Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Piszą, ze ten szajsung sprytnie unika narożników a to takie sprzątanie po wuju.

 

Rumba chociaż dokladna jest? Podjaralem się faktem, ze mozna sobie ulzyc w robotach domowych i chce to tak motzno :( jeszcze jakis wihajster do odkamieniania szyby prysznicowej i w ogole git, bo ocet i cytyna nadal wymagają skrobania przez 30 min.

Odnośnik do komentarza

Piszą, ze ten szajsung sprytnie unika narożników a to takie sprzątanie po wuju.

 

Rumba chociaż dokladna jest? Podjaralem się faktem, ze mozna sobie ulzyc w robotach domowych i chce to tak motzno :( jeszcze jakis wihajster do odkamieniania szyby prysznicowej i w ogole git, bo ocet i cytyna nadal wymagają skrobania przez 30 min.

 

pisałem chyba,

albo to na forum gosposia.com było,

sprawdziłęm mnostwo srodków do czyszczenia szyby  rpysdznicowej i  zaden nie dzialal, zawsze troche kredy zostawało.

 

Aż trafiłem na ten z Tesco,

 

ShotType1_328x328.jpg

 

idealnie czysci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://m.ceneo.pl/23859465

 

Tę kupilem do zabudowy. Finalnie bez no frost, ale nie mam w sumie pojęcia co ten no frost mialby dac w praktyce. Ze nie zbiera się szron?

 

Lodowka chlodzi jak należy, ma pojemny zamrażalnik, dwie komory na warzywa i wedliny, by sie nie wysuszaly. Prądu też mało żre. Żem ukontentowany, zobaczymy kiedy się zepsuje.

 

Dzis odbieram nawilzaczo-oczyszczacz, dam niebawem znać czy powietrze jest niczym rosa po burzy :pawel:

Doskonały wybór. Electrolux w chłodziarkach i pralkach jest perfekcyjne.

Ogólnie no frost ma nie zostawiać szronu przez co niby człowiek ma ich nie rozmrażać, ale prawda jest taka że tak samo jak zwykłe chłodziarki trzeba ją umyć w środku. Działają jak klimatyzacja przez co mocno wysuszaja żarcie, dlatego w górnej części mają te wielkie pojemniki na warzywa.

Ogólnie to są droższe, pobierają więcej energii i mają mniejsze pojemności. Polar i Whirlpool w zamrażalniku mają po ok 120 litrów pojemności, a no frosty od 70 do 90.

Odnośnik do komentarza

Sorry za podwójny post. Zamuliło na fonie. Ktoś ma doświadczenie z kuchenkami Ariston? Kiedyś słyszałem że serwis mają skomplikowany bo wysyłają do Wloch co trwa trochę czasu. O ile byłaby potrzeba taka. No ale design rzuca się w oku na tle innych w markecie.

Indesit i Ariston... Meh... Pralki to im się nieźle sypały i rdzewiały. Do włoch nie wysyłają(a przynajmniej nie wysyłali), ale faktycznie wuj. pupa i kamieni kupa z tym serwisem.

Jak już to Amica. Kiedyś miałem Mastercook-a, ale firma się wysypała, bo nie nadążała właśnie za Amicą. Obecnie używam całej gazowej i fakt wysypała się dwa razy na gwarancji, ale nie mogę narzekać ani co do wyglądu, ani funkcjonalności. Do tego ci, których znam i mają ich kuchenki nie mają problemów.

Odnośnik do komentarza

Sharp KC-930EU uzupełniony w wodę, ustawiony tryb auto i już dmucha w sypialni. Świeci się lampka zielona, więc powietrze w Krakowie mamy zaebiste w takim razie xd

Chciałem zasmrodzić sypialnię dla testów wydajnościowych, ale:

- nie chce mi się pierdzieć obecnie

- w końcu żona przyjdzie się położyć i jak wyjaśnię fakt, że z jakiegoś powodu naprężam z całych sił dupę do wentylatora? "No chciałem żeby lampka zmieniła się na czerwoną kochanie..." :(

 

Zobaczymy jak przyjdzie jesień, potem zima, Bożenko, zaczną palić w piecach i znowu smogu dużo będzie. Wtedy pewnie przyda się najbardziej sprzęcior.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...