Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Niezły utworek. Trochę jednak się rozczarowałem, że kolejny raz mamy ludzi krzyczących "woah woah woah!" - jak gdyby darcie mordy Sama w poprzednich trzech filmach nie było wystarczające.

 

Mam nadzieję, że piątkowy trailer pokaże jakieś nowe sceny i rzuci trochę światła na "fabułę". Przyznam się bowiem, że czuję lekką pokusę by udać się do kina (na TF3 nie byłem, zrażony tym co zobaczyłem w TF2). Jak już wspomniałem - szału nie oczekuję, ale jest szansa, że będzie to wreszcie przynajmniej dobry film z transformerami, a nie pseudo-komedia z okazyjnym występem robotów...

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że Optimus i Bumblebee są zbyt ikoniczni, żeby mieli ich kiedykolwiek zastąpić nową ekipą. W najlepszym przypadku pojawią się oni jako redshirty, niczym Arcee w dwójce.

 

Trailer fajny. Nie powiem, mam ochotę udać się do kina. Niemniej jednak obawiam się, że skończy się tak jak w poprzednich trzech przypadkach - tj. zawodem i rozczarowaniem.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej liczę, że nie będzie tego głupkowatego humoru typu jaja Devastatora czy w trójce akcja w toalecie. Takie akcje to do American Pie, bo tutaj to nie pasuje. Wiadomo że to film wakacyjny więc nie wymagam nie wiadomo jakiego poziomu czy scenariusza... ale by poprawiali błędy jakie się im wytyka. Wiadomo iż w IMAXie efekty będą robiły świetne wrażenie. Znając jednak przeszłość , można w ciemno obstawiać iż skończy się tak jak zawsze ;p

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że humor i tak będzie, ale w mniejszym stopniu. Pół biedy, że nie ma Sama, jego rodziców, czy nachalnego love interest. Jest niby ta blondi córka głównego bohatera ze swoim chłoptasiem, ale cicho liczę, że ograniczą ją do damsel in distress. Myślę, że zmiana obsady może stanowić w ogólnym rozrachunku ogromny atut filmu.

 

Ciekawi mnie tylko kto właściwie będzie takim głównym bad guyem. Galvatron to twór ludzki, więc kto dowodzi tą armadą z kosmosu? Optimus coś tam gada "who sent you here?". Może jakiś teaser Quintessonów? Nie znam się na "lore" transformerów - widziałem tylko serial i film G1 za młodu oraz bardzo słabo wydawane u nas komiksy. Mam jednak nadzieje, że skoro planują robić z tego kolejną trylogię, to jakiś teaser zapodadzą.

 

Dziwnie się czuję. Z jednej strony naprawdę chcę, żeby film choć w pewnym stopniu się udał, a z drugiej pamiętam rozczarowanie po poprzednich trzech filmach. Tkwi tu po prostu potencjał ogromny, który stale jest marnowany.

 

Aha, zabawki sugerują, że będzie 7 dinobotów - ujawniono Stegozaura (Snarl) i Apatozaura (Slog) - http://www.tfw2005.com/transformers-news/transformers-movie-toys-products-30/transformers-age-of-extinction-slog-and-snarl-toys-revealed-179982/

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie w(pipi)ia, ze nigdy nie bylo takich podstawowych transformerow jak:

hotrod1c.jpg

G1-ultramagnus-ongoing.jpg

g1_metroplex_by_yorozubussan-d3b2gm7.jpg

g1_style_cyclonus_by_roadcaesar-d4y9v53.

 

albo Scorponok - przeciez to jest idealny temat do filmu - pol czlowiek, pol transformer wystarczajaco silny by dorownac megatronowi i optimusowi:

3031460-scorponok-tf-regeneration_one_tp

Scorponok był w jedynce, co z niego zrobili to inna sprawa. No i jakie to są podstawowe transformery?

Ikonami to są taki Megatron, Starscream, Soundwave czy Shockwave. Szkoda tylko że każdego z nich z(pipi)ali.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Boże jak ten rajd na Grimlocku pośród drapaczy chmur wygląda idiotycznie. Bay już nawet trailera nie potrafi ogarnąć. 2,5 minuty jednostajnego, nieczytelnego tratatabum bez ani jednej sceny sugerującej, że mógłby być na nią jakikolwiek pomysł. Oczywiście z rozpoznawalnych blaszaków tylko Optimus, Bumblebee i Grimlock, a tak to ponowna inwazja randomów z matplanety i stworzony przez ludzi Galvatron (m'kaaaaaaay). Niech ktoś zacznie na kickstarterze zbierać na eutanazję dla Baya, bo inaczej się to chyba  nigdy nie skończy : /

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"#transformers4 running time: 2 hrs 30 mins (without credits) #tf4 #Transformers #AgeOfExtinction"

Łobosz. Na dwójce to ja wysiedzieć nie mogłem. Co prawda żenująco niski poziom filmu się do tego przyczynił znacząco, ale wygląda na to, że tym razem będzie najdłuższy dotychczasowy film TF.

 

I pewnie 80% i tak skupi się na ludziach...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...