Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

@Rillas hah dzieki. Nie ma opcji abym specjalnie ganial po miescie za jednym gowienkiem, zwlaszcza, ze co... dostane 3.5k XP a potem kolejny cockblock w postaci tych syfnych pokow do zlapania rowniez (Anorith czy jak mu tam), ktorych rowniez nie ma... :D
 

Poczekam... na pewno bedzie jakis inny event.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie do końca planowalem dzisiaj zabawe podczas eventu, zwlaszcze ze termometr pokazywał 7st na minusie. Ale nagla zmiana planow i cale wolne południe spowodowalo, ze wyskoczylem na półtorej godzinki. Plan minimum obejmował uzupelnienie w pokedexie ewolucji chikority, mareepa, dratini. Dodatkowo lapalem masowo larvitary - moze z ktoregos bedzie jakis solidny atakier (chociaz jak przegladalem ocene w appraisie to nic na to nie wskazywalo, wieczorem jeszcze posprawdzam iv). Ostatnim moim celem bylo zlapanie tylu dratini ile sie tylko da, bo medal za smoczy typ to jedyny, ktorego nie mam jeszcze na zloto. Niestety dratini respily zdecydowanie najgorzej ze wszystkich ze eventowych pokemonow ale i tak wbilem okolo 50 wiec to spory progres jesli chodzi o medal. No i na samym koncu to co tygryski lubia najbardziej czyli shiny. Tutaj nie spodziewalem sie niczego, bo Niantic nie wspomnial slowem o tym czy beda sie respily czesciej a jesli tak to czy przez caly weekend czy tylko w okienku czasowym 11-14. W efekcie mam w kolekcji 3 nowe shiny i 2 duplikaty na wymiane. Jedyny minus to zmarzniete palce - chyba trzeba wyciagnac z szafy jakas stara rekawiczke i zrobic nozyczkami dziure na palucha do rzucania pokeballi ;phnnC4Ke.png

Odnośnik do komentarza

Sa beznadziejne ale dla mnie osobiscie ida za tym dwa plusy - mozna zrobic odznake ace trainer, ktorej nawet na braz nie mialem wbitej bo niestety nie gralem kiedy byl stary system gymow. Druga sprawa to mozliwosc dokupienia kolejnego chargeda. To akurat swietna sprawa dla niektorych poksow ktore maja podwojny typ. Dzieki temu mozna miec przykladowo krowozaura z petal blizardem i sludge bombem :fsg:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to jakas zaporowa cena. Powerupowanie poksa potrafi spalic ponad 200k stardustu. I mimo wszystko da sie zrobic armie tyrkow czy machampow, wiec nie przesadzaj ze nie da sie tego dustu wyframic ;). Plus dla mnie to jest bardzo endgamowy feature, na pewno nie skorzystam bo po prostu ciagle mam na razie inne cele w grze (uzupelnianie dexa i posiadanie przynajmniej jednej wymaxowanej kontry kazdego typu).

Odnośnik do komentarza

Cuksy zawsze masz rarki, co nie zmienia faktu ze malo kto ma legendy/mityczne wymaxowane wiec to akurat nie nowosc ze na to candy zawsze jest w niedoborze. Zreszta rozmawiamy o najdrozszych wariantach a np dodanie do takiego gyaradosa drugiego charga i zrobienie mu movesetu latajaco/wodnego kosztuje bodajze 10k stardusta i 25 cuksow? Niech ktos mi zajeczy, ze to duzo :D

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rillas napisał:

Cuksy zawsze masz rarki, co nie zmienia faktu ze malo kto ma legendy/mityczne wymaxowane wiec to akurat nie nowosc ze na to candy zawsze jest w niedoborze. Zreszta rozmawiamy o najdrozszych wariantach a np dodanie do takiego gyaradosa drugiego charga i zrobienie mu movesetu latajaco/wodnego kosztuje bodajze 10k stardusta i 25 cuksow? Niech ktos mi zajeczy, ze to duzo :D

 

Snorlax ma 100 cuksow :D

No niestety nie chodze na raidy regularnie, a jak robie to solo bo ludzi nie ma i max T3 jestem w stanie docisnac, a za to 1-3 rare.

 

Nie kazdy ma miliony rare candy :P

 

Swoja droga najnowsza wersja PGO jest straszna. Co minimize musze restartowac bo sie pierdzieli cos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...