Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jedynym plusem do posiadania czegos w stylu pgo plus czy innej gotchy bylo nabijanie jajec ale odkad wprowadzili synchronizacje z google fitem to juz dawno przestalem uwazac, ze te akcesoria sa w jakikolwiek sposob potrzebne. Lapanie losowych poksow jednym normalnym rzutem zwyklym pokeballem mi by nie wystarczalo, zwlaszcza ze ostatni czas to granie pod katem uzupelniania dexa wiec istotne jest co lapie i musze to robic z obowiazkowym ananasem.  Dodatkowo wkrotce wejdzie jakas aktualizacja, ktora bedzie informowala o ciekawych poksach w okolicy w formie powiadomien kiedy apka bedzie zamknieta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zgadzam się - Pokeball Plus to nieopłacalne akcesorium dla graczy PokemonGO. Nawet przy graniu w LetsGO na Switchu trzeba się zastanowić nad zakupem. Ale jeżeli jesteś fanem marki/serii to nie widzę problemów, racjonalizowanie odchodzi na dalszy plan. Pokeball Plus to fajny interaktywny gadżet. Możliwość grania nim na smartfonie i konsoli to fajny gimmick.

W moim przypadku pokeball nie jest za bardzo efektywny przy wykluwaniu jajek. Zabieram go gdy wsiadam na jednoślad, więc efektywność jest dość znikoma (rowerkiem zazwyczaj poruszamy się szybciej niż te 10 km/h ;) ). Bardziej chodzi o kręcenie pokestopami i zbieranie itemków. Łapanie losowych pokemonów na ślepo to też jakaś zabawa. Ale to wszystko jest przy okazji robienia czegoś innego, więc jako dodatek jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2019 o 10:15, Damk napisał:

Zgadzam się - Pokeball Plus to nieopłacalne akcesorium dla graczy PokemonGO. Nawet przy graniu w LetsGO na Switchu trzeba się zastanowić nad zakupem. Ale jeżeli jesteś fanem marki/serii to nie widzę problemów, racjonalizowanie odchodzi na dalszy plan. Pokeball Plus to fajny interaktywny gadżet. Możliwość grania nim na smartfonie i konsoli to fajny gimmick.

W moim przypadku pokeball nie jest za bardzo efektywny przy wykluwaniu jajek. Zabieram go gdy wsiadam na jednoślad, więc efektywność jest dość znikoma (rowerkiem zazwyczaj poruszamy się szybciej niż te 10 km/h ;) ). Bardziej chodzi o kręcenie pokestopami i zbieranie itemków. Łapanie losowych pokemonów na ślepo to też jakaś zabawa. Ale to wszystko jest przy okazji robienia czegoś innego, więc jako dodatek jest jak najbardziej ok.

Jezeli chcesz się oderwac od ekranu to PBP jest niezastapiony i tak nalezy go traktować. Jak idziesz na community day (a w sobote jest bardzo fajny ) to nie będziesz chodził z Pokeballem bo polujesz na cukierki i jak najwyższe CP, a nie losowo łapane byle co.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Macie tyle lucky eggow zeby co chwile robic ustawki na wbijanie friend levela? Ja to juz dawno sie wystrzelalem z tych jajec (nie wiem ile ich bylo za free ale cos kolo szesciu chyba) i dalej wbijam raz na jakis czas ultra friendy ale zbieram tylko biedne 100k ;/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rillas napisał:

Macie tyle lucky eggow zeby co chwile robic ustawki na wbijanie friend levela? Ja to juz dawno sie wystrzelalem z tych jajec (nie wiem ile ich bylo za free ale cos kolo szesciu chyba) i dalej wbijam raz na jakis czas ultra friendy ale zbieram tylko biedne 100k ;/

Zbieram monetki... codziennie stram sie jakos te 50 wbic i po jakims czasie masz te pareset i akurat promocja na 25 jajek za 1250 czy tam 1450 i jest.

Samo jedno jajko to 80 monet (dwa dni). Nie tak czesto sie wbija te poziomy.

Odnośnik do komentarza

Stackuję znajomych z reddita i hurtowo nabijam znajomość z 20 osobami na jednym jajku :) Zrobiłem w ten sposób skok z 36 poziomu na prawie 38.

 

Zagul dobry cwaniak, bawi się ze mną w mindgame. Nie zauważyłem, że zostały nam dwa dni i nieopatrznie wysłałem prezent. Teraz on czeka, aż wyślę kolejny do nabicia best friends xd

 

zagul jeśli to czytasz to po moim trupie

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2019 o 11:42, Gromit napisał:

Stackuję znajomych z reddita i hurtowo nabijam znajomość z 20 osobami na jednym jajku :) Zrobiłem w ten sposób skok z 36 poziomu na prawie 38.

 

Zagul dobry cwaniak, bawi się ze mną w mindgame. Nie zauważyłem, że zostały nam dwa dni i nieopatrznie wysłałem prezent. Teraz on czeka, aż wyślę kolejny do nabicia best friends xd

 

zagul jeśli to czytasz to po moim trupie

Hahaha, nie wiedziałem kto to, spoko możemy się na PW ustawić na otwieranie, ja teraz mało gram, myślałem,  że to jakiś Random :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam wszystkie stopy w sporej okolicy + wszystkie parki i tereny wypoczynkowe juz pokrecone, wiec zeby z tego dobrze skorzystac musialbym rowerkiem pojezdzic gdzies na obrzezach - co jest opcja o ile w piatek nie bedzie ulewy. Potem w sobote jade w taterki, ale jeden dzien stopuje w zakopcu wiec to tez bedzie dobra okazja do krecenia. Tak czy siak event swietny jestli chodzi o dobijanie lvla albo np robienie jakiegos alt konta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.