 

gniazda -> mozna gdzies regularnie zlapac jakiegos pokemona (np. u mnie w robocie electabuzz)

spawny randomowe -> cos tam sie pojawia na 10 min

 

i tak np. dratini w tym momencie ma nie miec gniazd

 

info z reddita, wiec moze nie byc 100% accurate

 

dzisiaj rano sprobowalem tak naprawde pograc (czyli przeszedlem sie z tel. do parku na spacer, a nie tylko random check w domu/pracy/taxi/tramwaju).

 

jest to kompletnie niegrywalne. no fajnie ze w nearby pojawia mi sie cos czego nie mam tylko co z tego skoro w ogole nie moge tego znalezc inaczej niz chodzac randomowo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...