Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

T4 solowanie widzialem na wlasne oczy ale wymagalo to niezlych kombinacji typu weather boost + bonus od znajomego (czyli w walce jest ktos znajomy ale nie bije) + wymaxowane kontry itd itd. Raczej sztuka dla sztuki. Co do t5 to tez widzialem jak bili to w duo. Ale na pewno nie 30 lvl i na pewno nie jakies liche kontry 2-2.7k cp.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Copper napisał:

Raidów T4 praktycznie nie da się solować bez poksów na 40lvach z najlepszymi movesetami x6 sztuk, a co dopiero T5 :P Specjalnie tak zrobili, żeby "zmusić" do współpracy

Nie bede specjalnie jezdzil po miescie i szukal :D
U mnie tylko jakies dzieciaki od czasu do czasu sie pojawiaja i tyle.

No nic, trudno sie mowi :D

Odnośnik do komentarza

Ta, tylko ja sobie klikam jak jestem gdzies przejazdem czy akurat przechodze - ustawki nie wchodza w gre, stad sie pytalem czy da rade solowac.
Niby leveluje sobie przy okazji 2gie konto, ale to lvl17 dopiero ma, a i tak za bardzo nie chce mi sie klikac na dwie komorki... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi zaczely wpadac pierwsze bonusy od randomow z reddita. Forumkowe bonusy to jeszcze piesn przyszlosci. A w ogole jak poke progresy? Ja sie moge pochwalic ze zrobilem calego pokedexa gen1 bez regionalnych poksow. A nowa gena tez calkiem spoko - giratina z rajdzikow wjechala i chyba na obecna chwile brakuje mi ewolucji shinxa z tego co wypuscili do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Gen1 mam wszystko poza: Mewtwo, Zapdos, Moltres i Articuno. Zawsze bedzie mi brakowalo tych ekskluzywnych w raidach co sa - nie mam ich jak robic (solo nie zrobie, a szukac ludzi na ustawke nie mam czasu).

Ogolnie w kazdym regionie mam przynajmniej zloty medal (nie liczac gen4, ktory dopiero co wchodzi).

Wszystkie questy zrobilem - ten Halloweenowy byl upierdliwy strasznie z tymi 8 pokestopami, ktorych sie jeszcze nie odkrylo (ciezko mi sie krecic w miejscach niz "standardowe" z appka).

Odnośnik do komentarza

Jw - jak zaczales to bedziesz juz mial na zawsze info z twittera oficjalnego. Plus warto tez wspomniec ze nagroda za to special reaserch (czyli zlapanie Spiritomba) jest dostapne w 3cim kroku po zlapaniu 108 poksow - wiec na dobra sprawe to przekrecenie nowych pokestopow nie jest az tak wazne (ja np to olewam, nie mam zamiaru jechac specjalnie gdzies po to zeby krecic stopami, samo wleci predzej czy pozniej)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...