Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewam się szału po TF4, ale mam tylko ciche nadzieje, że tym razem osadzenie w roli głównego bohatera starszego faceta, a nie skrzeczącego dzieciaka przełoży się na choć odrobinę "poważniejszy" ton. Tj. Bay stonuje z prostackim, rasistowskim i seksistowskim "humorem" i skupi się na akcji.

 

Dziwi mnie tylko mała ilość ujawnionych Decepticonów, biorąc pod uwagę, że Dinoboty i tak skończą jako ci dobrzy. Czyżby znowu sterta bezimiennego mięsa armatniego i statków kosmicznych?

 

Także biorąc pod uwagę, że premiera w przyszłym miesiącu, to niewiele trailerów na razie było.

Odnośnik do komentarza

Z początku coś tam przebąkiwali o Cyclonusie, ale info o nim zniknęło z wiki. Poza Galvatronem kompletnie nic mi nie mówią pozostałe nazwy.

 

Designy reszty też mi się kompletnie nie podobają. Bardziej przypominają jakieś zbroje niż transformery. No i raz jeszcze praktycznie same samochody i ciężarówki - teraz nawet po stronie Decepticonów.

Odnośnik do komentarza

Jak gdyby TF Baya w jakikolwiek sposób odzwierciedlały cokolwiek z dotychczasowych uniwersów... :>

 

Nie ukrywam jednak - chciałbym, żeby w którymś z kolejnych filmów odpuścili sobie Ziemię i polecieli w kosmos walczyć na Cybertronie z Unicornem. Niestety, nie ma na to co liczyć, gdyż wtedy film musiałby być w 90% CGI.

Odnośnik do komentarza

W sumie kto ich tam wie. Może wyjdzie, że Galvatron to tak naprawdę Megatron "naprawiony" przez ludzi. Aktor podkładający głos w końcu ten sam.

 

Niemniej jednak sam pomysł transformerów stworzonych przez ludzi niezbyt do mnie przemawia.

 

A jak nie Unicorna, to przynajmniej bym chciał Metroplexa w którymś z sequeli ujrzeć.

 

 

 

No ale znając życie nawet to by spartolili, jak Devastatora w dwójce...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...