Skocz do zawartości

mucha vs. coś


milan

?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ?



Rekomendowane odpowiedzi

 

Koszmar z ulicy Wiazow tez petarda i musi byc.

A ogladales to ostatnio? Bo jak majac 11 lat sr.alem w gacie tak teraz ten film to troche muppet show.

Oglądałem wszystkie części Freediego 3 lata temu w celach przypominawczych i nie czułem zażenowania, jarałem się jak kiedys gdy matka mi puszczała starego horrory, nostalgia robi swoje choc wiadomo, że nijak to nie straszy.  

O właśnie mam to samo Koszmarem. A Poltergeist, ten, no... No chyba trzeba nadrobić.

 

A zapomniałbym: "Down Of The Dead" G. Romero z 1974 :banderas:

Chyba '78. Wałowałem VHS z filmem przez całe wakacje. Albo noc zywych trupów z Tony Toddem, łociepanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

drabiny model jakub nie oglądałem, zawsze sciągałem kiepską wersje i się w końcu poddałem. Może na dniach obejrzę.

 

Jacobs.Ladder.1990.1080p.BluRay.x264.DTS-SARTRE

 

Dobra rzecz i widać czym się inspirowali goście od growej Silent Hill. Polecam.

 

Z ankiety wybieram The Thing - :banderas: x1000

 

Koszmar z ulicy Wiazow tez petarda i musi byc.

A ogladales to ostatnio? Bo jak majac 11 lat sr.alem w gacie tak teraz ten film to troche muppet show.

 

 

Mów za siebie. Freddy wiecznie mnie przeraża i odpycha pomimo spadku formy od 3 części.

Odnośnik do komentarza

1 geniusz, 2 geniusz, 3 była bardzo fptye (akcja z kukiełką :lapka:), czwórka z tego co pamiętam już gorzej ale też spoko się oglądało, a "piątka" to chyba ta czesc co na poczatku filmu laska pod prysznicem świeci cyckami i zaczyna się topic to juz kupensztajn aż do samego końca serii, czyt. F vs Jason i rimejku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak mnie ktoś zapyta o najlepszy horror w historii kina, to powiem mu, że thing, ale głos muszę oddać na fly. dla mnie to lepszy film, bardziej emocjonalny


 

raczej trudno będzie kogokolwiek zaskoczyć, bo to raczej sam mainstream, no ale:

Drabina Jakubowa
Hellraiser
Lśnienie
Alien
Dracula (1992)
Wyspa Doktora Moreau (1996)
Omen
Dziecko Rosemary
Egzorcysta

Gdzie Poltergeist ja się pytam? Dracula, Wyspa... I Omena zaoralbym, zwłaszcza na tym ostatnim się srogo zawiodłem swego czasu.


Koszmar z ulicy Wiazow tez petarda i musi byc.

 

 

jakby ktoś chciał robić plebiscyt z draculą coppoli to ten film wygra dla mnie zawsze i wszędzie

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

The Thing robi za każdym razem. W ciągu ostatniego roku ze 2x oglądałem. Muchę to chyba ze 20 lat temu i wtedy był to kapitalny film, jednak musiałbym sobie przypomnieć - jakoś w TV tego nie puszczają za bardzo.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...