Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To jest tak zwany tier SSS,bodajże jeden wśród 3 najlepszych w grze obok TMu Trance Terry i jeszcze jakiegoś,którego nie pamiętam :)

Wygląda na to,że dostaniemy w piątek wraz z nowym Trialem nową jednostkę  5* i to za free,a będzie to Maxwell,kolejna postać z BF.Nowy banner a na nim postacie z Dark Element/Maneater,żeby łatwiej trial przejść czyli CoD,Gaffgarion,Duane,DKC i Garland xD NIe polecam bannera,ale postać z Triala to base 5 star,do tego za free,więc tylko się cieszyć

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Elza za 250 xd o Cie (pipi). Ubiore jej dual wield, gungnira, kose z ostatniego eventu i bedzie wymiatac.

Na ten moment team mam juz gotowy.

Elza

Cod

Cod

Refia

Cecil

 

Na arene swietna opcja bo kazdy ma man eater.

Olewam juz Lunetha i odkladam na gilgamesha.

 

Te lepsze kaktusy by juz mogli wprowadzic, bo ciezko expic to wszystko od wejscia 6*.

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z Daily Mustadio, z ticketa Kain...

 

"To już jest koniec..." Teraz Refia nie wpadła, to szanse na nią bez bannera są mizerne.

 

Fajnie, że dają darmową jednostkę 6*. Mam tylko nadzieję, że ze swoim dupnym teamem dam radę ją pokonać. A banner beznadziejny. Boost rate do Duane'a, no proszę... Nie wiem, czy w ogóle daily robić.

Odnośnik do komentarza

Z Daily złoty kryształ - Galuf, z biletu niebieski kryształ zamienia się w złoty kryształ - Maria :whyyy:

i_know_that_feel_bro_by_rober_raik-d4cxn

 

 

 

Mój Fencer na Iffricie ma już prawie 390 ATK. Pakuję w niego poty i może wrzucę Barrage, jak wygrinduję, bo na tym etapie nie mam nikogo lepszego do DMG. Szkoda, że nie ma 6*.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/FFBraveExvius/comments/5d3zwx/fyi_aquan_killer_does_not_work_on_arena_whales/

Leżę i kwiczę xD

 

I equipped Aquan Killer to three of my damage units and challenged some of the top 100 ranked teams (Ratio 1.50) thinking I'd have an edge.

As expected, I was met with a team of 3 Lightnings, 1 Cecil, and 1 Refia. But I had the advantage. And I also got to go first.

I queued up my attacks and let 'er rip.

But, to my astonishment, I wasn't getting a damage boost!

I ended up getting destroyed by a series of Dual Wielding Blitz attacks.

Is it because whales are actually mammals or something????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...