Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zablokowali mi na arenie status effects i nie mam jak walczyć praktycznie. Wcześniej leciał bio spray, hex strike i jakoś szło z atakiem lunetha na wszystkich i thundarą...

Mój team: Lasswell 4* (mogę już go budzić, ale nie wiem czy jest sens), Kuja 4*, Roselia 4*, Luneth 6* (właściwie to był na pięciu ale uznałem że go ulepszę już po napisaniu posta), Black Cat Lid 5*.

 

Z rzadszych postaci mam jeszcze Serię 4* (dwa razy nawet, ech), Penelo 4*, Krile 4*, Russel 4* (tak, wiem że to taki generyczny wojak ale wcześniej nawet się sprawdzał), Vivi 3*, kilku Edgarów na 3*, Shadow 3*, Fran 3*, Cyan 3*, Clyne 3*, Luna 3*, Galuf 3*, Ingus 3*.

 

Jakieś porady, co z nimi zrobić? W sensie czy zamienić kogoś (Kuja jest słaby trochę póki co, ale trzymam go ze względu na sentyment do FFIX), czy obecny team jest w porządku? Nie ustawiam makr, więc raczej na TM nie liczę (przy tej ilości disconnectów mojego VPN i w ogóle internetu to nawet nie ma sensu tego ustawiać).

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Popracuj nad wymaxowaniem niektórych postaci.Luneth jak będzie miał Dual Wield na 100 lvlu ułatwi Ci życie.Krile jak dostanie 5* będzie jednym z lepszych magów - trzeba też to wziąć pod uwagę.Ingus na tle innych Twoich postaci jest jedną z lepszych,na pewno lepszy niż Laswell.

Zerknij też tu i zjedź niżej,masz ranking postaci podzielony na gwiazdki - ładnie też opisane czym dana postać się wyróżnia itp.,klikasz w daną postać i widzisz skille : https://exviuswiki.com/Unit_Rankings#4_Star_Rarity

Edytowane przez Ader
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, takiego rankingu było mi trzeba. Dzięki! Wyekspię Ingusa i pomyślę co z Krile. Czyli teraz tak, dalej farma karmy (przy jednej mojej Serii i jakiejś postaci od frienda zdobywam 200 na walkę za 8, bo niestety trzeciego poziomu nie jestem w stanie zrobić chyba póki co) i liczenie na te dodatkowe moby, które dropią dużo tej waluty. Potem kupię cactuary i mattsy i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Łatwo nie było,ale tylko ze względu na potrzebę przyzywania Diablo - chory pomysł. Wziąłem Rydię do składu i jakoś się udało,za 6 razem bodajże...wszystkie misje zaliczone,Maxwell w party.

BTW to nie jest on tylko ona ;)

Tutaj niestety nawet najbardziej OP friend nie pomoże. Trochę Gumi poje.bało z tym trialem,bo w JP mieli go znacznie później,na drugim bannerze BF i mieli dużo więcej jednostek,oraz już np. ExDeath,Bartz czy inne miały upgrade 6*.

Mi się udało,ale nie sądzę by każdy był w stanie zdobyć Maxwell.Tym razem przeciętne jednostki nie wystarczą.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...