Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, oprócz Galufa wpadł mi też kolejny Elle, Maria, Kuja i Firion.

 

Dalej już nic nie ciągnę poza daily o ile nie będzie naprawdę solidnego bannera, tj. z wartymi uwagi 3*, bo te Elle i Szarlotki to się robią denerwujący.

 

No i kaktusy by się przydały. Dopiero dobijam Cod i Ex do 5* 80tki.

Odnośnik do komentarza

Luka cieniutka.

- Buff zwiększający defa i spr zbędny Cecil ma to w limicie chyba.

- Priestes Miracle - heal leczący wszystkie statusy + moc jak Curaja, niby fajne ale nie rzuci się dwa razy bo to nie czar, a często trzeba. Jak ktoś ma Wola zamiast cecila to pozamiatane z jak wiadomo Wol 6* będzie kozak(teraz też jest niezły), W dodatku skill ten kosztuje 25MP !!!!1 gdy zwykła Curaja kosztuje 15 MP no i często wystarczy ściągnąć status z 1 ludka lub 2 i wtedy dual cast esune > od tego skilla.

 

Imo strata ticketu już lepszy byłby Elle bo chociaż TMR dla tanka i healera kozackie.

 

 

i tak ją chcę mocno, jedyny jej minus to to, że nie jest refią

 

Odnośnik do komentarza

Trochę na siłę to napisałem ale mniejsza z tym.

 

Znalazłem wykaz japońskich Eventów https://exviuswiki.com/Update_Schedule

 

i wg niego dostaniemy trochę 6* dla starych jednostek:

Rain 6*

potem Orlandu banner

a potem:

Firion 6*

Lasswell 6*

Warrior Of Light 6* i Garland 6* na jednym bannerze.

FFX i potem:

Maxwell 6*

Trance Terra,

Terra 6* i kefka 6*

 

Oczywiście w międzyczasie dostaniemy jakieś inne eventy ale mniej więcej tak to będzie szło. Do połowy roku powinno imo dojść do tej Terry6*.

 

Sam najbardziej czekam na WoLa. Będę już go miał przygotowanego do przebudzenia.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Trochę na siłę to napisałem ale mniejsza z tym.

 

Znalazłem wykaz japońskich Eventów https://exviuswiki.com/Update_Schedule

 

i wg niego dostaniemy trochę 6* dla starych jednostek:

Rain 6*

potem Orlandu banner

a potem:

Firion 6*

Lasswell 6*

Warrior Of Light 6* i Garland 6* na jednym bannerze.

FFX i potem:

Maxwell 6*

Trance Terra,

Terra 6* i kefka 6*

 

Oczywiście w międzyczasie dostaniemy jakieś inne eventy ale mniej więcej tak to będzie szło. Do połowy roku powinno imo dojść do tej Terry6*.

 

Sam najbardziej czekam na WoLa. Będę już go miał przygotowanego do przebudzenia.

Nie wiadomo, juz omineliscie dwa eventy z type-0, musza je gdzies upchac. Ja juz bym sie JP wersja az tak nie sugerowal, bardziej jak wglad co kiedys bedzie.

Odnośnik do komentarza

Dawno tu nie zaglądałem, ale mam trochę urwanie głowy na uczelni (niby semestr skończyliśmy, ale pisanie prac zaliczeniowych po chińsku językiem w miarę akademickim jest trochę ponad moje siły xd). Ostatnio odpalam BE tylko raz dziennie, wystrzeliwuję całą energię (czy to w fabułę, czy w jakieś pierdoły) i często nawet zapominam zebrać nagrody za daily, ale od kiedy za pięć daily questów jest 100 lapisu, to staram się jednak je wszystkie zrobić. Nie pulluję i przez to uzbierałem już 19k lapisu i nie mam co z tym zrobić.

 

Postacie wszystkie wymaksowane (BCL, CoD, Luneth, Refia i ExDeath), ale bez gearu i TM nadal w sumie nie mogę przejść co mocniejszych bossów. Czy pod koniec fabuły dostaje się jakiś dobry gear jeszcze, czy co mam zrobić?

 

Aha, i od kilku dni nie mogę wejść w Colosseum/Arenę, bo jak tylko kliknę, to gra się crashuje i wychodzi do ekranu głównego androida. Cholera.

Odnośnik do komentarza

Ty ją wpierw wyciągnij, zanim się pożegnasz.

 

Ktora z tych postaci to damage dealer bo kolega zaczal grac a nie ma żadnego dd.

Z nowego bannera Jack zdaje się ok jak na 3-5*. Zalatuje Chizuru, ale ma Cheer i Iai Strike.

 

Powstrzymuje sie od daily pulla. Dość. Do tej pory wydawałem każdy lapis i ticket na pulle. Nie żałuję tego ale teraz zbieram na farmę tmr. Może jak dadzą jakiś dobry bundle, a bede mial wyższą rangę to kupie z 10k lapisu na farmę seta tmr.

Z daily dziś wypadł mi niebieski kryształ. Zmienia się w złoty, a w nim... Luka... druga... Yay? Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...